7/24 Destek +90 538 211 45 67
Dalaman Ölüdeniz transfer

Dalaman Ölüdeniz Transfer

Sizlere en iyi Dalaman Ölüdeniz transfer hizmeti verebilmek için turizmdeki uzun yıllara dayalı tecrübemizi havalimanı transfer hizmetlerine de yansıtıyoruz. A grubu TURSAB acente, D2 taşıma ruhsatlı araçlarımız ve profesyonel ekibimizle transfer sürecinizin en iyi şekilde geçmesi için çalışıyoruz.

Covid-19 prosedürlerine göre temizlenip dezenfekte edilen, sürekli teknik bakımları yapılan araçlarımız deri kaplı koltukları, klima ve internet donanımı ile yılın 12 ayı 7/24 hizmetinizdedir. İster havalimanına isterseniz kaldığınız otel veya eve gidecek olun şoförlerimiz sizler için her destinasyona hizmet verecektir. Bizlere isim, soy isim, alış yeri, havalimanından alınacaksanız uçuş kodu, varış saati, alış saati gibi bilgileri WhatsApp ile iletebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz:

Telefon: +90 538 211 45 67

WhatsApp: +90 538 211 45 67

Firma sloganımızda da belirttiğimiz gibi hızlı servis ve güvenli transfer anlayışımız ile sizlere konforlu, huzurlu ve güvenli bir Dalaman Ölüdeniz transfer hizmeti sunuyoruz. Ölüdeniz dünyanın cennet köşelerinden bir tanesi ve sayısız keşfedilecek doğal güzelliklere sahip. Ölüdeniz içinde günübirlik tur planınız varsa araçlarımız sizlere gün boyunca hizmet verecektir. Rotanıza göre sizlere en uygun fiyatı sunmaya çalışacağız.

Dalaman Ölüdeniz transfer – Ölüdeniz Ulaşım ve Konaklama

Dalaman Havalimanı’na 1 saat, Fethiye’ye ise 12 km uzaklıktaki Ölüdeniz ’e karadan ve denizden ulaşmak mümkündür. Coğrafi yapısı nedeniyle Ölüdeniz Antalya veya Alanya’da olduğu gibi sayısız otelin yanyana sıralandığı bir bölge değildir. Nitelikli oteller, pansiyonlar, apartlar veya kamp yerleri dağınık bir şekilde dağların yamaçlarında inşa edilmişlerdir. Coğrafi yapısı ve tarihi Likya yürüyüş yolunun rotasında yer aldığı için safari, dağcılık, trekking, rafting ve yamaç paraşütü gibi birçok sporun yapılmasına olanak sağlamaktadır. Yamaç paraşütü konusunu ayrıca ele alacağız çünkü Ölüdeniz dünyanın en iyi yamaç paraşütü merkezi. Kabak koyuna doğru dünyada ün kazanmış birçok butik otel dağların yamaçlarında bulunmaktadır. Dalaman Ölüdeniz transfer talebinde bulunarak bölgedeki tüm destinasyonlara bizlerden transfer servisi isteyebilirsiniz.

Dalaman Ölüdeniz transfer

Fethiye Ölüdeniz arasında birçok popüler tatil merkezi bulunmaktadır. Fethiye’den hemen çıkışta 6 km uzaklıktaki Ovacık’a ulaşırsınız. Birçok apart otel burada bulunmaktadır. Alman turistler Antalya bölgesini tercih ederken, Fethiye ve Dalaman ise İngiliz turistlerin ilgi odağıdır. Ovacıkta birçok İngiliz turistin yanı sıra yerleşik İngilizler de bulunmaktadır. Hatta çoğu İngiliz uzun yıllar burada yaşamakta ve Türk vatandaşlığına sahiptir.

Hisarönü ise eğlence arayan yerli ve yabancı turistler için içerisinde birçok gece kulübü, bar ve restorant bulundurmaktadır. Akşam ve gece sağlı sollu diskolardan gelen müzik ve kahkaha sesleriyle Hisarönü merkezi yankılanmaktadır. Hisarönü ve Ovacık hakkında daha detaylı bilgiyi Dalaman Havalimanı Fethiye transfer yazımızda vermiştik.

Dalaman Ölüdeniz transfer – Ölüdeniz Belceğiz Plajı

Ölüdeniz lagün şeklinde coğrafi bir yapıya sahiptir. Hisarönü’nden çıktıktan sonra yokuş aşağı inilerek Ölüdeniz’e ulaşılır. İnişte Ölüdeniz ’in ve paraşütlerin tepeden görünüşü muhteşemdir. Deniz ulaştığınızda sizi Belceğiz plajı karşılar. Belceğiz plajı halka açık, ücretsiz girilebilen plajdır. Kışın kalabalık olmadığı için deniz en temiz haline ulaşmakta ve tam anlamıyla turkuaz renge bürünmektedir. Yazın ise oldukça kalabalıktır. İster şezlong kiralayabilir isterseniz de havlunuzu serip güneşin ve denizin tadını çıkarabilirsiniz. Plaj 2006 yılında dünyanın en güzel plajı seçilmiştir ve plaj mavi bayraklıdır.

Ölüdeniz kısmı ise paralıdır. İster özel aracınızla isterseniz de Dalaman Ölüdeniz transfer araçları ile ulaşabilirsiniz.  1. derece doğal sit alanı olan lagün milli park niteliği taşımaktadır. Üç tarafı dağlarla çevrili olup deniz 12 ay göl kadar dalgasız olduğu için buraya Ölüdeniz denmiştir. Deniz durgun olmasına rağmen gözle görülemeyen üç doğal nedenle sürekli temiz kalmaktadır. Dipteki açık denize ulaşan akıntı ve sular arası tuz farkından dolayı yılın 12 ayı tertemiz kalmaktadır.

Ölüdeniz ayrıca dünyaca ünlü doğal bir güzelliğe ve bir tane de otele ev sahipliği yapmaktadır. Kelebekler Vadisi Kıdrak plajını geçince yer almaktadır. Karayolu ile zirvesine ulaşılabilmektedir. Buradaki manzara her ne kadar muhteşem olsa da tehlike de barındırmaktadır. Vadi oldukça diktir ve tepeden seyir edilince uçuruma yanaşmamak gerekmektedir. Vadi içine ise tekne ile ulaşmak mümkündür. Ekim ayında vadi içerisinde ortaya çıkan kaplan desenli kelebekler nedeniyle bölge bu adı almıştır. Bu kelebek türü dünyada sadece burada bulunmaktadır. Masmavi deniz ve çam ormanlarıyla kaplı vadinin manzarası eşsizdir. İçerisine girince adeta duvar gibi olan kanyonlar farklı bir atmosfer yaşatmaktadır. Vadiye günübirlik gulet veya teknelerle ulaşmak mümkündür. Tekne kiralayıp rotanıza burayı da katma planınız var ise Sailcharterturkey firmamızın Fethiye kiralık tekne sayfasına göz atabilir fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Marinalara Dalaman Ölüdeniz transfer hizmeti yanında Dalaman Havalimanı Fethiye transfer talebinde de bulunabilirsiniz.

Ölüdeniz ve Yamaç Paraşütü

Daha önce de bahsettiğimiz gibi Ölüdeniz 1975 mt’lik Babadağ ile dünyanın en iyi yamaç paraşüt merkezi sayılmaktadır. Ölüdeniz lagünü Babadağ’ın eteklerinden denize doğru uzanır. Bölgede birçok yamaç paraşütü firması bulunmaktadır. Yılın on ayı uçuş yapılabilmektedir. Firma pilotları ile ya da kendi tek olarak uçuş yapan turistler veya pilotlar gökyüzünü doldurmaktadır.

Firmalar araçlarla uçuş yapacak müşterileri alır ve Babadağ’a çıkarır. Yirmi beş kilometrelik yol elli dakika sümektedir.  Pilotlar ile atlayış yapılır ve uçuş ortalama kırk dakika sürmektedir. Pilotlar dünyadaki en iyi yamaç paraşütü pilotları arasında yer almaktadır. Hatta isimce ün kazanmış bazıları dünyanın en iyi pilotlarıdır.

Belceğiz denizinde yüzerken gökyüzünü kaplayan paraşütleri izlemek dünyada sadece buraya özgü bir şeydir. Güneşlenirken bazı paraşütler güneşle aranıza girerek üzerinize anlık gölge bile düşürmektedir. İniş plajın hemen yanındaki yürüyüş yoluna yapılır. Burada yürüyüş yapılırken iniş yapan pilotlara dikkat etmekte kazadan kaçınmak için fayda vardır.

Ölüdeniz ‘de ayrıca birçok restoran ve bar bulunmaktadır. Akşamları ay ışığı, dalga sesleri ve barlardan gelen müzik sesleri tam manasıyla bir Akdeniz akşamı atmosferi yaşatmaktadır.

Ölüdeniz ‘ deki tüm otellere Dalaman Ölüdeniz transfer hizmeti vermekteyiz. Fethiye merkeze gitmek için de transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ya da Fethiye’de kalıyorsanız ve Ölüdeniz veya Hisarönü’nde bir eğlenceye katılacaksanız bizden transfer talebinde bulunabilirsiniz. Tüm parti veya düğün organizasyonlarınız için bizden yüksek kapasiteli araç transfer talebinde bulunabilirsiniz. Hangi saat olursa olsun şoförlerimiz sizi en güvenli şekilde kaldığınız yere ulaştıracaktır. Eğlence çıkışı araçlarımızda alkol tüketebilirsiniz.  Herhangi bir şüphemiz olmasa da, sizin güvenliğinizi önemsediğimiz için sizlerden şoförlerimiz dikkatini dağıtacak hareketlerde bulunmamanızı rica ediyoruz.

Call Now Button