7/24 Destek +90 538 211 45 67
Dalaman Kaş transfer tavsiye

Dalaman Kaş Transfer Tavsiye

Kaş’a gelmek isteyen tatilcilerin cevabını aradığı bir diğer konu ise Dalaman Kaş transfer tavsiye olmaktadır. Özellikle pandemi sonrası tatilciler daha güvenli, daha hijyenik transfer araçları ve firmaları aramaktadır. Artan fiyatlar nedeniyle de daha ekonomik transfer seçeneklerine bakmaktadırlar. Bizler TDA firması olarak aklınıza takılan tüm soruları yok etmek ve tam aradığınız transfer firması olarak sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Dalaman Kaş transfer tavsiye sorusunun tam karşılığı olan firma olmak için en modern transfer hizmetleri sağlıyoruz.

Kaş’a tatile gelmek isteyen tatilcilerin Google üzerinde cevabını aradığı veya Kaş’a giden arkadaşlarına sordukları sorulardan biri de Kaş güvenli transfer tavsiye olmaktadır. Modern ve bakımlı filomuz ve güler yüzlü personelimiz ile en çok tavsiye edilen firmalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz. 1996 yılından itibaren Turizmin her dalında hizmet veren ve Türkiye’de ki en önemli turizm acentelerinden biri olan Kampa Turizm’in bir kuruluşu olarak uzun yıllar misafirlerimize transfer hizmeti veriyoruz. Sayfamızda filomuz bölümünden detay ve resimlerini de görebileceğiniz Mercedes Vito ve Sprinter araçlarımızla Dalaman Kaş arası transfer yolculuklarınız son derece konforlu olacaktır.

Dalaman Kaş Transfer Tavsiye

En uygun transfer fiyatlarımız sayesinde Dalaman Kaş transfer tavsiye sorusuna cevap olmaya çalışıyoruz. Listemizde gördüğünüz fiyatlarımıza herhangi bir ekstra ücret yansıtmıyoruz. D2 taşıma ruhsatı her transfer firmasının bulundurması gereken lisanslardan biridir. Lisansı olmayan, korsan transfer şirketlerini asla tercih etmeyiniz. Şoförlerimiz ise uzun yıllar transfer sektöründe hizmet vermiş, güler yüzlü ve saygılı kişilerdir. Sizlerin taleplerine mümkün olduğu kadar cevap vermeye çalışacaklardır.

Kaş konumu gereği Dalaman ve Antalya Havalimanlarına diğer tatil bölgelerine kıyasla biraz uzaktır. Yolları virajlıdır. Dalaman Havalimanı Kaş arası araçla 2 saat 40 dakika, Antalya Havalimanı Kaş arası ise 3 saat 30 dakikadır. Yaz sezonunda kalabalık trafik nedeniyle bu süreler artabilmektedir. Ama Kaş halen en çok tercih edilen tatil beldelerinden biridir. Doğası, denizi ve sakinliği insanları cezbetmektedir. Birçok kişi buraya gelmek istese de ulaşım akıllarına takılan konulardan biridir ve Dalaman Kaş arası güvenilir transfer tavsiye cevabını aramaktadırlar.    

Dalaman Kaş transfer tavsiye
Dalaman Kaş transfer tavsiye

Kaş’ta Yapılması Gereken Aktiviteler

Kaş demek masmavi deniz ve yemyeşil çam ormanları demek. En güzel maviyi keşfetmek için Kaputaş Plajı’na gidin. Kekova’da denizin içinde bulunan Batık Simena Antik Kenti üzerinde Kano turu yapmak ise maviyi keşfetmenin bir başka yolu olabilir. Kaş Türkiye ve dünyanın en önemli dalış merkezlerinden biridir. Buradaki dalış turlarına katılıp denizin sonsuzluğu keşfedebilir ve Caretta Caretta kaplumbağaları ile yüzebilirsiniz.

Ev Kaş küçük ama oldukça fazla konaklama imkanına sahip. Butik otelleri tercih edebilir veya bütçeniz yeterli ise villa merkezi olan Kaş’ta lüks bir villada kalabilirsiniz. Sonsuzluk havuzunda yüzerken tepeden Kaş manzarasını seyredebilirsiniz. Dalaman Kaş arası transfer tavsiyesi sorusuna en iyi cevabı verebilmek amacıyla modern transfer servisi sunmaktayız ve sizleri Kaş içinde her yöne ulaştırmaktayız. Kendinizi bar ve restoranlarda Kaş gece hayatının eğlencesine kaptırabilirsiniz.   

Bir diğer aktivite ise yamaç paraşütü. Yamaç paraşütü Ölüdeniz’de yapılmıyor mu dediğinizi duyar gibiyim. Kaş’ta son yıllarda popüler bir yamaç merkezi olmaya başladı. 600 metre yükseklikteki Kırdavlı Tepesi’nden profesyonel pilotlarla atlayın ve gökyüzünde uçmanın keyfini yaşayın. Dalaman Havalimanı Kaş’a nasıl gidilir ve Dalaman Kaş transfer tavsiye gibi soruları bir kenara bırakın. Konforlu araçlarımızla Dalaman Kaş arası yolculuğun tadını çıkarın. Her gün her ay bizleri arayabilir, rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Bizlere hızlı bir şekilde telefon  veya Whatsapp ile ulaşabilirsiniz.

Call Now Button