7/24 Destek +90 538 211 45 67
kaş dalaman otobüs

Kaş Dalaman Otobüs

Dalaman Havalimanı Kaş arasında sadece toplu taşıma yapan yerel firmalar Kaş Dalaman otobüs servisi sunmaktadır. Araçları Dalaman Havalimanı’nda beklemektedir ve belirli kalkış saatlerine sahiptir. Havaş ve Muttaş Dalaman Havalimanı Kaş arasında toplu taşıma / shuttle hizmeti vermemektedir. Aracınız yok ise Kaş’a ulaşmak için üç alternatif bulunmaktadır. Yerel shuttle firmaları, taksi ve özel transfer. Özel transferin shuttle servislerine göre avantajı belirli bir kalkış saati olmamasıdır. Araç uçağınız iner inmez sizi karşılayacaktır. Özel transferin taksiye göre avantajı ise taksi ile arasında uçuk fiyat farkı olmaması ve araçların bakımlı ve modern olmasıdır.

TDA firması olarak Kaş Dalaman otobüs firmalarına kıyasla vip ve modern araç filomuz ile servis sağlamaktayız. Mercedes Vito ve Sprinter araçlarımızın kullanımı sadece sizlere aittir. Paylaşımlı transfer söz konusu değildir. Dalaman Kaş transfer fiyatları politikamızı ise vip transferi her tatilciye ulaştırmak için uygun olarak belirliyoruz.

Kaş Dalaman Otobüs   

Dalaman Kaş arası yolculuğunuz yaklaşık 2 saat 40 dakika sürmektedir. Fethiye’den sonra yollar virajlıdır. Yüksek yaz sezonunda yolların virajlı ve kalabalık olması nedeniyle bu süre artabilmektedir. Özellikle dönüş transferlerinizde alış saatinizi belirlerken bunu dikkate alınız. Alış saatini uzman ekibimizin karar vermesinde fayda vardır. Kaş içinde otel veya evinizden sizleri tam zamanında karşılayacağız ve profesyonel şoförlerimiz, modern araçlarımız sayesinde yolculuğunuz Kaş Dalaman otobüs seferlerine kıyasla son derece mutlu geçecektir.

Mercedes Vito araçlarımız maksimum 7 kişiye kadar kapasiteye sahiptir. Daha fazla yolcu sayısına sahipseniz 14-16 kişilik Mercedes Sprinter veya Volkswagen Crafter araçlarımız 2 Vito seçmek yerine daha ekonomik seçim olacaktır. Daha lüks bir transfer deneyimi yaşamak isterseniz lüks Vito araçlarımız minibar, tv donanımlarıyla hizmetinizde olacaktır.   

Kaş Dalaman otobüs – Kaş marina

Kaş Kaç Günde Gezilir?  

Kaş, Dalaman çevresindeki tatil beldelerine kıyasla daha küçük bir tatil beldesidir. 2-3 günlük bir tatil yeterli olacaktır. Tabi sakin ve gürültüden uzak, ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bir tatil yapmak istiyorsanız daha uzun kalmanızı tavsiye ederiz. Likya dönemine ait kalıntıları, kaya mezarları, antik tiyatroları, Patara Antik Kenti ile Kaş ayrıca önemli bir tarihi geçmişe sahiptir. Birçok gezi grubu bölgeye tarihi gezi amaçlı gelmektedir. Siz de böyle bir gruba sahipseniz bizlerden Kaş Dalaman otobüs tahsis talebinde bulunabilirsiniz. Klimalı ve konforlu araçlarımızla gezileriniz en az yorgunlukla geçecektir.  

Bizlere günün her saati telefon veya Whatsapp ile ulaşabilir her türlü transfer sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Bilgi bankası içinde yer alan yazılarımızdan bütün tatil rotaları hakkında bilgi alabilir ve fiyat tablosuna ulaşabilirsiniz.

Call Now Button