7/24 Destek +90 538 211 45 67
Dalaman Kaş transfer firmaları

Dalaman Kaş Transfer Firmaları

Uygun fiyatlar, profesyonel servis ve modern araç filomuz ile Dalaman Kaş transfer firmaları arasında liderliğimizi sürdürüyoruz. TURSAB A grubu seyahat acentesi ve D2 taşıma ruhsatları ile firmamız değerli misafirlerimize tamamen güvenli Dalaman Kaş transfer hizmeti sunmaktadır. Filomuz vip Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlardan oluşmaktadır. Daha kalabalık gruplar için yüksek kapasiteli araçlarımız transfer hizmeti vermektedir.

Herhangi bir ön ödeme yapmadan ve bir sözleşme imzalamadan transfer rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz. Uçuş kodunuz ile ekibimiz tarafından uçağınızın inişi anlık takip edilmektedir. Herhangi bir gecikme olursa sizleri karşılamadan asla Dalaman Havalimanı’ndan ayrılmıyoruz. Dönüş günü kesin ise ilk rezervasyon sırasında dönüş transfer rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Ödemeleri yolculuk bitiminde nakit olarak kabul edebilmekteyiz. Kaş’ın Dalaman Havalimanı’na uzaklığı 167 kilometredir ve seyahatiniz yüksek sezonda trafik durumuna göre ortalama 2,5 saat sürecektir. Bizlere ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz:

Telefon: +90 538 211 45 67 ve WhatsApp: +90 538 211 45 67

Dalaman Kaş Transfer Firmaları – Kaş’a Nasıl Gidilir?

Kaş Antalya iline bağlıdır ve Antalya’nın en batıdaki ilçesidir. Antalya ve Dalaman Havalimanlarını sınır kabul edersek Kaş, her iki havalimanına da hemen hemen aynı uzaklıktadır. Her iki taraftan da ulaşım virajlı yollar ile sağlanmaktadır. Kendi aracınız ile gelecek iseniz Marmaris-Fethiye-Kaş güzergahını tercih etmek daha mantıklı bir seçim olacaktır. İstanbul Kaş arası yolculuk araç ile yaklaşık 12 saat sürmektedir. Havalimanlarından Kaş’a gidecek iseniz Dalaman Kaş transfer firmaları tercih edilebilir. Kaş içerisindeki her yöne transfer isteklerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Dalaman Havalimanı Kaş arası yolculuk ise 2,5 saat sürmektedir. Kaş Antalya’ya bağlı bir ilçe fakat dediğimiz gibi Antalya’nın en batısında yer alıyor. Bu nedenle Kaş Dalaman Havalimanı’na daha yakın bir konumda yer almaktadır. Dalaman Havalimanı’ndan araç kiralayıp araçla, toplu taşıma araçları veya özel transfer ile Kaş’a ulaşabilirsiniz. Dalaman Kaş transfer fiyatları araç başı fiyattır. Kişi başına fiyat dikkate alındığında özel transfer toplu taşıma araçlarına göre çok daha ucuza gelmektedir. Özel transfer toplu taşıma araçlarına göre temizlik ve hijyen yönünden çok daha güvenlidir. Covid-19 pandemi sonrası toplu taşıma araçları ile transfer büyük sağlık riskleri taşımaktadır. Evet Kaş konumu ve virajlı yolları nedeniyle ulaşılması biraz zor bir yer. Fakat mutlaka görülmesi gereken yerlerden bir tanesi. Ulaşımı zor olan Kaş, bu yolu göze alan ve gerçekten Kaş tutkunu olan insanların mutlaka uğradığı eşsiz doğal güzelliklere sahip çok önemli bir tatil beldesidir.

Dalaman Kaş transfer firmaları – Uzun Çarşı

Kaş Nasıl Bir Yer?

Likya uygarlığının izleri görüldüğü, mavi bayraklı masmavi denizlerin olduğu, çam ormanlarıyla kaplı dağların çevrelediği doğa harikası bir yer Kaş. Şehir ve yoğun tatil beldeleri gürültüsünden uzak, huzurlu bir tatil arayan yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri. Turizm hizmet kalitesinin yüksek olduğu Kaş’ta coğrafi yapısı fazla el vermediği için büyük oteller yerine butik oteller bulunuyor.

Oldukça küçük bir ilçe olan Kaş’ta oteller, restoranlar, plaj iç içe. Otelinizde kalırken plaja gidebilir ve çarşı içindeki hediyelik eşya dükkanlarından alışveriş yapabilirsiniz. Uzun yıllara dayanan tecrübeli ekibi ve modern transfer hizmetleri ilkesi ile Dalaman Kaş transfer firmaları içinde öncü olan firmamız, Kaş içindeki tüm otel ve yerlere transfer istekleriniz için yılın her ayı günün her saati hizmetinizdedir.

Dediğimiz gibi Kaş’ın tüm plaj ve denizleri mavi bayrak sertifikasına sahip. Turkuaz rengin her türünü Kaş’ın denizlerinde görmek mümkün. Kaş ilçesinin en popüler plajı Kaputaş plajı. Türkiye’nin yurt dışındaki tanıtım videolarında da görülen Kaputaş plajı manzarası ve kendine özgü doğal yapısı ile dünyanın en özel plajlarından bir tanesi. Kaputaş plajı Fethiye ile Kaş arasında bulunan Kalkan sınırları içinde yer alıyor. Yüksek sezonda oldukça yoğun olan plaj mutlaka gidilip görülmesi ve denizinde yüzülmesi gereken yerlerden biri. Kaputaş ve Kalkan hakkında detaylı bilgileri Dalaman Kalkan transfer fiyatları yazımızda vermiştik.

Gün doğumu fotoğraf severler için harika manzaralar sunuyor. Deniz zemini küçük çakıllardan oluşuyor fakat taşlar hem keskin değil hem de deniz çok derin olduğu için zemine basmanız pek mümkün değil. Akşamüstü  ise Kaputaş plajında güneşin de girmesiyle dalgalar yükseliyor. Dikkatli olmakta yarar var bu saatlerde yüzerken.

Schengen vizeniz var ise sadece yirmi dakika uzaklıktaki Yunanistan’ın Meis Adası’nı ziyaret edebilirsiniz. Kaş’ta bulunan acentelerden vize işlemlerini yapabilir ve teknelerle adaya ulaşabilirsiniz.

Patara plajı hem 18 kilometrelik uzunluğu ve hem de caretta caretta kaplumbağalarının yumurtlama bölgesi olduğu için dünyanın önemli plajları arasında yer alıyor. Plaj aynı zamanda tarihi Likya yolunun rotası içinde yer alıyor. Yeşilçam filmlerinde gördüğünüz çöl sahnelerinin çoğu da bu plajda çekilmiştir. Dalaman Kaş transfer firmaları tarafından sağlanan transfer hizmeti ile plaja gidebilirsiniz.

Kaş ayrıca merkez Uzun Çarşı’da bulunan iki katlı taş evleri ve bu evlerin duvarlarını saran begonvil çiçekleriyle başka bir güzelliğe sahip. Bu eski taş evlerin altında hediyelik eşya satan küçük dükkanlar bulunuyor. Kaş’ın popüler yerlerinden biri olan ve tarihi taş evlerle çevrelenmiş yokuş aşağı bir koridor şeklindeki Uzun Çarşı, yerli ve yabancı turistler tarafından sıkça ziyaret edilen bir alışveriş yeridir. Taş ve cumbalı evlerin birinci katlarından oluşan bu çarşıda takı, tasarım elbiseler, çanta, halı ve hediyelik eşya satan pek çok küçük ölçekde mağaza yer almaktadır. Selçuklu mimarisi izlerini taşıyan çarşı, yüksek sezonda yaz aylarında canlı ve kalabalık atmosferiyle de ziyaretçilerine keyifli bir alışveriş imkanı sunuyor. Restoranlarda müzik ve eğlenen insanların sesleri akşam yürüyüşlerine farklı bir atmosfer katıyor.

Call Now Button