7/24 Destek +90 538 211 45 67
Dalaman Kaş transfer ücreti

Dalaman Kaş Transfer Ücreti

En uygun Dalaman Kaş transfer ücreti ile sizlere son derece güvenli ve konforlu Dalaman Kaş transfer hizmeti sunmaktayız. Günün her saati bizlere transfer talepleriniz için ulaşabilirsiniz. Mercedes Vito, Mercedes Sprinter veya Volkswagen Crafter araçlarımızla sizleri Dalaman Havalimanı’nda tam zamanında karşılayacağız. Bizlere verdiğiniz uçuş kodları ile uçağınızın inişi anlık olarak ekibimizce takip edilmektedir. İnişte herhangi bir gecikme olsa bile araçlarımız Dalaman Havalimanı’nı terk etmezler ve sizleri karşılamadan ayrılmazlar. Dönüş transferleriniz için de bize en geç 2 gün öncesinden haber vermenizi rica ederiz. Otel veya evinizden araçlarımız sizi tam zamanında alacaktır. Uçak saatinize göre yolculuk süresini de hesaplayarak bir alış saati belirleyeceğiz. Yüksek yaz sezonunda trafiğin kalabalık olduğunu asla unutmayın.

Dalaman Kaş transfer ücreti içinde listemizde bulunan fiyat dışında herhangi bir ekstra ödeme yoktur. Ödemelerinizi transfer yolculuğu sonunda şoförlerimize nakit olarak yapılmasını rica ederiz. Araçlarımızda post cihazı yoktur ve kredi kartı ile ödeme kabul edilmemektedir. Dilerseniz hesap numaralarımıza da havale yapabilirsiniz. Transfer filomuz son model araçlardan oluşmaktadır. Yeni model Mercedes Vito araçlarla 6-7 kişiye kadar transfer hizmeti vermekteyiz. Daha fazla sayıda yolcular için Sprinter veya Crafter araçlarımızla hizmet sunmaktayız. Bu araçlar maksimum 16-17 kişiye kadar yolcu kapasitesine sahiptir. Ayrıca her yolcu için de yeterli valiz kapasitesine sahiptir. Dalaman Havalimanı yolcu çıkışında şoförlerimiz sizleri isim tabelasıyla beklemektedir. Ayrıca Kaş içinde gezi grubunuz ile doğa ve tarihi yerleri gezme planınız varsa bizlerden tam gün araç tahsis talep edebilirsiniz. Planlarınıza göre özel bir fiyat çalışması yapacağız.

Dalaman Kaş transfer ücreti

Dalaman Kaş Transfer Ücreti – Kaş Nasıl Bir Yer?

Dilerseniz ilk önce Kaş’a ne zaman gitmeli sorusuna cevap verelim. Haziran ve Eylül ayları arası Kaş’ta turizmin pik yaptığı dönemdir ve yüksek sezon olarak adlandırılmaktadır. Oteller ve kiralık evler oldukça yoğundur. Tabi ki de havalar oldukça sıcaktır. Daha sakin ve serin bir havada Kaş tatili yapmak isterseniz kesinlikle Nisan ve Ekim ayları mükemmel seçim olacaktır. Hava yaz sıcağı kadar değildir ama deniz suyu halen 25-26 derece civarındadır. Üşümeden denize girebilirsiniz. Uçak biletinizi alın ve Kaş’a ulaşımı dert etmeyin. En uygun Dalaman Kaş transfer ücreti ve modern araç filomuzla hizmetinizdeyiz. Kendi aracınızla gelmenizi pek tavsiye etmeyiz çünkü Kaş oldukça küçük ve yazın büyük bir park sorunu var.

Kaş küçük bir tatil destinasyonu olmasına rağmen yeterli düzeyde konaklama tesislerine, otellere, kiralık ev veya villalara sahiptir. Özellikle Kalkan ile birlikte kiralık villa sektörü konusunda oldukça popüler bir tatil beldesidir. Kaş’ı çevreleyen dağlarda sayısız villa ve ne yazık ki betonlaşmayı görebilirsiniz. Kaş’ta daha çok butik oteller mevcuttur. Antalya’da ki gibi her şey dahil sisteminin olduğu devasa otelleri bulmayı beklemeyin. Başta Kaş’ın coğrafyası buna müsait değil.

Gelelim nereler gezilmeli konusuna. Tabi Uzun Çarşı ve Cumhuriyet meydanını görmeden Kaş’tan ayrılmayın. Zaten bu iki yer de Kaş’ın tam merkezi. Uzun Çarşı’da eski ahşap evleri ve altlarındaki küçük hediyelik eşya ve halı dükkanlarını bulabilirsiniz. Cumhuriyet meydanı da hemen sahile be balıkçı marinasına bakıyor. Otelinizden çıkıp hemen denize girmek isterseniz de Küçük Çakıl Plajı en yakın plaj konumunda. En uygun Dalaman Kaş transfer ücreti politikamız ile sizleri bu güzelliklere ulaştırıyoruz. Dalaman Kaş transfer hizmetlerimize ulaşmak için telefon veya Whatsapp uygulamasını kullanabilirsiniz. Anlık dönüş yapacağız ve ön ödeme olmadan rezervasyonlarınız onaylayacağız.

Call Now Button