7/24 Destek +90 538 211 45 67
Dalaman transfer

Dalaman Transfer

TDA firması olarak Dalaman transfer taleplerinizi modern, güvenli araç filomuz ve konusunda uzman, profesyonel hizmet odaklı ekibimiz ile karşılıyoruz. İster yüksek turizm sezonu ister sezon dışı olsun, yılın 12 ayı transfer hizmeti vermekteyiz. Firma olarak en önemli 2 önceliğimiz hızlı servis ve güvenli transfer. Rezervasyon formumuz, Whatsapp veya telefon ile transfer talebinizi gönderdiğinizde ekibimiz sizlere en kısa sürede dönüş yapacak ve konfirmenizi gönderecektir. Rezervasyon için önden bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Formu eksiksiz doldurmanız sizlere sağlıklı bir hizmet sunmak açısından önem taşımaktadır. Ödemeyi nakit olarak transfer sonunda şoförlerimize yapabilirsiniz. Anlık transfer gerekirse lütfen bize telefon veya Whatsapp ile ulaşınız.

Telefon: +90 538 211 45 67

Whatsapp: +90 538 211 45 67

Yolculuğunuzun güvenli bir şekilde geçmesi de ekibimiz için diğer önemli konu. Firma olarak TURSAB belgesi ile hizmet vermekteyiz. Hakkımızda sayfasından lisans bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Tüm araçlarımız kanunlar gereği  ticari faaliyet yapabilmeleri için eksiksiz tüm sertifikalara sahiptir. Bu sertifikalar her transfer firmasında bulunması gereken D2 taşıma ruhsatı, koltuk ve taşıma sigortası belgeleridir. Araç içi kamera ve araç takip sistemleri ile de güvenli transfer hizmet kalitesini üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.

Pandemi süreciyle birlikte güvenlikte dikkat etmemiz gereken yeni unsurlar ortaya çıktı. Bu doğrultuda araçlarımızı her transfer sonrası bizlere bakanlıkça iletilen Sağlık Bakanlığı Covid-19 prosedürleri gereği dezenfekte ediyoruz. Ayrıca her ihtimale karşı Dalaman transfer araçlarımızda maske de bulunduruyoruz.

Mutlu, konforlu ve huzurlu bir yolculuk geçirmeniz içinse filomuzu sürekli modern tutuyoruz. Mercedes Sprinter dışında tüm VIP Vito araçlarımızda deri kaplı koltuklar, klima ve internet mevcuttur. Şoförlerimizi ise turizm sektöründe tecrübeli, müşteri memnuniyeti odaklı, kişisel bakımlarına önem veren, profesyonel, mental ve psikolojik açıdan sağlıklı kişilerden seçiyoruz. Güler yüzlü ve yardımsever fakat güvenli bir servis en çok dikkat ettiğimiz konuların başında geliyor.

Dalaman Transfer – Dalaman Havalimanı Genel Bilgi

Dalaman, Antalya veya Bodrum Havalimanlarına dönüş transfer isteklerinizi ilk rezervasyon sırasında lütfen bize bildiriniz. Şoförlerimiz sizleri tam zamanında otelinizden veya evinizden alacaktır. Check in işlemlerini veya uçağınızı kaçırmamanız için zamanında hazır olmanızı rica ederiz.

Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerine açılan bir kapı olan Dalaman Havalimanı, Türkiye’nin güneybatısında yer alan üç önemli uluslararası havalimanından biridir. Şehir merkezine 6 kilometrelik uzaklıktadır. Yazımız Dalaman Havalimanı hakkında terminaldeki işletmeler, araç parkı ve iletişim bilgileri gibi kapsamlı bilgiler sağlayacaktır.

Dalaman transfer süresince bizlere olumsuz gördüğünüz şeyleri de iletmenizi rica ediyoruz. Kendimizi geliştirmek, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için modern vizyona sahip genç bir ekip olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Dalaman transfer

Varış veya kalkış bölümlerinde gerekli tüm bilgileri alabileceğiniz, sizleri yönlendirecek sayısız danışman görevlileri ve tur operatörü çalışanları var. Dalaman Havalimanı 2 büyük terminalden oluşmaktadır. Terminaller birbirlerine kısa yürüme yollarıyla bağlanmış şekilde. Nakit para ihtiyacınız olursa yerel ve uluslararası bankaların atmleri mevcut. Uçuşunuz beklerken restoran ve kafe bölümünde yemek yiyebilirsiniz. Alışveriş bölümünde ise deri, mücevher, kozmetik gibi her türden ürün çeşitlerini bulabilirsiniz.

Dalaman Havalimanında ayrıca acil durumlar için medikal ekip de bulunmaktadır. Çocuklu aileler için de bebek odası bulunmaktadır.

CIP bölümünde özel hizmetler içerisinde ücretsiz yiyecek içecek, hızlı wifi ve masaüstü bilgisayarlar, rahat koltuklar TV ve radyo, özel araç ile uçağa gitme gibi servisler verilmektedir. 550 araçlık otoparkı da yüksek sezondaki potansiyeli karşılayacak kapasiteye sahiptir. İnternational terminal bölümü varış kısmında ise Avis, Europcar gibi araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Dalaman transfer hizmeti veren araçlarımız sizleri hemen yolcu çıkışı bölümünde otoparkta beklemektedir. Dalaman Havalimanı Marmaris transfer hakkında da bilgi almak için ilgili sayfamıza bakabilirsiniz.

Dalaman Bölgesinde Turizm

Özellikle 2010 yılından itibaren turistik konaklama tesislerinin açılması, koylara giden karayollarının geliştirilmesi ile Dalaman, Havalimanı ve doğal güzellikleri ile tanınmasına ek olarak önemli bir turizm bölgesi olarak da tanınmaya başladı. Sarıgerme yolunun yapılması ile bölge turizmi gelişti ve modern turizm ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasitede oteller inşa edilmeye başlandı. Bizler de bölgedeki tüm otel, apart veya kiraladığınız evlere modern, lisanslı ve güvenli araç filomuz ile Dalaman transfer hizmeti vermekteyiz.

Sarıgerme dışında bölgedeki diğer bir ünlü turizm ve spor bölgesi Dalaman Çayıdır. Antik çağda İndos adıyla anılan, Kocaş dağının eteklerinden gelen Dalaman Çayı Fethiye ve Marmaris arasında bulunmaktadır. 229 kilometrelik etkileyici uzunluğu ile dar ve derin bir vadi içerisinde akıp Ortaca’da denize ulaşır.

Kireç taşlarının etkisiyle turkuaz renge bürünen Dalaman Çayı önemli rafting bölgelerinden biridir. Yılın on iki ayı rafting yapılabilen çayın Akköprü köyü kısmında turistlerin konaklama ve yiyecek ihtiyaçlarını karşılayabileceği pansiyon ve restoranlar bulunmaktadır.

Dalaman Türkiye’de yabancı turiste yönelik dış turizm faaliyetlerinin ilk başladığı bölgelerdendir. Yunan adalarına yakınlığı nedeniyle Dalaman, 60lı yıllarda adalara gelen Avrupalı turistlerin kısa zamanlı olarak ziyaret ettiği bir bölgeydi. Dönemin hükümeti ve günümüze kadar görev yapmış hükümetler buradaki potansiyeli dikkate alarak ulaşım altyapılarının geliştirilmesi için çalışmalar yapmıştır. Dalaman Havalimanı da turizm, ulaşım ve transfer faaliyetlerinin geliştirilmesi için inşa edilmiş en önemli yapıdır. 1982 senesinde Havalimanının faaliyetine başlamasıyla bölgedeki yerli ve yabancı turist potansiyeli artmaya başlamıştır. 90lı yıllarda Dalaman ‘a gelen yabancı turist sayısı %900’e varan oranda yükselmiştir.

Call Now Button