7/24 Destek +90 538 211 45 67
Dalaman Kaş Transfer Vito

Dalaman Kaş Transfer Vito

Lisanslı, modern, bakımlı ve konforlu Dalaman Kaş transfer vito araçlarımız ile sizlere yılın her ayı transfer hizmeti sağlamaktayız. Filomuzda Mercedes Vito araçlarına ek olarak Mercedes Sprinter ve Volkswagen Crafter araçlar bulunmaktadır. Tüm araçlarımız bir transfer firmasının sahip olması gereken tüm lisanslara sahiptir. Her yolculuk sonunda transfer araçlarımız temizlenir ve bir sonraki transfere hazır hale getirilir. Geliş transferlerinizde şoförünüz sizi isim tabelasıyla Dalaman Havalimanı yolcu çıkışında bekleyecektir. Dönüş transferlerinizde ise uçağınızın kalkış saatine göre belirlediğimiz alış saatinde araçlarımız sizi otel veya evinizin önünde bekliyor olacak.

Dalaman Kaş transfer vito araçlarımızın konforu sayesinde virajlı Kaş yolları size eğlenceli gelecektir. Yol boyunca eşsiz deniz manzarası sizlere eşlik edecek. Kaş tatili planlıyor ve uçakla gelmeyi düşünüyorsanız, Antalya Havalimanı yerine Dalamam Havalimanı’nı tercih ediniz. Antalya Kaş arası mesafe Dalaman Kaş arası mesafeden 70 kilometre kadar fazladır. Antalya çok daha kalabalık olduğu için ise trafik Dalaman’a göre çok daha yoğundur. Yüksek yaz sezonunda kalabalık ve trafik durumunu asla göz ardı etmeyiniz. Planlarınızı buna göre yapınız.    

Dalaman Kaş transfer vito

Dalaman Kaş Transfer Vito

Vip ve Lüks Vip olmak üzere iki ayrı vito transfer araç modelimiz bulunmaktadır. Tüm Dalaman Kaş transfer vito araçlarımız yeni modeldir. İç tasarımları vip transfer hizmeti vermek amacıyla dizayn edilmiştir. Lüks vito araçlarımızda ise yolcu ile şoför arası bölmeli şekildedir. İçinde tv ve ses sistemi, minibar bulunmaktadır. Lük vito transfer araçları fiyatı standarda göre daha yüksektir. Mercedes Vito araçlarımız 6-7 kişiye kadar kapasiteye sahiptir. Ayrıca her yolcu için yeterli valiz kapasitesine sahiptir. Crafter ve Sprinter araçlarımız ise 14-16 kişiye kadar hizmet vermektedir.  

Transfer taleplerinizi iletmek, fiyat bilgisi almak ve rezervasyon oluşturmak için bizlere telefon veya Whatsapp aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Herhangi bir ön ödeme olmadan rezervasyon yaptırabilir, transfer ödemelerini yolculuk sonunda şoförünüze nakit olarak yapabilirsiniz. Dalaman Havalimanı çıkışında sizi isminizle bekleyen şoförünüzü göremezseniz derhal rezervasyon numarasını arayabilirsiniz. Yanınızda valiziniz dışında farklı bir eşya var ise lütfen bize bilgi veriniz. Çocuk veya bebekleriniz için ise bebek koltuğu isteyebilirsiniz. 1 adet bebek koltuğu Kaş transfer vito aracımızda ücretsiz bulundurulacaktır.

Kaş’ta Yapılacak Aktiviteler

Diğer yazılarımızda da belirttiğimiz gibi Kaş küçük bir tatil beldesi fakat içinde birçok aktivite bulundurmaktadır. Kekova tekne turuyla, Kaputaş ise turkuaz rengiyle bölgenin gözde destinasyonlarındandır. Kaş sokaklarında ise ahşap evlerin arasında huzurun sesini dinleyebilir, bu evlerin altında bulunan hediyelik eşya dükkanları ve halıcılardan alış veriş yapabilirsiniz. Bir çok kişi bilmez fakat Kaş ayrıca bölgeye özgü geleneksel tasarımlara sahip, el dokuması halılarıyla da meşhurdur. Yeme içme konusuna gelirsek ise Zaika, Restro Bistro, Ruhi Bey Meyhanesi, Dolphin, Bi Lokma gibi mekanlar ise hem Akdeniz lezzetleri hem de deniz ve çam ormanlarıyla kaplı dağ manzaraları ile öne çıkıyor. Kaş içinde her yöne Dalaman Kaş transfer vito hizmeti vermekteyiz.

Kaş’tan Dalaman Havalimanı veya Antalya Havalimanı’na gitmek için dönüş transfer taleplerinizi bize geliş transferi sırasında veya dönüşten en geç iki gün önce iletebilirsiniz. Uçak saatinize ve mesafeye göre bir alış saati belirleyip, aracımız otel ve evinizin önünde tam saatinde hazır bulunduracağız. Deneyimli ve güler yüzlü şoförlerimiz yolculuk sırasında talepleriniz mümkün oldukça gerçekleştirmeye çalışacaklardır. Kaş içinde gezi gruplarınız ile doğa ve tarihi yerler gezisi planınız var ise de bizden Dalaman Kaş transfer vito tahsisi isteyebilirsiniz. Dalaman Kaş özel transfer araçlarımız ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Call Now Button