7/24 Destek +90 538 211 45 67
Dalaman Kaş arası kaç saat sürer

Dalaman Kaş Arası Kaç Saat Sürer

Dalaman Havalimanı Kaş arası yaklaşık 170 kilometredir yani Dalaman Kaş arası kaç saat sürer sorusunun cevabı araçla yaklaşık 2 saat 40 dakikadır. İki nokta arası çok uzak olmamasına rağmen yolculuğun iki buçuk saati aşmasının nedeni Dalaman Havalimanı Kaş arası yolun virajlı olmasıdır. Özellikle Fethiye’yi geçtikten sonra sahil tarafından bu virajlı yollar başlar. Fakat Kaş bu virajlı yolları göze almaya değer. Yemyeşil ormanları ve masmavi deniziyle tam anlamıyla huzur ve dinginlik veren bir tatil beldesidir. Konaklama, yeme içme, dalış, tekne turu, yamaç paraşütü gibi sayısız turizm aktivitesini yapabilirsiniz.

Vip transfer amaçlı tasarlanmış araçlarımız ile de Dalaman Havalimanı Kaş arası virajlı yollar sizin için eğlence ve konfora dönüşecektir. Dalaman Kaş arası kaç saat sürer gibi sorularla aklınızı yormak yerine araçlarımızla konforlu seyahatin ve Kaş’ta unutulmaz bir tatilin tadını çıkarmaya bakın. Sizleri Dalaman Havalimanı’nda karşılayıp Kaş içindeki otel veya evinize konforlu bir şekilde ulaştırıyoruz. Dönüş transferi isterseniz bu talebinizi ister ilk rezervasyon sırasında ya da dönüş gününden en geç iki gün önce bizlere iletebilirsiniz. Yol ve trafik durumunu dikkate alarak bir alış saati belirleyeceğiz ve tam zamanında sizleri vip araçlarımızla karşılayacağız. Her iki yolculuk için de ödemeleri ayrı ayrı olarak yapabilirsiniz.

Dalaman Kaş arası kaç saat sürer

Dalaman Kaş Arası Kaç Saat Sürer – Kaş’ta Gezilecek Yerler

Dilerseniz Kaş hakkında bazı bilgiler ile başlayalım. Kaş doğal güzelliklerinin yanında ayrıca birçok antik kente de ev sahipliği yapmaktadır. Istlada, Apollonia, İsinda, Kyaenai bu antik kentlerin en önemli olanlarındandır. Yeşilin ve mavinin birlikte eşsiz manzaralar sunduğu Kaş’ta Akdeniz iklimi hakimdir ve bölge yılın 11 ayı güneş almaktadır. Yazları oldukça sıcak ve kalabalıktır. Yerli ve yabancı bir çok turistin uğrak yeridir. Özellikle kalabalıktan ve gürültüden uzak tatil arayanların gözde tatil beldesidir. Konumu gereği de Antalya ve Fethiye gibi diğer alternatif tatil yerlerine yakındır. Kaş’ta yapacağınız tatilinizin bir iki gününü Fethiye’ye de ayırabilirsiniz. Dediğimiz gibi Dalaman Kaş arası kaç saat sürer gibi soruları unutun ve hemen valizinizi hazırlayın. Lüks araçlarımızla sizleri konforlu bir yolculuk ve doğal güzelliklerle de unutulmaz bir tatil bekliyor.

Bölge halkı geçimini tarım ve turizm ile sağlamaktadır. Kaş’ta her bütçeye uygun otel, pansiyon ve kiralık apart daireler bulunmaktadır. Kaş etrafındaki ova ve yaylalarda bölge halkı sebze ve meyve yetiştiriciliği yapmaktadır. Kışın ise sera tarımı yapılmaktadır. Deniz olur da balıkçılık olmaz mı? Balıkçılık da bölge halkının en önemli geçim ve beslenme kaynaklarından biridir. Tatiliniz boyunca Akdeniz mutfağının ve deniz mahsullerinin tadını çıkarmayı unutmayın. Sayısız bar ve restoran Kaş’ın gece ve eğlence hayatına renk katmaktadır.

Uzun çarşı, Cumhuriyet Meydanı, Küçük Çakıl Plajı, Kaputaş Plajı gezilecek yerlerin başında gelmektedir. Uzun Çarşı’da ahşap evlerin oluşturduğu yokuş aşağı yol sahile kadar uzanmaktadır. Burada hediyelik eşya satan dükkanlar, halıcılar ve küçük butik otel ve pansiyonlar bulunmaktadır. Kaputaş Plajı ise dünyanın en güzel plajları arasında yer almaktadır.

Kaş’ta Nerede Kalınır?

  • The Doria Otel
  • Hotel Club Phellos
  • Hotel Kayahan
  • Kaş Bohem Hotel
  • Hotel Cachet
  • 3 Oda Butik Otel bölgedeki ünlü otellerdendir. Temiz ve güler yüzlü hizmetleriyle yerli ve yabancı sayısız turisti ağırlamaktadırlar. Dalaman Havalimanı’ndan Kaş’ın tüm otellerine transfer hizmeti sağlamaktayız. Dalaman Kaş arası kaç saat sürer sorusunun cevabı da olduğu gibi yaklaşık 2 saat 40 dakikada sizleri otelinize ulaştıracağız. En uygun Dalaman Kaş transfer ücreti ile hizmetinizdeyiz.

Call Now Button