7/24 Destek +90 538 211 45 67
dalaman kaş havaş

Dalaman Kaş Havaş

Dalaman Havalimanı’ndan Kaş’a ulaşmak isteyenlerin Google üzerinde yaptığı bir diğer arama da Dalaman Kaş Havaş olmaktadır. Havaş’ın resmi sitesinden de görebileceğiniz gibi Havaş’ın Kaş’a transfer hizmeti yoktur. Kaş’a ulaşmak için toplu taşıma yani shuttle araçlarını veya özel transfer firmalarını tercih edebilirsiniz. TDA firması olarak bizler de özel transfer talepleriniz için modern araç filomuz ve Dalaman Kaş arası uygun transfer fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. Özel transferler toplu taşımaya göre daha pahalı gibi düşünülse de durum hiç de öyle değildir. Toplam tutar kişi sayısına bölünüp, kişi başına hesaplama yapılınca fiyatların toplu taşımayla hemen hemen aynı olduğunu göreceksiniz. Özel transferin toplu taşımaya göre en önemli üstünlüklerinden biri de araçların belirli bir kalkış saati yoktur. İniş saatinizde aracımız sizi hemen karşılar ve alır. Toplu taşıma araçlarında ise aracın tam dolması beklenir veya belirli bir kalkış saatleri vardır. Bu da havalimanında 1-2 saat kadar beklemenize neden olabilir. Kaş içinde ise her yolcunun bırakılma noktaları farklı olduğu için otel veya evinize ulaşmanız gecikebilir.

Mercedes Vito, Mercedes Sprinter ve Volkswagen Crafter araçlarımızla sizleri Dalaman Havalimanında, isim tabelasıyla tam da uçağınızın iniş saatinde beklemekteyiz. İnişler uçuş kodunuz ile takip edildiği için herhangi bir rötar/gecikme durumunda sizleri karşılamadan asla Dalaman Havalimanı’ndan ayrılmıyoruz. Gecikmeler için de herhangi bir ekstra ücret talep etmiyoruz. Dalaman Kaş Havaş arayışınıza konforlu ve ekonomik araçlarımızla karşılık vermeye çalışıyoruz.     

Dalaman Kaş Havaş

Dalaman Kaş Havaş – Havaş Hakkında

Havaş 1958 yılında THY tarafından Usaş AŞ adıyla kuruldu. Kurulduğu yıldan itibaren Türkiye ve bazı ülkelerde havalimanlarında yer hizmetleri vermektedir. TAV firması tarafından 2005 yılında çoğunluk hissesi, 2012 yılında ise hisselerinin tamamı alınmıştır. İnternet sitesinden de görebileceğiniz gibi Havaş, Dalaman Havalimanı’ndan sadece Fethiye, Göcek, Gökova, Köyceğiz, Marmaris ve Ortaca’ya transfer hizmeti vermektedir. Dalaman Kaş Havaş hizmeti yoktur. Muğla Belediyesi ise Muttaş ismiyle Havaş’a rakip olarak toplu taşıma hizmeti vermektedir. İki firma arasında fiyat farkı yoktur. Muttaş da Kaş’a transfer yapmamaktadır.  

Kaş yüksek yaz sezonunda oldukça talep gören küçük ama çok fazla turizm aktivitesi barındıran bir beldedir. Tarihi kalıntıları, dalış merkezleri, denizleri ve konaklama tesisleriyle eşsiz bir tatil destinasyonu kimliğindedir. Dalaman Kaş ulaşım yaklaşık 2 saat 40 dakika iken, Antalya’dan ulaşım ise 3,5 saat civarıdır.

Call Now Button