7/24 Destek +90 538 211 45 67
Dalaman Fethiye transfer firmaları

Dalaman Fethiye Transfer Firmaları

Dalaman Fethiye transfer firmaları arasında uygun transfer fiyatlarımız ve modern araçlarımız ile lider firma olarak misafirlerimize transfer hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Firmamız TURSAB A grubu seyahat acentesi belgesi ile transfer hizmeti vermektedir. Araçlarımız ise bir transfer firmasının kanunen bulundurması gereken D2 taşıma ruhsatı ile transfer hizmeti vermektedir. Rezervasyon taleplerinize anlık cevap verirken transferlerinizi ise tecrübeli şoförlerimiz ile en güvenli şekilde gerçekleştiriyoruz. Fethiye Dalaman Havalimanı’na 60 km uzaklıktadır ve yolculuğunuz ortalama 1 saat sürecektir. Araç filomuz Vip Mercedes Vito ve Sprinter araçlardan oluşmaktadır. Eğer daha kalabalık gruplarla tur veya günlük gezi planlarınız var ise geniş kapasiteli araçlarımız hizmetinizde olacaktır. Tur planlarınıza göre özel bir fiyat çalışması yaptıktan sonra sizlere en kısa sürede bilgi vereceğiz. Hızlı servis ve güvenli transfer hizmetlerimize ulaşmak için iletişim bilgilerimiz:

Telefon: +90 538 211 45 67 ve WhatsApp: +90 538 211 45 67

Dalaman Fethiye transfer firmaları arasında temiz ve güvenli hizmet vermek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Covid-19 pandemi sonrası misafirlerimiz artan temizlik ve hijyen hassasiyetlerini dikkate alarak araçlarımız maksimum düzeyde temiz ve hijyenik tutuyoruz. Şoförlerimiz sizlere maskeleri takılı hizmet verecektir. Sizlere güvenli bir transfer sunabilmek için araçlarımız sürekli modern ve bakımlı tutulmaktadır. Mutlu ve konforlu bir transfer süreci yaşamanız için de araçlarımız vip hizmet verebilmek için deri kaplı koltuklara, klima ve internet donanımlarına sahiptir. Şoförlerimiz ise alanında tecrübeli, eğitimli ve güler yüzlü hizmet odaklı kişilerden seçilmektedir. Araçlarımız her yolcu başına yeterli valiz taşıma kapasitesine sahiptir. Eğer yanınızda fazladan bir eşya olacak ise sizlerden ricamız ilk rezervasyon sırasında bizleri bilgilendirmenizdir. En iyi şekilde yardımcı olmaya çalışacağız.

Güvenliğiniz için araçlarımız ayrıca araç takip sistemi ile takip edilmektedir. Bizlere yolculuğunuz süresince tecrübe ettiğiniz her türlü olumlu ve olumsuz durumları iletmenizi rica ederiz. Firma olarak amacımız sizlere kusursuz bir transfer hizmeti sunmak için kendimizi sürekli geliştirmektir.

Muğla içerisindeki her yere ve otele Dalaman Havalimanı’ndan transfer hizmeti vermekteyiz. Dönüş transferleriniz için ise sizleri tam vaktinde oteliniz veya evinizin önünden alarak zamanında havalimanına ulaştırmaktayız

Dalaman Fethiye Transfer Firmaları – Fethiye Transfer Fiyatları Ne Kadardır?

Uygun fiyatlarımız ve modern hizmet anlayışımız ile Dalaman Fethiye transfer firmaları içerisinde yerimiz sürekli farklı tutmaya çalışıyoruz. TDA firması modern müşteri ve turizm taleplerini modern vizyonu ile karşılayan genç fakat oldukça tecrübeli bir ekip tarafından kurulmuştur. Fiyatlarımızı da sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için en makul düzeyde belirliyoruz. Dalaman Fethiye transfer fiyatı bilgisi için fiyatlarımız tablosuna bakabilir veya rezervasyon ekibimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Fiyatlarımız araç başı olarak belirlenmiştir. Her türlü otopark, tünel ve yakıt, kdv ücretleri fiyatlarımıza dahildir. Sizlere rezervasyon sırasında bildirilen fiyat dışında herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Hiçbir ön ödeme yapmadan ve sözleşme imzalamadan rezervasyonlarınız konfirme edilmektedir. Ödemenizi transfer sonunda nakit olarak yapabilirsiniz. Bazı misafirlerimiz banka havalesi ile ödeme yapmayı tercih ederse adlarına hazırlanmış makbuzları iletilecektir.

Dalaman Fethiye transfer firmaları

Dalaman Fethiye Transfer Firmaları – Fethiye Hakkında

Likya uygarlığının en önemli yaşam merkezlerinden biri olan Fethiye’nin tarihi haliyle antik çağlara kadar dayanmaktadır. Mitolojik dönemde Güneş ve ışık kendi diye anılan Fethiye ‘ye Roma dönemimde Meğri denilmiştir. Cumhuriyet dönemi sonrası Fethiye olarak adlandırılan ilçe doğal güzellikleri ve gelişmiş şehir merkezi ve turizm tesisleriyle Türkiye ve Dünya’nın önemli turizm ve kültür şehirlerinden bir tanesidir.

Şehir merkezi en yakın tatil ve denize girme yerlerinden bir tanesi Çalış bölgesidir. Özellikle Temmuz ayındaki Gün batımıyla ün kazanmış Çalış bölgesi yerli ve yabancı turistler tarafından oldukça rağbet gören bir bölgedir. Fethiye Çalış arası araçla sadece on dakikadır. Diğer tüm Dalaman Fethiye transfer firmaları gibi biz de Çalış bölgesine transfer servisi vermekteyiz. Çalış’da otellerin çoğu 4 kilometrelik sahilin hemen yanında bulunmaktadır. Oteller ve plaj arasında ise bir yürüyüş alanı bulunmaktadır. Geceleri dalgaların sesi ve ay ışığı manzarası ile yürümeni tadı başkadır. Restoran ve canlı müzik yapan barlarda dilerseniz içkinizi yudumlayabilir ve gecenize eğlence katabilirsiniz.

Fethiye Ve Kültür Turizmi

Telmessos Tiyatrosu dünyada denize en yakın antik tiyatrolardan birisidir. Kazı çalışmaları sonucunda günümüzdeki görünüme ulaşmıştır. Tiyatro belediye marinanın hemen karşısında yer almaktadır. Birçok müzik ve kültür festivaline de ev sahipliği yapmaktadır. Son yıllardaki kötü turizm yönetimi sonucu yanlış restorasyon sonucu mermer döşenmesinden dolayı ne yazık ki son görünümü oldukça kötüdür. 6000 kişilik oturma kapasitesine sahip tiyatro Fethiye’ye gelenlerin mutlaka görmesi gereken yerlerden bir tanesidir. Dalaman Fethiye transfer firmaları ndan biri olarak bizlerden buraya ve tüm tarihi bölgelere transfer veya rehberli tur gezileri isteyebilirsiniz.

Kaya mezarları ise Fethiye’nin adeta simgesi haline gelmiştir. Helenistik döneme kadar uzanan tarihleri ile kaya mezarları Fethiye’ye hakimiyet sürmüş tüm medeniyetlere tanıklık etmiştir. Dik kayalık üzerine oyularak inşa edilmişlerdir. Yapıldığı dönem dikkate alınınca nasıl inşa edildikleri halen bir soru işaretidir. İhtişamları ve ince işçilikleri ile halen göz kamaştırmaktadırlar. En büyük ve önemli kaya mezarı Amythas’ a ait olan kaya mezarıdır. Fethiye halkı tarafından kral mezarları olarak adlandırılmaktadır. Diğer iki büyük mezara göre en sağlam kalmış bu mezardır.

Fethiye doğal güzellikleri , güneşli havası, koyları ve turizm bölgeleri ile en popüler tatil beldelerinden bir tanesidir. Her bir köşesi farklı bir manzara sunmaktadır. Tarihi zenginliği ile her türlü günübirlik  gezi ve tur planlarına imkan sağlamaktadır. Otel, restoran, eğlence merkezleri ile de her türlü parti ve eğlence organizasyonları yapılabilmektedir. Tüm bu planlarınız için bizlerden araç talebinde bulunabilirsiniz. Dalaman Fethiye transfer firmaları içerisinde fark yaratmaya çalışan ekibimizden fiyat bilgisi alabilirsiniz. Farklı bilgiler almak için bölge hakkındaki diğer yazımız Dalaman Havalimanı Fethiye transfer.

Fethiye’de Gezilecek Yerler

Fethiye’de Marmaris’de olduğu gibi şehir içinde plaj yok. O nedenle yüzmek için gidebileceğiniz en yakın plaj Çalış Plajı. Plaj boyunca otel, restoran ve barlar mevcut. Oteller ile plaj arasındaki yürüyüş yolunda ise akşam gün batımında yürüyüş yapabilirsiniz. Özellikle Temmuz ayında gün batımını seyretmek bir harika. Güneş tam denizin ortasından batıyor. Plajda otellere ait şezlonglar bulunuyor. Fethiye koyları gibi masmavi bir deniz beklemeyin. Deniz biraz koyu ve dibi görünmüyor.

Ölüdeniz ise Fethiye’nin dünyadaki markası. Ölüdeniz iki bölümden oluşuyor. Biri ücretsiz halk plajı Belceğiz plajı. Diğeri de milli park olan ücretli kısım. Ölüdeniz adını bu ücretli plajdan alıyor. Deniz tıpkı adında olduğu gibi ölü yani tamamen dalgasız. Dalgasız olduğu için denizin kirli olduğunu düşünebilirsiniz. Durum tam tersi. Deniz altındaki akıntılar sayesinde deniz masmavi. Ölüdeniz ayıca dünyanın en iyi yamaç paraşütü merkezi. Eteklerinde Belceğiz plajı bulunan Babadağ atlama yeri. 1800 metrelik tepeden atlayış yapılıyor. Dalaman Fethiye transfer firmaları arasındaki lider firmamızdan Ölüdeniz’e transfer talebinde bulunabilirsiniz.

Dalaman Fethiye transfer firmaları – marina

Kelebekler Vadisi ise Ölüdeniz’den sonra bulunmuyor. Vadi içine araç ile ulaşmak mümkün değil. Sadece tekne ile gidilebiliyor. Sadece Kabak koyuna giden yoldan vadiyi tepeden seyredebiliyorsunuz. Vadi adını Ekim ayında ortaya çıkan, sadece buraya özgü kaplan desenli kelebeklerden alıyor.

Fethiye balık pazarı da günlük taze balık yemek isteyenlerin uğrak yeri. Pazar etrafında ayrıca balık restoranları bulunuyor. Balığınızı buradan taze taze seçip restorandan pişirmesini isteyebiliyorsunuz. Yaz akşamları restoranlar rakı-balık ve fasıl eğlencesinin merkezi konumunda.

Paspatur ise tarihi bir alış veriş çarşısı. Taş dükkanlardan oluşuyor. Burada hediyelik eşyalar alabilir ya da restoranlarda yemek yiyebilirsiniz. Paspaturda ayrıca küçüklü büyüklü barlar ve eğlence mekanları yer alıyor. Canlı müzik eşliğinde içkinizi yudumlayabilirsiniz. Paspatur özellikle Cumartesi günleri oldukça kalabalık. Hatta oturacak yer bile bulunmuyor.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi Fethiye tatiliniz boyunca her türlü aktiviteyi yapabileceğiniz bir yer. Fethiye içinde her yöne Dalaman Fethiye transfer firmaları arasında yer alan TDA firmamızdan transfer talebinde bulunabilirsiniz. Fethiye içinde günlük araç tahsisi, parti ve organizasyonlar için araç talebinde bulunabilirsiniz.

Call Now Button