7/24 Destek +90 538 211 45 67
dalaman havalimanı selimiye nasıl gidilir

Dalaman Havalimanı Selimiye Nasıl Gidilir

Selimiye’ye gitmek isteyen tatilcilerin internet üzerinden cevabını aradıkları sorulardan biri de “Dalaman Havalimanı Selimiye nasıl gidilir?” olmaktadır. Marmaris’in bu güzel tatil beldesine ulaşmak için birkaç alternatif bulunmaktadır. Toplu taşıma yapan Havaş ve Muğla Belediyesi’ne ait Muttaş, Selimiye mahallesine direkt toplu taşıma hizmeti vermemektedir. Bu iki firma araçları Dalaman Havalimanı Marmaris otogar arasında toplu taşıma hizmeti vermektedirler. Araçları Dalaman Havalimanı yolcu çıkışı karşısında beklemektedir ve belirli kalkış saatleri vardır. Saat bilgilerini firmaların internet sitelerine girip görebilirsiniz. Dalaman Havalimanı Marmaris arası 45 kilometredir ve toplu taşıma ile yolculuk yaklaşık 50 dakika sürmektedir. Yüksek sezonda trafik durumuna göre bu zaman artabilmektedir. Marmaris otogarda inip taksi ile Selimiye’ye ulaşabilirsiniz. 1 saat 10 dakika sonrasında da Selimiye’ye varabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Selimiye nasıl gidilir?” sorusunun bir diğer cevabı ise özel transferdir. Firmamız Dalaman Havalimanı Selimiye arası direkt transfer hizmeti vermektedir ve araçlar sadece size özel olarak hizmet vermektedir. Toplu taşıma gibi belirli kalkış saatini beklemek veya Marmaris otogarda inmek zorunda değilsiniz. Vip hizmet veren Mercedes Vito ve Sprinter araçlarımızla sizleri tam zamanında karşılıyor ve Selimiye mahallesine konfor ve güvenle ulaştırıyoruz. Dalaman Havalimanı Selimiye arası 135 kilometredir ve yolculuğunuz trafik durumuna göre yaklaşık 2 saat sürecektir.  

“Dalaman Havalimanı Selimiye nasıl gidilir?” – Turgut Şelalesi

Dalaman Havalimanı Selimiye Nasıl Gidilir? – Selimiye Gezilecek Yerler

Selimiye Marmaris Yarımadası etrafında bulunan popüler tatil beldelerinden biridir. Kalabalıktan uzak, sakin bir tatil arıyor, ruhunuzu dinlendirmek istiyorsanız Selimiye tam size uygun olacaktır. Küçük bir mahalle olduğu için konaklama seçenekleri çok fazla değildir. Doğal güzellikleri ve koyu sayesinde önemli bir mavi tur rotası noktasıdır. Günlük veya haftalık tur yapan teknelerin uğrak limanlarından biridir. Selimiye ayrıca tarihi açıdan önem taşımaktadır. Helenistik döneme ait tarihi kalıntılar Aşarkaya ve Sarıkaya bölgelerinde bulunmaktadır. “Dalaman Havalimanı Selimiye nasıl gidilir?” soru ve arayışına alternatif olarak Selimiye’de tarihi geziler yapmak için bizden araç tahsisi talep edebilirsiniz. TDA firması olarak özel bir fiyat çalışması yapacağız.

Selimiye’nin eşsiz doğal güzelliklere sahip olduğunu belirtmiştik. Bunlardan biri de Turgut Şelalesi. Merkeze 10 kilometre uzaklıkta bulunan şelale yaz sıcaklarından bunalanlar için serinlik sunmaktadır. Selimiye dediğimiz gibi bir koy cenneti ve mavi tur rotalarından biridir. Bölgedeki popüler koylardan biri de Sığ Liman Koyu’dur. Koy merkeze 2,5 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Masmavi denizi ve çam ormanlarıyla eşsiz bir manzara sunmaktadır. Zemini kayalık olduğu için yüzerken dikkatli olmakta fayda vardır.  

Selimiye veya etrafında her otel veya konuma ulaşmak için bizlerden Dalaman Selimiye transfer talebinde bulunabilirsiniz. Sizleri güven ve konforla gideceğiniz yere ulaştıracağız. Bizlere telefon veya Whatsapp ile ulaşarak Selimiye içinde her konum için Dalaman Selimiye transfer rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dalaman Selimiye transfer yolculuklarınız vip ve modern araçlarımızla son derece konforlu ve mutlu geçecektir. Tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak ve tatilinize konsantre olmak. Dalaman Havalimanı Selimiye arası geliş ve dönüş transferleriniz için günün her saatinde hizmetinizdeyiz.   

Call Now Button