7/24 Destek +90 538 211 45 67
marmaris transfer firmaları

Marmaris Transfer Firmaları

Marmaris transfer firmaları içinde modern araç filomuz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile fark yaratıyoruz. Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlarımız için Dalaman Havalimanı Marmaris arası tek yön fiyatlarımızı en uygun şekilde belirliyoruz. Lisanslı ve modern araç filomuz ile sizlere yılın her ayı, günün her saati Dalaman Havalimanı Marmaris arası transfer hizmeti sağlıyoruz. Bizlere telefon veya Whatsapp aracılığı ulaşın ve ön ödeme yapmadan rezervasyonlarınızı gerçekleştirin. Marmaris merkez veya civarındaki tatil beldelerine sizleri son derece mutlu bir şekilde ulaştırıyoruz. Uçuş kodunuza göre uçağınızın inişini anlık takip ediyor ve hiçbir gecikme olmadan sizi yolcu çıkışında bekliyoruz. Dönüş transferlerinde ise kararlaştırılan alış saatinde araçlarımız otel veya evinizin önünde hazır durumda bulunduruyoruz.   

Marmaris ve çevresine Havaş, Muttaş ve bir çok yerel firma Marmaris transfer firmaları olarak transfer hizmeti sağlamaktadır. TDA firması ise bu transfer firmaları içinde uzun yıllara dayanan tecrübesi ve hizmet kalitesi ile lider firmalardan biridir. Amacımız piyasaya göre uygun fiyatlarla fakat en iyi araç modelleriyle sizleri sevdiklerinize ulaştırmaktır. Yerli ve yabancı misafirlerimize uzun yıllar boyunca transfer hizmeti sağlıyoruz.

Marmaris Transfer Firmaları

Filomuzda on yedi adet Mercedes Vito, iki adet Mercedes Sprinter ve iki adet Volkswagen model transfer araçları bulunmaktadır. Araçlarımız belirli aralıklarla yenilenmektedir yani hepsi yeni modeldir. İç tasarımları modern transfer hizmeti sağlamak amacıyla dizayn edilmiştir. Sezon boyunca gün içindeki tüm transfer taleplerini karşılayacak sayıda aracımız bulunmaktadır. Şoförlerimiz güler yüzlü hizmet anlayışına sahip, işlerini severek yapan kişilerden oluşmaktadır. Yolculuğunuz boyunca yaşadığınız her türlü olumlu veya olumsuz durumu bizlere iletebilirsiniz. Kendimizi geliştirmek ve kusursuz bir transfer hizmeti sağlamak için görüşleriniz bizler için büyük önem taşımaktadır. Marmaris transfer firmaları içinde liderliğimizi sürdürmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Araçlarımız her misafirimiz için yeterli valiz taşıma kapasitesine sahiptir. Valiziniz dışında, scooter veya katlanır sandalye ve benzeri gibi herhangi bir eşyanız var ise lütfen bize bildiriniz. Mümkün olduğu sürece yardımcı olmaya çalışacağız.  

Marmaris transfer firmaları

Marmaris Otelleri  

Marmaris doğası ve turizm imkanlarıyla en popüler tatil beldelerinden biridir. Dalaman Havalimanı’na yakınlığı sayesinde ulaşımı oldukça kolaydır. Dünyanın her yerinden turiste konaklama ve tatil imkanları sunmaktadır. Şehir merkezinden denize girilebildiği için bu yönüyle diğer tatil beldelerine göre avantajlıdır. Örneğin Fethiye ve Bodrum’da şehir merkezinde bir plaj bulunmamaktadır. Marmaris’te bütçenize uygun her türlü oteli bulabilirsiniz. Şehir merkezi ve hemen yakınındaki İçmeler’de birçok her şey dahil konseptine sahip otel, pansiyon, apart veya kiralık ev bulmak mümkündür. Marmaris’te hangi oteli tavsiye edersiniz sorusuna cevap olarak, hemen plajın yanında otelde konaklamak istiyorsanız aşağıdaki otellerin ismini verebiliriz:

Bono Hotel Old Town
Casa De Maris Spa & Resort Hotel
Cettia Beach Resort
Cihantürk Hotel
Marmaris Bay Resort
Mehtap Hotel
Palmea Hotel
Point Beach Hotel

Marmaris transfer firmaları arasında lider firmalardan biri olarak sizleri Marmaris içinde ve civarındaki tüm otellere modern transfer servislerimiz ile ulaştırıyoruz. Otelinizden Dalaman, Bodrum veya Antalya Havalimanları’ndan birine dönüş transfer istiyorsanız, bunu ilk transfer sırasında veya dönüş gününden iki gün önce bizlere iletebilirsiniz. Geliş ve dönüş transferi ödemelerinizi ayrı ayrı olarak her yolculuk sonrası şoförünüze nakit olarak yapabilirsiniz. Yolculardan birisi veya birkaçı Dalaman Havalimanı Marmaris arasında otelinizden başka bir yerde inecekse lütfen bize bildiriniz. Kayda değer bir yol farkı yok ise ekstra bir Dalaman Marmaris transfer ücreti talep edilmeyecektir.  

Call Now Button