7/24 Destek +90 538 211 45 67
Dalaman Fethiye Transfer

Dalaman Fethiye Transfer

Vip transfer sağlamak amacıyla tasarlanmış, modern Mercedes Vito ve Sprinter araçlarımızla Dalaman Havalimanı Fethiye arasında Dalaman Fethiye transfer hizmeti sunuyoruz. Dalaman Havalimanı Fethiye arası yolculuk araçlarımızla yaklaşık 45 dakika sürmektedir. İki nokta arası yaklaşık 45 kilometredir. Fethiye, Çalış ve Ölüdeniz içinde her otel ve konuma sizleri konforla ve uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz. Dalama Havalimanı’ndan Fethiye’ye gelmek için geliş transferi rezervasyonlarınızı ön ödeme olmadan, bizlere telefon veya Whatsapp ile ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz. Dönüş transfer talebinizi de ilk rezervasyon sırasında iletebilir veya dönüş gününden en geç 2 gün önce iletebilirsiniz.

Yılın 11 ayı güneş alan Fethiye, uzun tatil sezonu sayesinde, yıl boyunca sayısız yerli ve yabancı turistlerce ziyaret edilmektedir. Yüksek sezonda oldukça kalabalıktır ve şehir içinde trafik sorun olabilmektedir. Hatta Fethiye Ölüdeniz yolu yoğunluk nedeniyle kapanabilmektedir. Özellikle dönüş transferlerinde uçağınızı kaçırmamak için uygun bir alış saati belirlemekte yarar vardır. Araçlarımız tam zamanında otel veya evinizin önünde Dalaman Fethiye transfer hizmeti için hazır bulunacaktır.

Dalaman Fethiye Transfer    

Dalaman Fethiye arası Dalaman Fethiye transfer hizmetlerinde kullandığımız filomuz modern ve lisanslı araçlardan oluşmaktadır. Tüm Mercedes Vito araçlarımız son modeldir ve belirli aralıklarla yenilenmektedir. Tüm araçlarımız her misafirimizin valizleri için yeterli taşıma kapasitesine sahiptir. Şoförlerimiz uzun yıllar sektör tecrübesine sahiptir ve sizleri geliş veya dönüş transferlerinizde güler yüzle karşılayacaklardır. Taleplerinizi mümkün olduğu kadar yerine getirmeye çalışacaklardır. Araçlarımız içinde seyahat boyunca sigara içmek yasaktır. Sigara için mola isteyebilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi ise şoförümüze engel olacak bir durum oluşturmadan tüketebilirsiniz. Sizlerin konforu ve mutluluğunu sağlamanın yanında güvenliğinizi de sağlamak bizim başlıca görevlerimizden biridir.

Dalaman Fethiye transfer – Yacht Boheme Hotel – Karagözler Fethiye

Fethiye Nasıl Bir Yer?   

Turizm açısından bakarsak Fethiye, tatil boyunca yapılabilen aktiviteler dikkate alındığında dünyada sayılı yerlerden biridir. Doğal yapısı ve bu doğa şartlarına göre şekillenmiş ve geliştirilmiş tesisleriyle birçok aktivitenin yapılması mümkün olabilmektedir. Çalış’ta denize girebilir, rüzgar sörfü yapabilir, restoranlarda deniz manzarası ile yemek yiyebilir veya otellerde kalabilirsiniz. Şehir merkezinde butil otellerde kalabilir, alışveriş yapabilir, kaya mezarlarını gezebilirsiniz. Ölüdeniz’de yamaç paraşütü yapabilir, mavi bayraklı denizine girebilir, dalış yapabilir, barlarda gece hayatına karışabilirsiniz. Kayaköy’de tarihi kalıntıları gezebilir, jip safari, at turu gibi turlara katılabilirsiniz. En iyi uçuş deneyimi için Fethiye yamaç paraşütü linkine tıklayabilirsiniz. 

Lykia yolunda trekking yapabilirsiniz. Karagözler’de yarımada etrafında bisiklet turu yapabilir veya teknelerle koylara gidebilirsiniz. Tüm bu aktivite merkezlerine, otellere sizleri Dalaman Fethiye transfer servislerimiz ile ulaştırıyoruz. Fethiye konumu itibariyle çevredeki diğer tatil destinasyonlarına da yakındır. Göcek, Marmaris veya Kaş’a günübirlik geziler düzenleyebilir, gün sonu Fethiye’deki otelinize dönebilirsiniz. Şehir merkezinde ve Çalış’ta genelde kahvaltı dahil sistemi uygulayan küçük ölçekli oteller bulunmaktadır. Şehir merkezinde denize girmek mümkün değildir. Çalış denizi de kumlu bir zemine sahip olduğu için Ölüdeniz gibi masmavi değildir.

Herşey dahil sistemine sahip oteller ise Koca Çalış’ta bulunmaktadır. Lykia World bölgede bulunan en büyük birkaç otelden biridir. Ölüdeniz’de ise otel opsiyonları fazladır. Fethiye Ölüdeniz yolunda bulunan Hisarönü’nde genelde apart oteller bulunmaktadır. Ölüdeniz ise eşsiz manzarası ve plajı ile dünyada marka noktalardan biridir. Restoranlarda içkinizi yudumlarken veya turkuaz denizinde yüzerken Babadağ’dan havalanan paraşütleri izlemek eşsiz bir zevktir. Dalaman Fethiye transfer araçlarımızla Fethiye içinde her noktaya konfor ve güvenle gidebilirsiniz. Zengin bir tarihi geçmişe sahip Fethiye’de gezi gruplarınız ile günübirlik doğa ve tarih gezileri yapmak isterseniz, bizlerden yüksek kapasiteli Dalaman Havalimanı Fethiye transfer araç tahsisi isteyebilirsiniz. Rotanız ve araçlara göre bir fiyat çalışması yapacağız.        

Call Now Button