7/24 Destek +90 538 211 45 67
dalaman marmaris havaş

Dalaman Marmaris Havaş

Dalaman Havalimanı’ndan Marmaris’e ulaşmak isteyen yolcuların ulaşım alternatiflerinden biri de Dalaman Marmaris Havaş olmaktadır. Dalaman Havalimanı’nda bekleyen Havaş otobüsleri Marmaris’e ulaşmak için Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Gökova ve Marmaris güzergahını takip etmektedirler. Yolculuk yaklaşık doksan dakika sürmektedir. İki bin yirmi üç yılı fiyatları tek kişi seksen liradır. Fiyatlar diğer sezonlarda değişiklik gösterebilir. Havaş hafta içi ve hafta sonu olmak üzere her gün seferler düzenlemektedir. Saatler uçakların iniş saatine göre belirlenmektedir.  

Marmaris’e gitmek için toplu taşımalara, Dalaman Marmaris Havaş seçeneğine alternatif olarak daha güvenli seyahat tercih ederseniz TDA transfer olarak sizlere özel vip araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Özellikle pandemi sonrası daha izole ve hijyenik transfer seçeneklerine ilgi artmaktadır. Vip transferde aracınızı başkaları ile paylaşmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca belirli hareket saatleri yoktur. Uçağınızdan inip, havalimanından dışarı çıktığınız anda şoförlerimiz sizleri karşılar ve yolculuğunuz başlar. Güvenli transfer hizmetlerimizi herkese ulaştırmak için Dalaman Marmaris arası transfer fiyatlarını en uygun şekilde belirlemeye çalışıyoruz.

Dalaman Marmaris Havaş – Marmaris şehir merkezi plaj

Dalaman Marmaris Havaş – Marmaris Hakkında

Dalaman Havalimanı Marmaris aracı araç yolculuğu yaklaşık bir buçuk saat sürmektedir. İki nokta arası doksan beş kilometredir. Dalaman Havalimanı konumu sayesinde çevresindeki tüm tatil beldelerine oldukça yakındır. Zaten bu nedenle havalimanı buraya inşa edilmiştir. Ayrıca dağlık Ege Bölgesi’ndeki düz yerlerden biridir. Bu da havalimanının buraya inşa edilmesindeki etkenlerdendir. Dalaman Marmaris arasında Dalaman Marmaris Havaş dışında bir çok yerli firma transfer hizmeti sağlamaktadır. Firmamız uzun yıllar sektör tecrübesi ve modern araç filosu ile pazardaki lider firmalardan birdir. Sizleri Marmaris ve Marmaris Yarımadası etrafındaki tüm tatil noktalarına modern Mercedes Vito ve Sprinter araçlarımızla ulaştırıyoruz.

Marmaris Türkiye ve dünyanın en popüler tatil beldelerinden biridir. Her türlü bütçeye sahip tatilcilere konaklama ve eğlence imkanları sunmaktadır. Bütçenize uygun otelleri seçebilir, yarımada etrafındaki koyları günübirlik tekne turlarına katılarak gezebilirsiniz. Marmaris ayrıca yatçılık sektörü açısından çok önemli ve gelişmiş bir bölgedir. Merkezde Netsel Marina, koylarında Marmaris Yat Marina gibi popüler marinalara ev sahipliği yapmaktadır. Haftalık yelkenli veya katamaran kiralama seçenekler ile Marmaris Yarımadası etrafında bir mavi tur yapabilirsiniz. Doğal ve yerel kültür turları meraklısı bir gezgin iseniz Bozburun, Selimiye veya Datça’da köyleri gezebilirsiniz. Yöresel yemekleri tadabilirsiniz. Marmaris içindeki her konuma ulaşmak için bizlerden Dalaman Marmaris transfer talebinde bulunabilirsiniz.        

Call Now Button