7/24 Destek +90 538 211 45 67
muğla transfer şirketleri

Muğla Transfer Şirketleri

Muğla transfer şirketleri içinde liderliğimizi modern ve bakımlı araçlarımız, vip hizmetlerimiz ve tabi ki siz değerli misafirlerimizin desteği ile sürdürüyoruz. Muğla, Türkiye’nin güneybatısında yer alan, turizm denilince akla ilk gelen bir ildir. Güzel sahil şeridi, tarihi yerleri, gelişmiş ve modern konaklama tesisleri ve kültürel cazibe merkezleri nedeniyle popüler bir turizm merkezidir. Muğla’yı ve çevresinde bulunan tatil merkezlerine ulaşmanın ve dolaşmanın otobüsler, taksiler ve vip transferler dahil olmak üzere birçok yolu vardır. Muğla’da VIP transfer arıyorsanız şoförlü özel araç veya minibüs kiralamayı düşünebilirsiniz. Bu, konfor ve stil içinde seyahat etmenizi sağlayacak ve yol boyunca durup manzaraları keşfedebilme avantajına sahip olacaksınız. Muğla’da özel transfer hizmeti sunan birkaç şirket var ve bunları çevrimiçi olarak veya oteliniz veya seyahat acenteniz aracılığıyla kolayca bulabilirsiniz. Muğla VIP transfer seçerken firmanın itibarını, araçların kalitesini ve şoförlerin tecrübesini göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun olanı bulmak için farklı şirketlerin sunduğu fiyatları ve hizmetleri de karşılaştırmak isteyebilirsiniz.

Muğla ilinde Milas-Bodrum Havalimanı ve Dalaman Havalimanı olmak üzere iki havalimanı bulunmaktadır. Milas-Bodrum Havalimanı (BJV), Muğla’nın Bodrum ilçesinde yer alıyor ve başta Bodrum, Gümbet, Bitez gibi popüler turizm noktaları olmak üzere Bodrum Yarımadası’na hizmet veriyor. Merkez Bodrum ilçesine en yakın havalimanıdır ve araçla yaklaşık 30 dakika uzaklıktadır. Dalaman Havalimanı (DLM), Muğla’nın Dalaman ilçesinde bulunur ve Fethiye, Ölüdeniz, Marmaris gibi popüler turistik destinasyonlar da dahil olmak üzere Türkiye’nin güneybatısında hizmet verir. Bodrum’a araçla yaklaşık 90 dakika uzaklıktadır. Her iki havalimanı da iç ve dış hat uçuşları sunuyor ve bu havalimanlarına gidiş-dönüş uçuş gerçekleştiren Türk Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları ve SunExpress gibi birçok havayolu var. Muğla’yı ziyaret etmeyi planlıyorsanız, uçuş programlarını ve Muğla transfer şirketleri fiyatlarını çevrimiçi olarak veya bir seyahat acentesi aracılığıyla kontrol edebilirsiniz.

Muğla transfer şirketleri
Muğla transfer şirketleri

Muğla Transfer Şirketleri – Muğla’da Bulunan Havalimanları

Milas-Bodrum Havalimanı (BJV), Muğla’nın Bodrum ilçesine hizmet veren havalimanıdır. Bodrum şehir merkezinin yaklaşık 36 km kuzeydoğusunda yer alır ve merkez Bodrum ilçesine en yakın havalimanıdır. Milas-Bodrum Havalimanı, Bodrum’u dünyanın birçok şehrine bağlayan çok sayıda iç ve dış hat uçuşları ile modern ve iyi donanımlı bir havalimanıdır. Havalimanının iki terminali vardır: İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali. İç Hatlar Terminali Türkiye içinde iç hat uçuşlarına, Dış Hatlar ise hem dış hat hem de iç hat uçuşlarına hizmet vermektedir. Havalimanı, restoranlar, kafeler, gümrüksüz satış mağazaları, araç kiralama hizmetleri, döviz büroları ve ATM’ler gibi çeşitli olanak ve hizmetler sunmaktadır. Bodrum havalimanına gidip gelmek için taksiler, otobüsler ve özel transferler dahil olmak üzere çeşitli ulaşım seçenekleri mevcuttur. Taksiler her iki terminalin dışında da mevcuttur ve gideceğiniz yere ulaşmak için rahat ve hızlı bir yol sunar. Alternatif olarak, havalimanından şehir merkezine veya diğer yerlere servis otobüsü veya halk otobüsü kullanabilirsiniz. Özel transferler de mevcuttur ve çevrimiçi olarak veya bir seyahat acentesi aracılığıyla önceden rezerve edilebilir.

Dalaman Havalimanı (DLM), Türkiye’nin güneybatısında bulunan Muğla ilinin Dalaman ilçesine hizmet veren havalimanıdır. Dalaman ilçe merkezinin yaklaşık 6 km güneyinde yer alan havalimanı Fethiye, Ölüdeniz, Marmaris gibi popüler turistik yerlere en yakın havalimanıdır. Dalaman Havalimanı, İç Hatlar ve Dış Hatlar olmak üzere iki terminali bulunan modern ve donanımlı bir havalimanıdır. Havalimanı, Dalaman’ı dünyanın birçok şehrine bağlayan birçok iç ve dış hat uçuşu sunmaktadır. Havalimanı, restoranlar, kafeler, gümrüksüz satış mağazaları, araç kiralama hizmetleri, döviz büroları ve ATM’ler dahil olmak üzere çeşitli olanak ve hizmetler sunmaktadır. Dalaman Havalimanı’na gidip gelmek için taksiler, otobüsler ve özel transferler dahil olmak üzere çeşitli ulaşım seçenekleri mevcuttur. Taksiler her iki terminalin dışında da mevcuttur ve gideceğiniz yere ulaşmak için rahat ve hızlı bir yol sunar. Alternatif olarak, havalimanından şehir merkezine veya diğer yerlere servis otobüsü veya halk otobüsü kullanabilirsiniz. Özel transferler hizmeti veren Muğla transfer şirketleri de mevcuttur. Dalaman transfer.

Call Now Button