7/24 Destek +90 538 211 45 67
Dalaman Akyaka transfer

Dalaman Akyaka Transfer

Dalaman Akyaka transfer talepleriniz için alanında uzman ekibimiz ve lisanslı araçlarımızla yılın on iki ayı hizmetinizdeyiz. Firmamızın sloganı olan hızlı servis, güvenli transfer anlayışımız ile transfer rezervasyonu taleplerinizi anlık karşılamaktayız. Güvenli bir transfer süreci yaşamanız için ise TDA firması olarak kanunen gerekli olan sertifikalarla hizmet vermekteyiz. Firmamız TURSAB A grubu acente belgesine sahiptir. Araçlarımız ise D2 taşıma ruhsatı ile sizlerin transfer isteklerinizi karşılamaktadır. Dalaman Havalimanı Akyaka arası 50 kmdir ve yolculuğunuz trafik durumuna göre yaklaşık 1 saat sürecektir. Rezervasyon için bizlere telefon veya WhatsApp aracılığı ile ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz:

Telefon: +90 538 211 45 67 ve WhatsApp: +90 538 211 45 67

Rezervasyonlarınızın onaylanması için herhangi bir ön ödeme yapmanıza gerek yoktur. Sizlere bildirilen ve fiyat listemizde yer alan fiyatlar dışında her hangi bir ek ücret ödemesi yapmayacaksınız. KDV, yakıt, otopark ve tünel ücretleri fiyatlarımıza dahildir. Ofis çalışanlarımız sizlerden yeterli bilgileri aldıktan sonra size mail veya WhatsApp ile rezervasyon konfirmesi gönderecektir.

Dalaman Havalimanı’ndan alınıp Akyaka ‘ya gidecek iseniz isim, soy isim, kişi sayısı ve varış günü bilgilerine ek olarak  bize uçuş kodunu da iletmenizi rica ederiz. Tüm alış günü ve saat bilgileri şoförlerimize iletilecektir. Dalaman Havalimanı yolcu çıkışında şoförlerimiz sizleri isim tabelası ile bekleyeceklerdir. Uçuş kodları ile uçakların inişleri anlık olarak şoförlerimiz tarafından takip edilmektedir. İnişlerde bir rötar olursa araçlarımız sizi beklemeye devam edecektir. Dalaman Akyaka transfer yolculuğunuz bitişinde ödemeyi nakit olarak şoförünüze yapabilirsiniz

Araçlarımız kişi sayısı kadar bagaj hacmine sahiptir. Eğer yanınızda tekerlekli sandalye veya scooter gibi ek eşyalar getirecekseniz bu durumu bize ilk rezervasyon sırasında bildirebilirsiniz. Çocuğunuz için ise eğer talep ederseniz 1 adet çocuk koltuğu ücretsiz olarak temin edilecektir. Araçlarımız deri kaplı koltuklara, klima ve ücretsiz internet donanımlarına sahiptir. Filomuz Vip Mercedes Vito ve Sprinter araçlardan oluşmaktadır.

Otelinizden veya evinizden Dalaman Havalimanı’na dönüş transfer isteklerinizi tarih ve saat kesin ise ilk rezervasyon esnasında bize iletebilirsiniz. İsterseniz de dönüş gününden 1 gün öncesi bize iletebilirsiniz. Lütfen karşılıklı karar verilen alış saatinde hazır bulunmaya dikkat ediniz. Her ne kadar şoförlerimiz sizleri güvenli bir şekilde mümkün olan en kısa sürede Dalaman Havalimanı’na yetiştirecek olsa da trafikte yol çalışması ve benzeri etkiler yüzünden uçuşunuzu kaçırmanızı istemeyiz. Örneğin uçuşunuz akşam 20:00’da olsun. Dalaman Havalimanı Akyaka arası 1 saat sürdüğünü hesaba katarsak, iç hatlar uçuşlarınız için 17:45’de, dış hatlar uçuşlarınız için 16:45’de alınmanız gerekmektedir.

Dalaman Akyaka Transfer – Akyaka Hakkında

Akyaka Muğla’nın Ula ilçesine bağlı küçük bir yerleşim halinde olan bir mahalledir. Kendine özgü doğal güzellikleri ve yerli ve yabancı turistlere hizmet veren işletmeleriyle Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden bir tanesidir. 80li yıllarda turizm potansiyeli keşfedilmeye başlayan Akyaka, günümüze kadar yazlık evler ve turistik tesislerin inşası ile birlikte popüler bir turistik belde kimliğini kazanmıştır. TDA firması olarak bölgedeki tüm otel veya evlere Dalaman Akyaka transfer hizmeti vermekteyiz. Dönüş transferleriniz için ise sizleri otel veya evinizin önünde karşılamaktayız.

Bin beş yüz kişinin yaşadığı Akyaka nüfusu yazın dört binlere ulaşmaktadır. Gökova Körfezi’nin bittiği yerde, kuzeyinde yüz metrelik Sakartepe Dağı, güneyinde ise Gökova Ovası yer alır. Akyaka bu konumu yüzünden doğal bir güzelliğe sahiptir ve popüler bir destinasyondur. Çınar plajı ve Kadın Azmağı su kaynağı Akyaka ‘nın ünlü yerlerindendir. Kadın Azmağı’nda sörf ve kano gibi sporlar yapılabilirken, etrafında ise dağ bisikleti gezileri yapılmaktadır. Su samurlarının doğal yaşam merkezlerinden bir tanesidir.

Sulak ve verimli topraklara Sahip Akyaka yerel halkı turizmim bu denli gelişmediği zamanlarda çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşıyordu. Son yıllardaki turizm potansiyelin artması ile yerel halk turizme yönelmiştir. Doğası, kültürü, kendine has mimari yapısı olan evleri ve her türlü bütçeye hitap eden otelleri ile Akyaka son yılların trend olmuş tatil beldelerinden bir tanesidir.

Meşhur Akyaka Evleri

Akyaka evleri eskiden beri uygulanan tek tip mimari zorunluluğu esas alınarak inşa edilmiştir. Bu nedenle Akyaka evleri eşsiz mimari özellikleri ve nizami yapılarıyla ün kazanmıştır. Ünlü mimar Nail Çakırhan’ın  1983 yılından itibaren uzun yıllar emek verdiği bu proje sayesinde Akyaka estetik bir görünüme kavuşmuştur. Günümüzde restore edilen veya yeni evler halen bu ilke dikkate alınarak inşa edilmektedir. Çarpık kentleşmenin kurbanı olan birçok turistik bölgeye kıyasla Akyaka çok ayrı bir yere sahiptir.

Dalaman Akyaka transfer – Akyaka evleri

Akyaka evleri iki katlı ve ahşap ve taş malzemelerin birleşimi ile inşa edilmektedir. Her ev kendine has estetik bahçelere sahiptir. Çiçeklerle bezenmiş bu bahçeler Akyaka ‘yı unutulmaz resimler için harika bir fon haline getirmektedir. Evlerin içi de dışı gibi tarih ve huzur kokuyor. Bol pencereli olarak inşa edilen evler içeriye oldukça fazla gün ışığı alıyor. Evlerin bazıları butik otel olarak hizmet vermektedir ve bizler de bu otellere Dalaman Akyaka transfer hizmeti vermekteyiz.

Akyaka ‘da Gezilmesi Gereken Yerler

Azmak Nehri gezilmesi gereken ilk yerdir. Buz gibi suda yüzebilir, kano kiralayabilir, çevresinde yürüyüş yapabilir veya tıpkı Dalyan Nehri’ndeki gibi sazlıklar arasında tekne turu yapabilirsiniz. Azmak Nehri kenarında ise eşsiz Ege ve Akdeniz mutfağı lezzetleri sunan restoranlar bulunmaktadır. Çeşitli tatlı su veya deniz balığı menülerini tercih edebilirsiniz.

Marmaris veya Antalya’daki gibi gece kulübü ve bar gürültülerinden uzakta, sessiz ve huzurlu bir tatil planınız var ise Akyaka sizler için tam bir biçilmiş kaftan. 2011 yılında “Citta Slow” yani “yavaş şehir” üyeliği kazanan Akyaka, çılgın gece hayatı yerine ay ışığı ve dalga sesleriyle huzurlu bir tatil vaat ediyor. Akyaka içindeki her otel ve yere Dalaman Akyaka transfer servisi sağlamaktayız. Dalaman transfer hizmetlerimizle her yöne 7/24 hizmetinizdeyiz.

Call Now Button