7/24 Destek +90 538 211 45 67
dalaman fethiye transfer havaş

Dalaman Fethiye Transfer Havaş

Dalaman Havalimanı Fethiye arası ulaşım imkanı sağlayan firmalardan biri de Dalaman Fethiye transfer Havaş hizmeti ile Havaş firmasıdır. Toplu taşıma yapan Havaş otobüsleri Dalaman Havalimanı yolcu çıkış noktası karşısında beklemektedir. Belirli kalkış saatleri vardır ve bu saatler uçakların iniş saatlerine göre belirlenmekte ve sezon boyunca değişmemektedir. Fethiye içinde son durak ise Fethiye otogarıdır. Dalaman Havalimanı Fethiye arası yolculuk yaklaşık bir saat sürmektedir. Otogara ulaşınca buradaki taksi ve dolmuşlar ile Ölüdeniz veya Çalış gibi çevredeki tatil bölgelerine ulaşabilirsiniz.

Dalaman Fethiye transfer Havaş tercihine alternatif olarak daha konforlu ve hızlı bir seyahat tercih ederseniz bizlerden özel transfer araçlarımızla vip transfer talebinde bulunabilirsiniz. Vip transferde toplu taşıma gibi belirli kalkış saatleri, havalimanında bekleyip zaman kaybetme gibi durumlar yoktur. Uçuş kodunuza göre uçağınızın inişleri anlık takip edilir ve aracımız sizi hiç bekletmeden Dalaman Havalimanı yolcu çıkışı bölümünde karşılar. Hijyenik ve modern Mercedes Vito, Mercedes Sprinter ve Volkswagen Crafter araçlarımızla TDA firması olarak sizlere transfer hizmeti sağlamaktayız.     

Dalaman Fethiye Transfer Havaş

TAV firmasının bir markası olan Havaş, Başta Türkiye, Hırvatistan ve Letonya olmak üzere otuz iki merkezde yer veya taşıma hizmetleri sağlamaktadır. TAV iki bin on iki yılında Havaş’ın tüm hisselerini satın almıştır. TAV firması ilk faaliyetlerine bin dokuz yüz doksan yedi yılında İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali için yer hizmetleri vermekle başlamıştır. Oradaki tecrübelerini, günümüze kadar, modern havacılık deneyimlerinden yararlanarak maksimum kalitede taşımıştır. Muğla bölgesi içinde Dalaman Havalimanı’ndan Fethiye, Göcek, Marmaris gibi popüler tatil merkezlerine Dalaman Fethiye transfer Havaş hizmetleri sağlamaktadır.

Dalaman Fethiye transfer Havaş

Fethiye Nasıl Bir Yer?

Fethiye doğal güzellikleri, antik kalıntıları, koyları, plajları ve sayısız tatil aktiviteleri ile ülkemizin en popüler tatil destinasyonlarından biridir. Merkeze araçla on beş dakika uzaklıktaki Ölüdeniz ile dünyada bir marka haline gelmiştir. Çünkü Ölüdeniz dünyadaki en iyi yamaç paraşütü merkezidir. Ölüdeniz, milli parkı, bölgeye adını veren dalgasız denize sahip lagünü ve otelleri ile eşsiz bir tatil merkezidir. Lagünde veya Belceğiz Plajı’nda yüzerken üzerinize paraşütlerin gölgesi düşmektedir. Denizin ve dağların renklerine paraşütler farklı renkleriyle güzellik katmaktadır. Dalaman Fethiye transfer Havaş ile Ölüdeniz’e direkt ulaşmak mümkün değildir. Fethiye ve Göcek ayrıca dünyanın en önemli yelken rotalarındandır. Her iki bölge de doğa şartlarına korunaklı, yılın on ayı denize girilebilen koylara sahiptir. Kiralık veya özel teknelere bağlanma hizmetleri veren ve dünyada marka haline gelmiş marinalara ev sahipliği yapmaktadırlar. Fethiye Ece Marina, Göcek D Marin ve Marintürk ünlü marinalardandır.    

Fethiye, Ege Bölgesi’ne özgü, girintili çıkıntılı kıyı şeridine sahip olduğu için düzlük alanlara sahip değildir. O nedenle Antalya’da olduğu gibi her şey dahil sisteme sahip devasa oteller inşa edilememektedir. Sadece merkeze on dakika uzaklıktaki Çalış bölgesinde, son zamanlarda, ne yazık ki plaj kısımları kullanılarak her şey dahil hizmeti veren büyük oteller inşa edilmeye başlamıştır. Fethiye ayrıca Lykia Medeniyeti’ne ev sahipliği yapması nedeniyle tarihi açıdan stratejik bir yerdir. Günümüzden üç-dört bin yıl öncesine ait kalıntıları görmek halen mümkündür. Dalaman Havalimanı Fethiye arası  Dalaman Fethiye transfer Havaş servislerine alternatif olarak, güvenli ve konforlu transfer istekleriniz için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Geliş ve dönüş transferi rezervasyonlarınızı telefon veya Whatsapp ile gerçekleştirebilirsiniz. Ön ödeme almadan Dalaman Havalimanı Fethiye transfer konfirme bilgisi vereceğiz ve ödemelerinizi nakit olarak her yolculuk sonrası ayrı ayrı olarak şoförünüze yapabileceksiniz.    

Call Now Button