7/24 Destek +90 538 211 45 67
Marmaris VIP Transfer

Marmaris VIP Transfer

Marmaris VIP transfer araçlarımız yılın her ayı gün boyunca transfer talepleriniz için hazır beklemektedir. VIP transfer hizmeti vermek amacıyla tasarlanmış araçlarımız sizi bu güzel tatil beldesine konforla ve mutlulukla taşımaktadır. Altı-yedi kişilik Mercedes Vito ve on dört-on yedi kişilik Mercedes Sprinter ve Volkswagen Crafter araçlarımız yerli ve yabancı tüm misafirlerimize Dalaman Havalimanı Marmaris arası transfer hizmeti sağlamaktadır. Araçlarımız ayrıca her yolcu için yeterli valiz taşıma kapasitesine de sahiptir. Çocuklu misafirlerimiz bizlerden 1 adet çocuk/bebek koltuğunu ücretsiz olarak talep edebilirler. Dalaman Havalimanı’nda uçuş kodlarınızı takip ederek sizleri tam zamanında karşılıyoruz. Dalaman Havalimanı’na dönüş transferleriniz de ise karşılıklı karar verdiğimiz alış saatinde otel veya evinizin önünde hazır bekliyoruz.

Marmaris VIP transfer taleplerinizi bizlere gün boyunca telefon veya Whatsapp ile iletebilirsiniz. Transfer rezervasyonlarınızın konfirmesi için her hangi bir ön ödeme talep edilmemektedir. Geliş ve dönüş transferleri ödemelerini ayrı ayrı her yolculuk bitişinde yapabilirsiniz. Marmaris içinde hangi otel veya konuma gidecekseniz veya hangi otel veya konumda iseniz, araçlarımızı geliş veya gidiş transferleri için tam zamanında hazır bulunduruyoruz. Deneyimli şoförlerimiz, lisanslı ve modern araç filomuz ile amacımız Dalaman Havalimanı Marmaris arası yolculuğunuzun en mutlu şekilde geçmesini sağlamaktır. Bizlere yolculuk boyunca gözlemlediğiniz tüm olumlu veya olumsuz durumları iletebilirsiniz. Kendimizi geliştirmek ve araç filomuzu modern ve bakımlı tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bin dokuz yüz doksan altı yılından itibaren transfer sektöründe de turizmin her alanında olduğu gibi kalitemiz ile fark yaratmaya çalışıyoruz.

Marmaris VIP Transfer     

Dalaman Havalimanı Marmaris arası Marmaris VIP transfer yolculuğunuz yaklaşık bir buçuk saat sürmektedir. İki nokta arası mesafe yaklaşık yüz kilometredir. Marmaris büyük bir yarımadaya sahiptir ve bu yarımada etrafında birçok tatil beldesi bulunmaktadır. İçmeler, Turunç, Selimiye, Orhaniye, Bozburun, Datça yarımada etrafında bulunan en popüler beldelerdendir. Marmaris şehir merkezi en yakın belde olan İçmeler’e on kilometre uzaklıktadır. Bozburun’a atmış, Datça’ya ise yetmiş beş kilometre uzaklıktadır. Marmaris otel turizminin yanı sıra tekne turizmi açısından da gelişmiş bir bölgedir. Tekne turizminin gelişmesindeki en büyük etken şüphesiz, yarımada etrafındaki korunaklı koylar, uygun hava şartları ve doğal güzelliklerdir. Marmaris kiralık yelkenli tekne hakkında daha detaylı bilgileri Sailcharterturkey.com sitesinden alabilirsiniz. Eğer yarımada etrafındaki marinalara gidecek iseniz bizlerden Marmaris VIP transfer talebinde bulunabilirsiniz.

Marmaris VIP transfer – Netsel Marina

Marmaris’te Yapılacak Şeyler

Marmaris’te yapılacakların hepsini listelemek için ayrı bir yazı yazmak lazım:) Çünkü Marmaris oldukça gelişmiş bir turizm şehri ve birçok aktivite yapma imkanı sunuyor. Bizler de şehir merkezini ele alarak yapabileceğiniz bazı aktivitelerden kısaca bahsetmek istedik. Yukarıda bahsettiğimiz gibi Marmaris Yarımadası etrafı sayısı koya ve marinaya ev sahipliği yapıyor. Araçla gidilebilecek koylara araçla, gidilemeyenlere günlük tur yapan teknelerle ulaşabilirsiniz. Koylara araçla gitmek için Marmaris VIP transfer talep edebilirsiniz. Eşsiz mavilikteki denizlerin keyfini çıkartabilirsiniz. Bütçeniz yeterli ise haftalık kiraladığınız bir tekne ile tüm koyları içeren bir mavi tur rotası oluşturabilirsiniz.

Marmaris Kalesi şehrin hemen merkezinde bulunmaktadır. Kale etrafındaki restoranlarda yemek yiyebilir, barlarda gece hayatı yaşayabilir veya Kapalı Çarşı’da alışveriş yapabilirsiniz. Kalenin surları içinde bulunan dar sokaklarda kaybolabilir, eski Marmaris evlerini görebilirsiniz. Marmaris ayrıca Lykia imparatorluğu birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bir çok antik kent ve tiyatro bulunmaktadır. Tarih seven bir gezgin iseniz antik kentlerde günümüzden üç-dört bin öncesinin ruhunu yaşayabilirsiniz. Günlük tarihi geziler yapmak için bizlerden araç tahsis edebilirsiniz. Her türlü Dalaman Marmaris transfer talepleriniz için hizmetinizdeyiz.   

Call Now Button