7/24 Destek +90 538 211 45 67
Dalaman Havalimanı transfer firmaları

Dalaman Havalimanı Transfer Firmaları

Dalaman Havalimanı transfer firmaları arasında modern filo ve uzman ekibimiz ile lider firma olarak sizlere güvenli ve konforlu transfer hizmeti sağlamaktayız. Hızlı servis, güvenli transfer ilkesi ile transfer taleplerinize ve sorularınıza anlık cevap verirken, bakımlı ve modern araç filomuz ile transferlerinizi son derece güvenli gerçekleştiriyoruz. Firma olarak TURSAB A grubu seyahat acentesi sertifikasına sahibiz. Araçlarımız ise D2 taşıma ruhsatı gibi gerekli tüm ruhsatlarla sizlerin hizmetindedir.

Dalaman Havalimanı transfer rezervasyonlarınızı ön ödemesiz yapabilirsiniz. Şoförlerimiz sizi Dalaman Havalimanı yolcu çıkışında isim tabelası ile beklemektedir. Uçağınızın inişinde bir gecikme olursa aracınız sizi karşılamadan gidebilir diye merak etmenize gerek yoktur. Uçuş kodları ile inişler ekibimiz tarafından anlık takip edilmektedir. Araçlarımız gecikmelerde sizleri karşılamadan asla Dalaman Havalimanı’ndan ayrılmayacaklardır. Ödemeyi yolculuk sonunda şoförünüze nakit olarak yapabilirsiniz. Eğitimli ve güler yüzlü şoförlerimiz yolculuğunuz boyunca her türlü talepleriniz için şartlar el verdikçe yardımcı olmaya çalışacaktır. Bizlere ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz:

Telefon: +90 538 211 45 67 ve WhatsApp: +90 538 211 45 67

Dönüş günü kesin ise dönüş transfer rezervasyonlarınızı ilk transfer rezervasyonunda gerçekleştirebilirsiniz. Şoförünüz sizi tam karar verilen saatte karşılayacaktır. Yüksek sezonda Dalaman ve çevredeki turizm merkezlerinde trafik oldukça yoğun olmaktadır. Bu nedenle tam karar verilen alış saatinde hazır bulunmanız uçuşunuzu kaçırmamanız açısından büyük önem taşımaktadır. Çocuklu misafirlerimiz talep ederse 1 adet çocuk koltuğu araçlarımızda ücretsiz olarak hazır bulundurulacaktır.

Dalaman Havalimanı Transfer Firmaları – Dalaman’a Nasıl Gidilir?

Dalaman Havalimanı, Bodrum Milas Havalimanı ile birlikte Muğla il sınırları içinde yer alan önemli havalimanlarından biridir. Dalaman Havalimanı ilçe merkezine 6 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Pegasus ve Türk Hava Yolları firmaları İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa Havalimanlarından Dalaman Havalimanı’na direkt uçuş seferleri düzenlemektedir. Yüksek sezon olarak tabir edilen yaz aylarında ise Avrupa’nın birçok önemli şehrinden Dalaman Havalimanı’na direkt seferler yapılmaktadır.

Dalaman Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmak için toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsiniz. Sarıgerme ve çevredeki popüler tatil beldelerine gitmek için bizlerden transfer talebinde bulunabilirsiniz. Dalaman Havalimanı transfer firmaları arasında lider firma olarak en uygun Dalaman Havalimanı transfer fiyatları ile hizmetinizde olacağız.

Dalaman merkezi konumu gereği Türkiye’nin en önemli turizm bölgelerine çok yakındır. Dalaman Havalimanı’nın buraya inşa edilmesinin nedenlerinden biri de ilçenin bu stratejik konumudur. Havalimanı inşası sonrası ulaşım sektörüyle bağlantılı Dalaman Havalimanı transfer firmaları gibi birçok işletme kurulmuştur. Fethiye 70, Marmaris 105 kilometre uzaklıktadır. Dalaman ve Dalaman Havalimanı bölgenin en önemli karayolu güzergahı olan İzmir-Muğla-Fethiye karayolu üzerinde yer alıyor.

Dalaman Havalimanı transfer firmaları – Dalaman Çayı

Dalaman Havalimanı Transfer Firmaları – Dalaman’a Nasıl Bir Yer?

Fethiye, Göcek, Marmaris ve Datça gibi popüler turizm bölgelerine yakın olan Dalaman ilçesi doğal güzellikleri, modern konaklama tesisleri ve mavi bayraklı plajları ile eşsiz bir tatil merkezidir. Dalaman ilçe sınırları içinde yer alan Göcek koyları ile de Türkiye’nin ve dünyanın önemli yat turizmi merkezlerindendir. Sarsala, Göbün ve Bedir Rahmi koyu gibi dünyaca ünlü koylara ev sahipliği yapmaktadır. Koylar yerli ve yabancı, tekne kiralayan veya özel tekne sahibi deniz severler tarafından oldukça sık ziyaret edilmektedir. Sarsala koyuna araçla ulaşılabilmektedir. Bu nedenle koy günübirlikçi yerel halk tarafından ziyaret edilmektedir. Koya ulaşmak için Dalaman Havalimanı transfer firmaları arasında yer alan bizlerden transfer talebinde bulunabilirsiniz.

Anadolu’nun her yerinde görülen tarihi kalıntıları ve antik kentleri burada da görmek mümkündür. Dalaman ve çevresi tarih boyunca birçok ünlü uygarlığın yerleşim ve ticaret merkezi olmuştur. Persler, Atinanılar, Romalılar, Bizanslılar ve Osmanlılar bölgede hüküm sürmüştür. Anadolu’nun en büyük uygarlıklarından biri olan Likyalılara bin altı yüz yıl boyunca ev sahipliği yapmıştır. Bu nedenle dünyaca ünlü bir kültür ve tarih turizmi merkezidir.

Dalaman ve çevre bölgelerdeki tarihi yerlere kültür ve tarih gezi planlarınız var ise Dalaman Havalimanı transfer firmaları arasında bu konuda uzmanlaşmış firmamızdan araç talebinde bulunabilirsiniz. Kişi sayısı araçlarımızın yolcu kapasitesinden fazla ise yüksek kapasiteli araçlarımız hizmetinizde olacaktır. Şoförlerimizi sizi tur boyunca istediğiniz yere götürecek ve geziniz boyunca bekleyecektir. Tur planlarınıza göre özel bir çalışma yapıp sizleri en kısa sürede bilgilendireceğiz. Eğe talep ederseniz tarihi yerler hakkında bilgi sahibi profesyonel rehberlerimiz sizlere eşlik edecektir.

Dalaman’da Gezilecek Yerler

Dalaman Havalimanı’na 20 kilometre uzaklıktaki Sarıgerme plajı mavi bayraklı denizi, kum zambakları ve yanında bulunan lüks otelleri ile Türkiye’nin en meşhur plajlarından birisidir. Büyük bir kısmı Oteller tarafından kullanılan plaja dışarıdan girebilmek için belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Araçla da ulaşılabilen Sarsala koyu ise turkuaz denizi ve çam ormanlarıyla kaplı doğası ile mutlaka görmeniz gereken yerlerden biridir. Tekne turlarının rotası içinde yer alan koy aynı zamanda yerel halkın da denize girmek için geldiği, yaz sezonunda oldukça kalabalık olan bir yer. İçinde bulunan tesislerden yiyecek ve içecek ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Caretta caretta kaplumbağalarının yumurtlama bölgelerinden biri olan dünyaca ünlü İztuzu plajı da mutlaka görülmesi gereken yerlerden. Avrupa’nın en iyi açık alanı seçilen plajın denizi ise incecik ve yumuşak kumlarla kaplı. Gece saatlerinde kumsala çıkan ve yumurtlayan kaplumbağaları görmek mümkün. Dalaman Çayı ise Türkiye’deki önemli rafting parkurlarındandır. Kireç taşı kaynaklı olduğu için çayın rengi turkuazdır. Bölgede profesyonel rafting firmaları hizmet vermektedir.

Dalaman ve çevresindeki turizm bölgelerinde nerede olursanız olun her yer ve günün her saati için bizlerden transfer talebinde bulunabilirsiniz.  Dalaman Havalimanı transfer firmaları arasında uygun Dalaman Havalimanı transfer fiyatları,  hızlı servis ve güvenli transfer ilkesi ile lider konumda olan firmamız, yılın her ayı ve günün her saati siz değerli misafirlerimizin Dalaman Havalimanı transfer istekleri için hizmetindedir.

Call Now Button