7/24 Destek +90 538 211 45 67
Dalaman Göcek transfer

Dalaman Göcek Transfer

Dalaman Göcek transfer hizmetlerimiz ile sizleri Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Göcek ’e güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırıyoruz. Fethiye ile Dalaman arasında bulunan Göcek, Dalaman Havalimanı’na 18 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Yolculuğunuz yaklaşık 20 dakika sürecektir.

Bizlere Telefon: +90 538 211 45 67 ve WhatsApp: +90 538 211 45 67 aracılığa ulaşabilirsiniz.

TDA firması olarak TURSAB A grubu acente ve araçlarımız için kanunen gerekli olan D2 taşıma lisansları ile sizlere 12 ay 7/24 profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Modern, bakımlı vip Mercedes Vito ve Sprinter araçlarımızla şoförlerimiz Dalaman Havalimanı yolcu çıkışında adınızın yazılı olduğu bir tabelayla sizleri bekleyecektir. Eğer Dalaman Havalimanı’ndan alınacaksanız Dalaman Göcek transfer i için bizlere isim, soy isim bilgileri dışında uçuş kodunu da bildirmeniz gerekmektedir. Uçuş kodları genellikle uçak biletinizde yer almaz. Havayolu firmaları tarafından mail ile gönderilir.

Rezervasyon ekibimiz ve şoförlerimiz uçuş kodlarına göre uçakların inişlerini anlık olarak takip etmektedir. Yolcu çıkışında şoförümüzle buluşamazsanız lütfen hemen bizi +90 538 211 45 67 nolu telefondan arayınız. Herhangi bir rötar olursa şoförlerimiz sizi Dalaman Havalimanı’ndan almadan ayrılmayacaklardır.

Dalaman Göcek Transfer – Göcek ’e Ulaşım

Dalaman Havalimanı’ndan Göcek ’e yolculuğunuz trafik durumuna göre yaklaşık 20-25 dakika sürecektir. Dalaman Göcek arasında Göcek Tüneli bulunmaktadır. Tünelden geçiş ücretlidir fakat bizim fiyatlarımıza tünel fiyatı dahildir. Dalaman transfer fiyatları tablosunda yer alan ve şoförlerimize nakit olarak ödeyeceğiniz ücretlere tüm tünel, otopark, yakıt ve kdv tutarları dahildir. Sizlerden kesinlikle ekstra bir ödeme istenmeyecektir. 2006 yılında inşaatı biten Göcek tüneli sayesinde, Göcek ile Dalaman Havalimanı arası 22 kilometreden 18 kilometreye inmiştir.

Göcek Türkiye’nin en önemli yat turizmi merkezidir. Bölgede 3 önemli marinanın yanı sıra ünlü oteller de mevcuttur. Göcek içindeki tüm marina, otel veya evlere Dalaman Göcek transfer hizmeti sağlamaktayız.

Dalaman Göcek Transfer – Göcek Hakkında

Göcek tüneli öncesi ulaşımın çok iyi olmaması nedeniyle Göcek, günümüzdeki potansiyeline çok uzaktı. 2006 yılında 980 metrelik tünelin tamamlanmasıyla Göcek Türkiye’nin en önemli yat turizmi merkezlerinden biri haline gelmiştir. Tünelden önceki eski yol halen durmaktadır ve tünelin üstünden tepelerden dolaşmaktadır. Tünele ücret ödemek istemeyen ve fazla da acelesi olmayan sürücüler bu eski yolu seçmektedir. Firma olarak önceliğimiz güvenli ve konforlu transfer. Bu nedenle şoförlerimiz kesinlikle Göcek tünelini kullanmaktadır. Tünelin inşası sadece Göcek ‘in değil Fethiye ve Dalaman ‘ın da turizm potansiyelini arttırmıştır. Bölgenin avantajlarından bir tanesi de Sarıgerme, Fethiye gibi yerlere yakın olmasıdır. Dalaman Havalimanı Fethiye transfer hakkında bilgi almak için ilgili sayfamıza göz atabilirsiniz.

Dalaman Göcek transfer

Yaklaşık yedi bin kişinin yaşadığı Göcek ‘te nüfus yaz aylarında on binin üzerine çıkmaktadır. Coğrafi olarak çok küçük olan Göcek, oteller yerine marinaları, koyları ve tekne turizmi ile dünyada önemli bir popülerliğe sahiptir. Göcek dünya çapında ün yapmış altı önemli marinaya ev sahipliği yapmaktadır. Lüks yelkenli ve katamaran kiralama hizmeti sunan sayısız acenteler bulunmaktadır.

Yaz aylarında Göcek tamamen yelkenciler ile dolup taşmaktadır. Bölgedeki turistik işletmelerde bu yönde şekillenmektedir. Merkezde birçok tekne ve deniz malzemesi satan mağazalar bulunmaktadır.

Dalaman Göcek transfer yolculuğunuz sonlarında Göcek sizleri hemen sağ taraftaki girişi ile karşılar. Merkezi bir koridor gibi uzanır ve araç girişi yasaktır. Uzun koridor gibi olan çarşı merkezinde insanları yürüyüş yapmaktadır. Bu yürüyüş yolu ile denizi aradaki restoran, mağaza ve küçük apart oteller ayırmaktadır. Yol boyunca sağlı sollu marketler, mağazalar ve deniz ekipmanları satan dükkanlar bulunmaktadır.

Deniz tarafında ise lüks restoranlar ve marinalar bulunmaktadır. Skopea marina hemen Göcek merkezde bulunmaktadır. Marina sadece özel tekne ve motor yatlara hizmet vermektedir. Skopea marinayı karşınıza alıp solunuza doğu yürürseniz uzunlamasına beton marinayı görürsünüz. Burada genellikle koylara günübirlik tur yapan ahşap yapıdaki gulet tekneler bağlıdır.

Beton iskele sonunda ise bölgenin ve Türkiye’nin en lüks marinalarından biri olan D Marin bulunmaktadır. D marin modern görünümü ve tesisleriyle lüks yelkencilere hizmet vermektedir. Marina içinde Mısır’dan getirilen kumlarıyla ünlü bir ücretli plaj bulunmaktadır.

Göcek ‘in diğer ünlü marinası Marintürk ise Göcek’ in en kuzeyinde bulunmaktadır. Skopea marina ile dar barlar sokağından yürüyerek Marintürk Marina’ya ulaşabilirsiniz. Rixos Premium Göcek otel bu marina içerisinde bulunmaktadır. Marinada lüks restoranlar, küçük bir açık hava tiyatrosu, konser alanı ve olimpik havuz bulunmaktadır. Dalaman Göcek transfer ile bu otele transfer fiyatı için fiyat tablomuza bakabilirsiniz.

Göcek ve Yat Turizmi

Göcek doğa şartlarına karşı korunaklı, masmavi denizlere ve yemyeşil ormanlara sahip sayısız koya ev sahipliği yapmaktadır. Adeta bir koy cennetidir. Bütün koylara Göcek merkezden deniz yolu ile 15-30 dakika arasında gidilebilmektedir. Bu koylar sayesinde bölgede yat turizmi oldukça gelişmiştir. Yerel halk da yıllar boyunca denizcilik ile uğraştığı için yat sektörü alanında oldukça uzmanlaşmıştır. Dünyanın her yerinden yelkenciler ve tekne kiralayanlar turizm sezonunda Göcek ‘e akın etmektedir. Marinalarda yerli ve yabancı firmalara ait birçok kiralık tekne bulunmaktadır. Bu bölgeye Dalaman Göcek transfer aracılığı ile ulaşan bir çok yerli ve yabancı turist bu acentelerin müşterileridir.

Göcek aynı zamanda dünyaca ünlü tekne ve yelken yarışlarına ev sahipliği yapmaktadır. Rüzgarın bol olduğu ve yelken için en ideal zaman olan Nisan, Eylül ve Ekim aylarında bir çok profesyonel düzeyde yarış düzenlenmektedir.

TDA firması olarak Göcek ‘te bulunan tüm marina, acente ve otellere vip transfer hizmeti vermekteyiz. Dalaman Havalimanı’na dönüş transferlerinizde de araçlarımız sizleri tam zamanında bulunduğunuz yerin önünde bekliyor olacaktır. Günün her saati uzman ekibimizle iletişime geçebilir bizlerden Dalaman Göcek transfer talebinde bulunabilirsiniz.

Call Now Button