7/24 Destek +90 538 211 45 67
dalaman fethiye hillside transfer

Dalaman Fethiye Hillside Transfer

Dünyanın popüler koy otellerinden biri olan Hillside Beach Club otele sizleri Dalaman Fethiye Hillside transfer servislerimiz ile ulaştırıyoruz. Dalaman Havalimanı Hillside Beach Club arası 55 kilometredir ve yolculuk yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir. Modern Mercedes Vito araçlarımız ile sizlerin otel ve havalimanı arasında, geliş ve dönüş transferlerinizi güvenle ve konforla gerçekleştiriyoruz.

Mercedes Vito araçlarımız 6-7 kişilik yolcu kapasitesine sahiptir. Daha fazla yolcu sayısı için Mercedes Sprinter ve Volkswagen Crafter araçlarımız hazır bulunacaktır. Dalaman Fethiye Hillside transfer ücretini fiyat listemizden görebilir, ödemelerinizi yolculuk sonrasında şoförünüze nakit olarak yapabilirsiniz. Dilerseniz de hesabımıza havale yapabilirsiniz. 1990 yılında kurulan otel turizmde leisure diye tarif edilen sektörün Türkiye’de ilk temsilcisidir. Spor tesisleri, spa merkezleri, kendi ait koyu ile dünyanın en popüler koy otellerinden biri sayılmaktadır. Hizmet kalitesi sayesinde birçok ödüle sahiptir. Dalaman Havalimanı Fethiye arasında ücretli Göcek tüneli bulunmaktadır. Tüm transfer fiyatlarımızda olduğu gibi Hillside transfer fiyatına da tünel, otopark ücretleri dahildir. Yolculuk sonrasında şoförünüze yapacağınız ödeme dışında her hangi bir ekstra ödeme yoktur.  

Dalaman Fethiye Hillside transfer

Dalaman Fethiye Hillside Transfer – Fethiye Hakkında

Fethiye Muğla’nın en güzel ilçelerinden biridir ve eşsiz güzellikte doğal yapılara sahiptir. Ayrıca dünyanın en iyi yamaç paraşütü merkezi olan ve ünlü plaja sahip olan Ölüdeniz’e araçla 20 dakika uzaklıktadır. Bölge aynı zamanda tarihi açıdan çok önemli bir konuma sahiptir. Lykia İmparatorluğu’na ev sahipliği yapmıştır ve kalıntılar, kaya mezarları halen gezilebilmektedir. İlk hava şehidimiz olan Fethi Bey’in ismi 1934 yılında bölgeye verilmiştir. Fethiye’nin eski adı Meğridir. Şehir merkezinde bulunan eski Paspatur Çarşısı ve evleri etrafına yapılan yerleşim yerleriyle günümüze kadar büyümüş ve bugünkü halini almıştır. Göç alması nedeniyle halen betonlaşmadan nasibini almaktadır. Koyları ve marinaları ile de popüler bir yelken seyri rotasıdır.

Karagözler Mahallesi’nde bulunan Ece Marina özel ve kiralık teknelere bağlanma hizmeti vermektedir. Dalaman Fethiye Hillside transfer yolculuğunuz sonlarına doğru marinayı görebilirsiniz. Şehir merkezinde plaj olmadığı için denize girmek için en yakın noktadaki Çalış’a gidebilirsiniz. Çalış’ta sahil boyunca oteller ve restoranlar bulunmaktadır. Düzlük bir alana sahip bölgede aynı zamanda özel veya kiralık dubleks villalar bulunmaktadır. Yaz akşamlarında yerel halkın yürüyüş yapmak için gittiği yerlerden biridir. Temmuz ve Ağustos aylarında ise gün batımı eşsiz bir manzara sunmaktadır. Dalaman Fethiye transfer hizmetlerimiz ile güvenli yolculuklar sunuyoruz.  

Call Now Button