7/24 Destek +90 538 211 45 67
Dalaman Datça transfer

Dalaman Datça Transfer

Dalaman Datça transfer taleplerinizi en iyi şekilde karşılamak için Vip Mercedes Vito ve Sprinter araçlarımızla hizmetinizdeyiz. D2 lisanslı, koltuk ve taşıma sigortalı araçlarımızla güvenli bir yolculuk yaşayacaksınız. Pandemi süreciyle ile birlikte toplu taşıma ve transferlerde güvenlik çok daha önemli bir hale geldi. Yerli ve yabancı turistler artık havalimanlarında shuttle servisleri yerine özel araçlarla transferi daha çok tercih eder oldu. Yolcu hassasiyetleri arttı. Biz de tüm bu hassasiyetleri göze alarak araçlarımızı Covid-19 prosedürlerine göre eksiksiz olarak temiz ve hijyenik tutuyoruz. Bakımlı, modern araçlarla, güler yüzlü ve profesyonel hizmete ulaşmak için iletişim bilgilerimiz.

Telefon: +90 538 211 45 67

WhatsApp: +90 538 211 45 67

TURSAB A grubu acente belgesiyle hizmet veren firmamızın sloganı hızlı servis, güvenli transfer. Sağlık açısından güvenlik tedbirlerimizin yanı sıra araçlarımızı da modern ve bakımlı tutuyoruz. Deri kaplı koltukları, klima ve internet donanımı ile Vip Mercedes Vito araçlarımız yılın on iki ayı, günün her saati Dalaman Datça transfer talepleriniz için hizmetinizde olacaktır.

Dalaman Datça Transfer – Datça’ya Nasıl Gidilir?

Doğal güzellikleri ve oksijen deposu havasıyla Datça, Türkiye’nin en önemli tatil destinasyonlarından bir tanesidir. Geleneksel Ege kasabası görünümünü halen koruyan bölge, kalabalıktan uzakta deniz ve doğa huzuru arayan yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapıyor. Dağlık ve engebeli coğrafik yapısıyla Datça,  özel çevre koruma bölgesi olarak ilan edilen yarımada, iki yüz otuz beş km’lik sahili, elli iki koyu, zengin flora ve faunası, mavi bayraklı plajları ile eşsiz bir destinasyon. Dalaman Datça transfer hizmetimiz ile sizleri tüm güzelliklere ulaştırıyoruz.

Datça, Dalaman Havalimanı’na yüz atmış dört kilometre uzaklıkta. Dalaman Datça transfer yolculuğunuz yaklaşık bir saat kırk dakika sürmektedir. Datça’ya en kısa ulaşım Milas Bodrum Havalimanı’nı kullanarak, havalimanından araç kiralayarak veya transfer ile Bodrum Marina’ya ulaşmaktır. Buradan feribot ile Datça’ya geçebilirsiniz.

Diğer bir seçenek ise Dalaman Havalimanı’na inip buradan shuttle veya özel transfer ile Datça’ya ulaşmaktır. Dalaman Havalimanı yolcu çıkışında şoförünüz sizi adınızın yazılı olduğu bir tabela ile bekleyecektir. Datça içerisinde tüm otel ve yerlere transfer hizmeti vermekteyiz. Dönüş transferi için bize rezervasyon sırasında talebinizi iletebilirsiniz. Kararlaştırılan zamanda araçlarımız ev veya otelinizin önünde siz bekliyor olacaktır. Uçağınızı kaçırmamanız için tam zamanında hazır bulunmamız büyük önem taşımaktadır. Her ne kadar şoförlerimiz sizleri güvenli ve konforlu bir şekilde Dalaman Datça transfer  ile havalimanına götürecek olsa da trafikteki diğer etkenleri göz almakta yarar var.

Dalaman Datça Transfer – Knidos Antik Kenti

Marmaris Datça arası iki saat sürüyor. Yollar dar ve mıcırlı. Çam ağaçları manzarası arasına bölgeye ulaşıyorsunuz. Yol sonunda Datça sizi huzur veren güzelliği ile karşılıyor. Dilerseniz Datça’nın güzelliklerini tek tek ele alalım.

Dalaman Datça transfer

Zamanın yıpratıcı gücüne fazla dayanamayan Knidos Antik Kenti az sayıda ayakta kalabilen tarihi yapısı olsa da yine de görülmesi gereken yerlerden bir tanesi. Antik tiyatronun çok azı günümüze kadar ayakta kalmayı başarmış. İki bin altı yüz yıllık antik kent sayısız yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor. Ege ile Akdeniz’in kesişme noktasında yer alan tarihi kent dünyada deniz kenarında bulunan tarihi kentlerden de bir tanesi.

Knidos’tan çıkan bir çok tarihi eser British Museum’da sergileniyor. Son zamanlarda Türk arkeologların çabasıyla gün yüzüne çıkan tarihi eserler ise Marmaris Müzesi’nde sergileniyor. Özellikle yabancı turistlerin ziyaret ettiği Knidos Antik Kenti son yıllarda yerli ziyaretçiler tarafından da oldukça yoğun bir şekilde ilgi görüyor. Sürdürülen kazılar ve açığa çıkarılan anıtların ziyaretçi artışında etkisi oldukça büyük.

Dalaman Datça transfer i yanı sıra Knidos Antik Kenti veya Datça’daki diğer doğal ve tarihi yerlerde rehberli veya rehbersiz tur talepleriniz için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Geniş kapasiteli araçlarımız ve profesyonel rehberlerimiz gün boyunca hizmetinizde olacaktır. Tur planınıza göre sizlere en iyi fiyatı sunmak için çalışma yapacağız.

Dalaman Datça Transfer – Datça’da Görülmesi Gereken Yerler

Bölgedeki en popüler plaj Kumluk plajı. Merkezdeki plajın hemen karşısında restoran ve kafeler bulunuyor. Datça sayısız koya ev sahipliği yapıyor. Denizlerin hepsi tertemiz ve farklı doğal güzelliklere sahip. Bazı koylara Dalaman Datça transfer araçlarıyla ulaşmak mümkün iken bazılarına ise sadece tekne ile gidiliyor. Koylar özel tekne sahipleri veya günübirlik guletlerin uğrak yeri.

Eski Datça ise merkeze girişte sağda bulunuyor. Tabela size yolu gösterecek. Taş sokaklar ve eski Datça evleri sizi bölgenin geçmişine götürüyor. Can Yücel’in yaşadığı ev de burada bulunuyor. Eski evlerde halen oturan insanlar var. Birçok insan atalarından kalan bu tarihi hazineleri terk etmemiş. Bölgenin tarihi milattan önce on birinci yüzyıla kadar uzanmaktadır. Eski Datça dar sokaklardan oluşuyor. Yol boyunca hediyelik eşya satan dükkanlar ve sanat galerileri bulunuyor. Güzel bir yaz günü burada yürüyüş yapmak tarihin kokusu ile bir başka oluyor.

Badem ve Bal

Bal ve badem Datça’yı en iyi tanımlayan kelimeler. Çünkü Datça badem ağaçlarıyla bezenmiş bir yer. Hangi köyüne giderseniz gidin mutlaka badem toplayan veya kıran yerli halkı görebilirsiniz. Badem bölgenin aynı zamanda önemli geçim kaynaklarından bir tanesi. Denizden gelen oksijenle ve bol güneşle beslenen bademler bölgeye özgü bir tat kazanıyor.

Bal üretimi ise Aktur yöresinde önemli geçim kaynaklarından bir tanesi. En iyi balı satın almak istiyorsanız köylere gitmeniz gerekecek.

Datça veya çevre bölgelerdeki tüm otel veya destinasyonlara Dalaman Datça transfer hizmeti vermekteyiz. İster tek kişi olun veya isterseniz kalabalık arkadaş veya arkadaş gruplarınız için bizlerden her kapasiteye sahip araç talebinde bulunabilirsiniz. Hızlı servis ve güvenli transfer vizyonumuz ile sizleri dilediğiniz yere ulaştırıyoruz. Datça’ya yakın olan Marmaris için transfer fiyatları ve bölge hakkında detaylı bilgi almak için Dalaman Havalimanı Marmaris transfer sayfamıza bakabilirsiniz.

Call Now Button