7/24 Destek +90 538 211 45 67
Dalaman transfer firmaları

Dalaman Transfer Firmaları

Dalaman transfer firmaları arasında hızlı servis, güvenli transfer anlayışımız ve modern vizyona sahip genç ekibimiz ile liderliğimizi devam ettiriyoruz. Vip Mercedes Vito ve Sprinter araçlardan oluşan filomuzu bakımlı ve modern tutuyoruz. Rezervasyon ekibimiz ile transfer taleplerinize anlık cevap verirken, lisanslı araçlarımız ve profesyonel şoförlerimiz ile transferlerinizi maksimum düzeyde güvenli gerçekleştiriyoruz. İletişim bilgilerimiz:

Telefon: +90 538 211 45 67 ve WhatsApp: +90 538 211 45 67

TDA firması olarak TURSAB A grubu acente olarak sizlere transfer hizmeti sağlarken, araçlarımız ise kanunen gerekli olan D2 taşıma ruhsatına sahiptir. Şoförlerimiz alanında uzman, tecrübeli ve eğitimli kişilerdir. Yolculuğunuz sırasında sizlere güler yüzlü ve yardımsever olarak hizmet vermektedirler. Dalaman transfer firmaları arasında modern seyahat hizmetleri anlayışımız ile fark yaratmak için çalışıyoruz.

Tek kişi olsanız bile bizden transfer talebinde bulunabilirsiniz. Fiyatlar araç başı fiyattır. Vip Mercedes Vito araçlarımız maksimum 7 kişi taşıma kapasitesine sahipken, Sprinter araçlarımız maksimum 16 kişi taşıyabilmektedir. Vito araçlarımız deri kaplı koltuklar, klima ve internet gibi donanımlara sahiptir. Mercedes Sprinter araçlarımızda ise klima ve internet bulunmaktadır. Dalaman Havalimanı bölgeler arasında transfer talepleriniz dışında günübirlik gezi, tur veya organizasyonlarınız için transfer talebiniz varsa bize ulaşabilirsiniz. 16 kişiden fazla iseniz yüksek kapasiteli araçlarımız için tur planınızı da dikkate alarak bir fiyat çalışması yapacağız. Tarihi ve kültürel gezileriniz için kokartlı rehber isteyebilirsiniz.

Dalaman Transfer Firmaları – Rezervasyon ve Prosedürü

Ön ödeme yapmadan rezervasyon talepleriniz konfirme edilecektir. Transfer bitiminde şoförünüze nakit olarak ödeme yapmanızı rica ederiz. Bazı misafirlerimiz banka havalesi ile ödeme yapmak istemektedir. Bu durumda sizlere mail veya WhatsApp aracılığı ile bir ödeme konfirmesi gönderilecektir. Şoförlerimizi de ödemeyi yaptığınıza dair bilgilendireceğiz. Bütün araçlarımız kişi başına bir büyük bagaj ve bir el bagajı taşıyabilmek için geniş alana sahiptir. Eğer yanınızda ek bir eşya olacak ise ilk rezervasyon sırasına bizlere bilgisini vermenizi rica ederiz. Ona göre araçlarımız ayarlayacağız. Rahatsız ve sıkışık bir şekilde yolculuk yapmanızı istemeyiz.

Dalaman transfer firmaları

Bütün Dalaman transfer firmaları uygulamasında olduğu gibi bizlerde de otopark, tünel, kdv ve yakıt ücretleri fiyatlarımıza dahildir. Geç kalan uçuşlarınız için de sizlerden ek bir ödeme istenmeyecektir. Muğla il sınırı içerisindeki tüm bölgelere, Bodrum ve Antalya Havalimanları’na transfer hizmetimiz vardır. Dönüş transferlerinizde sizleri oteliniz veya eviniz önünden alıyor tam zamanında en güvenli şekilde havalimanlarına ulaştırıyoruz.

Dalaman transfer firmaları yolculuk sırasında kanunen sigara içilmesine izin vermemektedir. Bizlerde de durum aynıdır fakat şoförünüzden sigara molası isteyebilirsiniz. Sizlerin güvenliği bizler için çok önemli olduğu için bunun altını çizerek belirtmek istiyoruz: Araçlarımızda alkollü içki tüketebilirsiniz fakat şoförlerimizin dikkatini dağıtacak yanlış hareketler yapmamak kaydı ile. Misafirlerimizin kalitesinden ve anlayışından şüphemiz yok fakat bu önemli uyarıyı yapmak çok önem kazanmaktadır.

Dalaman Havalimanı Hakkında

Dalaman ve çevresindeki tatil beldeleri Ege kıyılarının coğrafi özelliklerini taşır. Bu nedenle bölgede düzlük yerine dağlık araziler ve koylar çok fazladır. Dalaman ilçesi Muğla ili içerisindeki en geniş düzlüğe sahip bölgedir. Ayrıca konumu oldukça merkezidir. Bu doğal şartlar nedeniyle havalimanı inşası için Dalaman seçilmiştir. 1983 yılından itibaren faaliyette olan Dalaman Havalimanı sayesinde bölgede ve çevredeki tatil beldelerinde turizm çok gelişmiştir. Artan transfer ihtiyaçları sonrası bölgede birçok Dalaman transfer firmaları kurulmuştur.

Dalaman Havalimanı modern bir havalimanında olması gereken bütün özelliklere sahip, milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan bir havalimanıdır. Dalaman Havalimanı hakkında detaylı bilgileri Dalaman transfer yazımızda vermiştik. Bu yazımızda daha çok Dalaman Havalimanının inşası sonrası çevre bölgelerdeki turizm sektörüne katkılarından bahsedeceğiz.

Muğla’da bulunan tatil beldeleri yarımada, dağlık yollar ve koylar gibi coğrafi özelliklere sahiptir. Bu nedenle karayolu ile ulaşım virajlı yollardan dolayı biraz zordur. Mesela Bozburun Marmaris yarımadasının en güney ucunda bulunmaktadır. Kalkan ve Kaş Dalaman ile Antalya arasında kalmaktadır ve yolları oldukça virajlıdır. Örneğin İstanbul ve Ankara gibi şehirlerden araçlarıyla gelen tatilciler uzun ve virajlı yollar katetmektedir. Örneğin İstanbul Bozburun arası 800 kilometre ve karayolu ile 12 saat sürmektedir. Uçak ile İstairport’dan Dalaman Havalimanı gelmek ise sadece 50 dakikadır. Kısacası Dalaman Havalimanı büyük şehirlerden buraya ulaşımı kolaylaştırmıştır. Avrupa’nın birçok şehrinden 3 saatlik uçuşlarla gelmek mümkündür. Kısalan mesafeler sayesinde yaklaşık 7 milyon yerli ve yabancı turist bölgeyi ziyaret etmektedir. Artan turist sayısı, transfer ihtiyaçlarının karşılanması için Dalaman transfer firmaları kurulması gerekliliğini ortaya çıkarmıştır.

Dalaman Transfer – Neden Biz?

Transfer Dalaman Havalimanı ve Airport kısaca TDA firması 1996 yılından itibaren turizm ve müşteri hizmetleri sektöründe çalışmış uzman bir ekip tarafından kurulmuştur. Genç ekibimiz modern vizyonu ile yeni kuşak misafir taleplerini karşılayabilecek vizyona sahiptir. Ekibin önceliği transferlerinizi taleplerinize en uygun şekilde hızlı iletişim ile güvenilir olarak sağlamaktır.

Araçlarımız kanunen gerekli olan tüm lisanslara sahiptir. Araç takip sistemi ile anlık takip edilmektedirler.  İllegal faaliyet gösteren, Dalaman transfer firmaları kimliğine bürünmüş sahte firmalardan kesinlikle transfer talebinde bulunmayız. Bizler veya sektörde hizmet veren mavi transfer, martı transfer gibi diğer saygın firmaları tercih ediniz. Çünkü en önemli olan şey sizin sağlığınız ve güvenliğiniz.  Pandemi nedeniyle her transfer sonrası ve transfer öncesi yasal covid-19 prosedürü dikkate alınarak transfer araçlarımız dezenfekte edilmektedir. Tüm araçlarımızda maske bulunmaktadır.

Günübirlik gezi talepleriniz için eğer araçlarımız yeterli olmazsa yüksek kapasiteli minibüs ve otobüslerimizle hizmetinizdeyiz. Rota doğrultusunda en uygun fiyat için çalışma yapıp size sunacağız. Düğün, doğum günü partisi, festival, konser, tatil beldeleri arası transferi gibi ihtiyaçlarınız için de 7/24 hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Dalaman transfer firmaları içinde kaliteli transfer hizmeti veren bir firma arıyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Dalaman etrafındaki tüm tatil beldelerindeki tüm otel ve konumlara sizleri son derece güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Yılın her ayı bizlere ulaşabilir, vip donanımlı Mercedes Vito ve Sprinter araçlarımızla konforlu bir yolculuğa sahip olabilirsiniz. Tüm araçlarımız sizlere konfor ve güven vermek için tasarlanmıştır. Rezervasyon ekibimiz ve şoförlerimiz güler yüzlü hizmet anlayışı ile sizlere Dalaman transfer hizmetleri sunmaktadır.

Geliş transferi rezervasyonu yaparken eğer günü belli ise Dalaman Havalimanı’na dönüş transfer rezervasyonunuzu da gerçekleştirebilirsiniz. Geliş transferi alış saatini uçağınızın iniş saatine göre belirliyoruz. Sizleri Dalaman Havalimanı yolcu çıkışında bekletmeden tam zamanında karşılıyoruz. Dönüş transferi alış saatini ise uçak kalkış saati, havalimanında bulunmanız gereken saat ve yol durumuna göre belirliyoruz. Dalaman etrafındaki her yöne yolculuklarınız keyifli ve konforlu olacak. Pencereden manzarayı seyrederken lüks Vito araçlarımızın konforunu ve kalitesini hissedeceksiniz.

Yolculuk boyunca olumsuz bir durum mu yaşadınız. Derhal bize iletiniz. Sizlere kusursuz transfer hizmeti verebilmek için hatalarımızı en aza indirmeye çalışacağız. TDA firması olarak amacımız sizlere kusursuz bir Dalaman transfer yolculuğu sunmaktadır. Her aracımız tüm misafirlerimizin valizleri için yeterli taşıma kapasitesine sahiptir. Deri kaplı koltukları ve klima donanımları ile konfor sunmaktadırlar. Lüks vito araçlarımız ise tv ve mini bar donanımına sahiptir.

Call Now Button