7/24 Destek +90 538 211 45 67
Dalaman Selimiye transfer fiyatları

Dalaman Selimiye Transfer Fiyatları

Uygun Dalaman Selimiye transfer fiyatları ile sizlere vip transfer hizmeti vermekteyiz. Covid-19 tedbirleri kapsamında dezenfekte, deri kaplı koltuk döşemeli vip transfer araçlarımız yılın her ayı, günün her saati Dalaman Selimiye transfer talepleriniz için hizmetinizdedir. Dalaman Havalimanı’na gelişlerde şoförünüz sizi isim tabelasıyla karşılayacaktır. Bizlere verdiğinizi uçuş kodları ile uçuşlarınız anlık olarak takip edildiği için herhangi bir gecikmede araçlarımız sizleri karşılamadan Dalaman Havalimanı’ndan ayrılmamaktadır. Gecikmelerde herhangi bir ekstra ücret ödemenize gerek yoktur. Ayrıca yakıt, otopark, tünel ve kdv ücretleri Dalaman Selimiye transfer fiyatlarına dahildir. Uzman ekibimizin desteğiyle rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilmeniz için iletişim bilgilerimiz:

Telefon: +90 538 211 4567 ve Whatsapp: +90 538 211 4567

Ön ödeme yapmadan rezervasyonlarınız konfirme edilmektedir. Ödemeyi yolculuk sonunda şoförünüze nakit olarak yapabilirsiniz.  Kredi kartı ile ödeme kabul edilmemektedir. Ödemelerimizi TL, Euro, Amerikan Doları ve Pound cinsinden yapabilirsiniz. Güler yüzlü ve saygın hizmet politikasını ilke edinmiş eğitimli şoförlerimiz sizleri gideceğiniz yere güvenle ulaştıracaklardır. Yolculuk boyunca her türlü taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Uygun olduğu takdirde yardımcı olmaya çalışacağız. Araçlarımızda sigara içmek yasak olduğu için sigara molası isteyebilirsiniz. Şoförlerimize engel olmadığınız ve yolculuğu tehlikeye atmadığınız sürece alkol tüketebilirsiniz. Uygun Dalaman Selimiye transfer fiyatları ile sizlere güvenli ve mutlu bir Selimiye transfer hizmeti sunuyoruz.

Dalaman Selimiye Transfer Fiyatları Ne Kadar?

Filomuzda vip binek, Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlar bulunmaktadır ve Dalaman Selimiye transfer fiyatları araç başı fiyatlardır. Fiyatlar sezona göre değişiklik göstermektedir. Yüksek sezonda fiyatlar yükselirken düşük sezonda Dalaman Selimiye transfer fiyatları düşmektedir. Ortalama bir rakam söyleyecek olursak binek araçlarımız 460 TL, Mercedes Vito araçlarımız ise 570 TL’dir. Fiyat politikamızı sektörün durumuna göre belirliyoruz ve en uygun fiyatları sunmaya çalışıyoruz. Taşıma kapasitesi en yüksek araçlarımız Mercedes Sprinter araçlardır ve maksimum 16 kişiye kadar Dalaman Selimiye transfer hizmeti verebilmektedir. Eğer kişi sayınız 16’dan fazla ise yüksek kapasiteli araçlarımız için özel bir fiyat çalışması yapmaktayız.

Selimiye ve çevresi doğal güzellikler ile olduğu kadar tarihi güzelliklerle de doludur. Selimiye ve çevresinde günübirlik gezi yapmak için bizlerden tahsis araç talebinde bulunabilirsiniz. Kalabalık gruplar için büyük toplu araç ve rehber talep edebilirsiniz. Tur planlarınıza göre en uygun fiyat çalışması yapacağız. Selimiye çevresi ve Marmaris hakkında daha farklı bilgiler almak için Dalaman Marmaris transfer yazımızı okuyabilirsiniz.

Dalaman Selimiye transfer fiyatları

Selimiye Nasıl Bir Yer?

Yıllar öncesinde küçük bir balıkçı köyü görünümünde olan Selimiye, günümüzde oldukça popüler bir tatil beldesi konumuna gelmiştir. Ev sahipliğini yaptığı Selimiye koyu önemli tekne tatili merkezlerinden bir tanesidir. Bölge ismini Osmanlı hükümdarlarından biri olan I. Selim’den almaktadır. Şehrin gürültüsünden uzak, doğa ile iç içe bir yaz tatili geçirmek istiyorsanız, Selimiye sizler için uygun bir seçim olacaktır.

Yaz, kış gezilebilecek Selimiye sizleri yazın sıcak havasıyla karşılarken, kışın da güneşten mahrum etmemektedir. Amacınız konaklama yerine sadece Selimiye’yi görmek ise, çok küçük bir kasaba olduğu için tatilinizin bir gününü buraya ayırmanız yeterli olacaktır. Her türlü amaç ile Selimiye’ye gitmek için bizlerle iletişime geçebilir, Dalaman Selimiye transfer fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kameriye ve Dişlice Adaları Selimiye’de mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Her iki adaya da sadece tekne ile ulaşmak mümkündür. Bölgede günlük tur yapan tekneler ile adalara gidebilirsiniz. Kameriye Adası’nda tarihi bir manastır yer almaktadır.

Selimiye’de tatil planınızı uzun tutuyor iseniz tur rotanıza Turgut Şelalesi’ni de katmanızı tavsiye ederiz. Selimiye merkeze 10 kilometre uzaklıktaki şelale harika doğası ile huzurlu bir ortam sunuyor. Soğuk suya dayanıklı iseniz gölde de yüzmeyi deneyebilirsiniz.

Call Now Button