7/24 Destek +90 538 211 45 67
Dalaman Havalimanı transfer fiyatları

Dalaman Havalimanı Transfer Fiyatları

En uygun Dalaman Havalimanı transfer fiyatları ile değerli misafirlerimizi Muğla içindeki her yöne güvenle ve konforla ulaştırıyoruz. TURSAB A grubu seyahat acentesi belgesi ile Dalaman transfer faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Firmamız bir transfer firmasında kanunen bulunması gereken tüm lisans ve yetkilere sahiptir. Araçlarımız ise D2 taşıma ruhsatı, koltuk ve taşıma sigortalarına sahiptir.

Güvenli ve konforlu transferlerimiz ve uzman ekibimiz ile transfer sektöründeki liderliğimizi sürdürmekteyiz. Bizlere ileteceğiniz uçuş kodları ile takip ettiğimiz uçak inişi gerçekleştiğinde araçlarımız sizi Dalaman Havalimanı yolcu çıkışında bekliyor olacaktır. Şoförlerimiz güler yüzlü ve profesyonel servisleriyle istediğiniz yöne transferinizi gerçekleştirecektir. Dalaman Havalimanı’na dönüş transferlerinde ise sizi tam zamanında karşılıyor ve check in işlemlerinize zamanında yetiştiriyoruz. Ön ödeme yapmadan veya herhangi bir sözleşme imzalamadan transfer rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilmeniz için iletişim bilgilerimiz:

Telefon: +90 538 211 45 67 ve WhatsApp: +90 538 211 45 67    

Dalaman Havalimanı Transfer Fiyatları – Dalaman Havalimanı Hakkında

Dalaman bölgesinde turizmin gelişmesine en büyük katkıyı Dalaman Havalimanı yapmıştır. Faaliyete başlaması ile ihtiyaç gereği bağlantılı sektörlerde işletmeler kurulmuş ve bölge turizmi günümüzdeki potansiyeline ulaşmıştır. Biz de bu yan hizmet işletmelerinden biri olarak bu sektöre hizmet kalitemiz ile değer katmaya çalışıyoruz. Dalaman Havalimanı transfer fiyatları politikamızı bu yönde belirliyoruz. Araçlarımız sürekli modern ve bakımlı tutuyoruz.

Dalaman Havalimanı 2 modern terminalden oluşmaktadır. Terminal 2, 122.459 metrekarelik kapalı alanı içerisinde 4 katlı olarak inşa edilmiştir. Yeterli sayıdaki asansör ve yürüyen merdivenler sayesinde katlar arasındaki bağlantı çok hızlı ve rahat gerçekleştirilmektedir. 1. Kat ve zemin gelen yolcu bölümü olarak tasarlanmıştır. Diğer katlar ise giden yolcu katlarıdır. 87 adet check in kontuarında yolcu kabul ve check in işlemleri yapılmaktadır. Dalaman Havalimanı’nın modern tasarımı sayesinde her türlü işlem ve ulaşım oldukça kolay gerçekleştirilmektedir.

Dalaman Havalimanı bünyesinde ayrıca modern yeme içme, alışveriş ve eğlence mekanları barındırmaktadır. Duty Free mağazaları gelen yolcular için bagaj alma bölümünde, giden yolcular için ise pasaport işlemleri bölümü sonrasında yer almaktadır. Burada dünyaca ünlü markaları daha makul ve vergisiz fiyatlarla satın alabilmeniz mümkündür. İsteyen yolcuların kendilerini ayrıcalıklı hissedebilecekleri özel yolcu salonları da yer almaktadır.

Daha küçük olan Terminal 1 de 4 kattan oluşmaktadır. Katlar arası ulaşım ve diğer işlemlerin gerçekleştirilmesi tıpkı Terminal 2 gibi oldukça kolay ve hızlıdır. 550 araç kapasitesine sahip otopark bu terminal yanında yer almaktadır. Dalaman Havalimanı’ndan çevredeki bölgelere transfer ve Dalaman Havalimanı transfer fiyatları hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı transfer fiyatları

Dalaman Havalimanı Transfer Fiyatları – Dalaman Çevresindeki Tatil Beldeleri

Toros dağları ve Akdeniz arasında yer alan Dalaman çevresindeki popüler tatil beldelerine yakınlığından dolayı oldukça önemli bir coğrafi konuma sahiptir. Bu konumu nedeniyle Dalaman Havalimanı buraya inşa edilmiştir. Fethiye, Marmaris, Göcek, Datça, Kaş ve Bodrum gibi bölgelere yakınlığı sayesinde merkezi bir ulaşım noktası konumundadır.

Dalaman ayrıca konaklama tesisleri yönünden de oldukça fazla alternatif sunmaktadır. Özellikle Sarıgerme bölgesinde butik veya beş yıldızlı oteller bulunmaktadır. Hilton Dalaman Sarıgerme Resort, Dalaman Airport Lykia Resort Hotel, Romantik Villa Dalla, Dalya Life, Dolphin Apart Hotel, Robinson Club Sarıgerme Park, bölgede konaklayabileceğiniz en popüler oteller arasında yer almaktadır.

Dalaman ve çevre bölgelerde Akdeniz iklimi hakimdir ve yılın on ayı güneşli bir hava görülmektedir. Bölge ve çevresi doğal güzellikleri, mavi bayraklı plajları ve antik kentleriyle Türkiye’nin ve dünyanın en önemli tatil beldelerindendir.

Akdeniz ile Ege bölgelerinin kesişme noktasında yer alan Dalaman’da daha çok Ege bölgesi coğrafi yapısına özgü doğal yapılar görülmektedir. Muğla bölgesi bir koy cennetidir. Fethiye, Göcek ve Marmaris yarımadası doğal şartlara karşı korunaklı sayısız koyları nedeniyle önemli mavi tur merkezleri haline gelmiştir. Dalaman ve çevresinde tekne sektörü oldukça gelişmiştir. Bizler de Dalaman çevresindeki her bölgeye uygun Dalaman Havalimanı transfer fiyatları ile transfer hizmeti sağlamaktayız.

Vip Transfer Avantajları Nelerdir?

Vip transfer sayesinde yolculuklar daha güvenli ve konforlu gerçekleşmektedir. Vip araçlarımız sayesinde bizlere ilettiğiniz adresinizden alınır ve gideceğiniz adrese güvenle ulaşırsınız. Covid-19 pandemi sonrası toplu taşıma araçları gereken hijyen ve güveni sağlayamamaktadır. Araçlarımız ise her transfer sonrası dezenfekte edilmektedir ve bir sonraki transfer için özenle şahsınız için hazırlanmaktadır.

Yüksek sezonda Dalaman Havalimanı çok sayıda yolcuyu ağırlamaktadır. Haliyle çok sayıda yerli ve yabancı turist toplu taşıma araçlarını tercih ettiği için toplu taşıma yeteri kadar hijyenik ve konforlu olmamaktadır. Vip transfer tabiri yolcularda özel transferin toplu taşıma araçlarına ve taksilere göre daha pahalı düşüncesini doğurmaktadır. Bu algı tamamen yanlıştır. Araç başı olan fiyatlar kişi başına göre hesaplanınca Dalaman Havalimanı transfer fiyatları çok daha uygun olmaktadır. Ayrıca Dalaman Havaalanı transfer  hizmeti veren firmamız son model, donanımlı, lüks ve en önemlisi bakımlı araçlarla transfer ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Dalaman Havalimanı’nda taksi sırası beklemenize, toplu taşıma araçları ile dura kalka seyahat etmenize gerek yoktur. Bunların yerine konforlu ve güvenli bir şekilde konaklayacağınız yere gitmek için şahsınıza özel transfer oldukça ideal bir seçimdir. Dediğimiz gibi fiyatlar düşünüldüğü gibi çok fazla olmamakla birlikte kişi başına değil araç başına göre siz değerli misafirlerimize sunulmaktadır. Bu nedenle Dalaman Havalimanı vip transferin kalabalık aile ve gruplar için hesaplı bir transfer olduğu söylenebilir.

Vip Mercedes Vito ve Sprinter araçlarımızla sizlere Dalaman Havalimanı transfer hizmeti vermekteyiz. Vito araçlarımız maksimum 7, Sprinter araçlarımız ise maksimum 16 kişiliktir. Yüksek kapasiteli araçlarımız ise daha kalabalık gruplar için hizmet vermektedir. Araçlarımız deri kaplı koltukları, klima ve internet donanımları ile sizlere son derece konforlu bir transfer yolculuğu sağlamaktadır.

Call Now Button