7/24 Destek +90 538 211 45 67
dalaman marmaris transfer fiyat

Dalaman Marmaris Transfer Fiyat

Transfer piyasasındaki en uygun Dalaman Marmaris transfer fiyat listemiz ile sizleri Marmaris içinde tüm otel ve konumlara ulaştırıyoruz. Transfer taleplerinizi veya sorularınızı bizlere telefon veya Whatsapp aracılığı ile hızlı bir şekilde iletebilirsiniz. Rezervasyon ekibimiz de sizlere anlık olarak cevap verecektir. Marmaris bölgesine vip transfer amacıyla dizayn edilmiş Mercedes Vito, Mercedes Sprinter ve Volkswagen Crafter araçlarımızla ulaşabilirsiniz. Vito araçlarımız maksimum 7 kişiliktir. Sprinter ve Crafter araçlarımız ise 14-16 kişiye kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Tüm araçlarımızın Dalaman Havalimanı Marmaris arası tek yön fiyatlarını Dalaman transfer fiyatları tablosundan görebilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Marmaris arası daha lüks bir transfer tercihiniz var ise lüks Mercedes Vito araçlarımız emrinizde olacaktır. Lük Vito araçlarında şoför ile yolcu arası bölmelidir. Minibar ve TV sistemi bulunmaktadır. Talebiniz ne olursa olsun sizleri konforlu ve mutlu bir şekilde Marmaris’de ki otelinize ulaştırmak için en iyi Dalaman Marmaris transfer fiyat listesini sunuyoruz. Eğer yolcularınızdan birisi gideceğiniz yerden başka bir yerde inecekse lütfen bize bunu önceden iletiniz. Çok fazla bir yol farkı yok ise fiyat farkı olmadan yardımcı olmaya çalışacağız.  

Dalaman Marmaris Transfer Fiyat

Dalaman Marmaris transfer fiyat dışında her hangi bir ekstra ödeme yoktur. Tüm fiyatlarımıza otopark, tünel vb ücretleri dahildir. Dönüş transferi de istiyorsanız bunu bizlere ilk rezervasyon sırasında veya dönüş gününden en geç 2-3 gün öncesine kadar iletebilirsiniz. Geliş transferleriniz için sizlerden isim, tarih, uçuş kodu ve iniş saati gibi bilgiler isteyeceğiz. Uçuş kodlarınız ile uçağınızın inişini takip ediyoruz ve tüm gecikmeleri görebiliyoruz. Dalaman Havalimanı yolcu çıkışında şoförünüzü isminizin yazılı olduğu bir isim tabelasıyla bekliyor olarak göreceksiniz. Yani gecikme olursa sizleri Dalaman Havalimanı’nda karşılamadan asla ayrılmıyoruz. Trafik ve mesafe durumunu da dikkate alarak dönüş transferleri için bir alış saati belirliyoruz. Alınacağınız yer için bizlere Whatsapp’dan konum da gönderebilirsiniz. Aracımız tam belirlenen alış saatinde olduğunuz yerde hazır olacak.    

Marmaris aynı zamanda gezi gruplarının ve turlarının da en çok tercih ettiği tatil beldelerinden biridir. Bölgenin tarihi ve doğal güzelliklerine toplu olarak günlük geziler yapmak isterseniz, araçlarımız günlük tahsis için hizmetinizdedir. Gideceğiniz yer ve saatlere, kişi sayısı ve araca göre bir fiyat çalışması yapacağız. En uygun, araç tahsisi için Dalaman Marmaris transfer fiyat sunmaya çalışacağız. Dalaman Marmaris transfer araçlarımız ile 12 ay, 7/24 sizlere bir telefon kadar uzağız.

Dalaman Marmaris transfer fiyat

Marmaris Gezilecek Yerler

Marmaris gelişmiş turizm altyapısı tesisleriyle, doğası ve denizi ile Türkiye ve dünyanın en önemli turizm merkezlerinden bir tanesidir. Tıpkı Fethiye gibi sanırız yapılamayan bir tatil aktivitesi yok gibidir. Konaklama, gece hayatı, yeme içme, tekne turu, dalış, trekking, jip safari, yamaç paraşütü, ören yerleri turları bunlardan sadece sayabildiklerimiz. Yılın 11 ayı güneş alan bölge her türlü bütçedeki tatilciye sınırsız imkan sunuyor ve yerli ve yabancı milyonlarca tatilciye ev sahipliği yapıyor. Bizler de uygun Dalaman Marmaris transfer fiyat ile sizleri bu güzelliklere ulaştırmak istiyoruz. Dilerseniz Marmaris’de ki en popüler tatil aktivitelerinden kısaca bahsedelim:

Merkezdeki Netsel Marina, hemen yanındaki Marmaris Kalesi ve eski çarşısı şehrin kalbinin attığı yer. Netsel Marina sayısız özel ve kiralık tekneye bağlanma servisi sağlıyor. İçinde bulunan lüks mağazalar ile yüksek bütçeli yelkencilere hitap ediyor. Marmaris Kalesi surları içinde bulunan eski Marmaris evleri ve çarşısı sanırız dünyanın en güzel yerlerinden biri olabilir. Bembeyaz evlerin arasında, çiçekler arasında, dar sokaklarda ve merdivenlerde kaybolmak bambaşka bir huzur veriyor. Akdeniz’de bir tatil beldesinde olduğunuzu burada hissediyorsunuz. Surlardan denize bakınca ise turkuaz renk sizleri selamlıyor. Gece hayatını kalbi ise burada bulunan barlar sokağında atıyor.

Marmaris’de konaklama imkanları sadece merkezle sınırlı değil. Marmaris yarımadası etrafını çevreleyen beldeler de bambaşka bir tatil deneyimi sunuyor. Marmaris içinde yüzmek istemezseniz hemen yakında bulunan İçmeler’e gidebilirsiniz. Gürültüden uzak ve daha butik bir tatil mi arıyorsunuz? O zaman merkeze bir saat uzaklıktaki Datça’ya doğru dümen kırma vakti. Datça, eski ahşap evleri, koyları ve badem ağaçlarıyla adeta huzur kokuyor. Cnidus ve Loryma Antik Kentleri ise sizlere günümüzden 3-4 bin yıl öncesi kadar ki yaşam hakkında ip uçları veriyor. Lykia dönemine ait kalıntılar ve antik tiyatrolar içinde kaybolun ve dönemim ruhunu hissedin. Yukarı da bahsettiğimiz gibi otelinizden ayrılıp bir gezi yapmak isterseniz bizlerden araç tahsisi isteyebilirsiniz. Uygun Dalaman Marmaris transfer fiyat sunacağız.    

Call Now Button