7/24 Destek +90 538 211 45 67
Dalaman Ölüdeniz transfer fiyatları

Dalaman Ölüdeniz Transfer Fiyatları

Bütçenize uygun Dalaman Ölüdeniz transfer fiyatları ile sizleri Türkiye’nin en güzel yerlerinden biri olan Ölüdeniz ‘e ulaştırıyoruz. Ölüdeniz Dalaman Havalimanı arası yaklaşık 70 kilometredir. Yolculuğunuz turizm sezonundaki trafik durumuna göre 1 saat 15 dakika sürecektir. Modern, bakımlı ve lisanslı araçlarımızla sizleri Ölüdeniz içerisindeki tüm otel ve yerlere en güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Firmamız TURSAB A grubu seyahat acentesi ve D2 taşıma ruhsatlarına sahiptir. Fiyatlarımız araç başı fiyattır. Hiçbir ön ödeme yapmadan veya bir sözleşme imzalamadan transfer rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dalaman Ölüdeniz transfer fiyatları hakkında bilgiyi Dalaman transfer fiyatları sayfamızdan veya bizlere ulaşarak alabilirsiniz. Sizlere destek verebileceğimiz iletişim bilgilerimiz:

Telefon: +90 538 211 45 67 ve WhatsApp: +90 538 211 45 67

Dalaman Ölüdeniz transfer fiyatları araç başı fiyattır. Maksimum 7 kişilik vip Mercedes Vito ve maksimum 16 kişilik Mercedes Sprinter araçlar filomuzu oluşturmaktadır. Tek kişi olsanız bile bizlerden vip Vito araç talebinde bulunabilirsiniz. Araçlarımızın iç döşemeleri vip transfer hizmeti sunmak amacıyla özenle hazırlanmıştır. Koltuklar deri kaplıdır. Tüm araçlarımızda klima ve internet mevcuttur. Çok daha lüks bir transfer isterseniz Mercedes Vito lux araçlarımız hizmetinizde olacaktır.

Dalaman Ölüdeniz Transfer Fiyatları – Pandemi ve Hijyen

Anasayfamızda da belirttiğimiz gibi TDA firması olarak sloganımız hızlı servis, güvenli transfer. Sektördeki on yıldan fazla transfer tecrübemiz ile araçlarımızı hep modern ve bakımlı tuttuk. Modern turizm ve seyahat taleplerini, modern görüşlü genç ekibimizle en iyi şekilde karşıladık. Fakat pandemi sonrası güven kelimesi çok daha önem kazandı. Misafirlerimizin temizlik ve hijyen hassasiyetleri arttı. Biz de tüm bu hassasiyetlerinizi dikkate alarak araçlarımızı sürekli dezenfekte tutuyoruz.

Dalaman Ölüdeniz Transfer Fiyatları – Transfer Süreci

Dalaman Havalimanı’ndan alınıp Ölüdeniz ‘e gidecek iseniz sizlerden istediğimiz bilgiler şunlardır: İsim, soy isim, kişi sayısı, tarih, saat ve uçuş kodu. Uçuş kodları genellikle havayolu şirketiniz tarafından mail yolu ile iletilir. Dalaman Havalimanı yolcu çıkışında şoförünüzü isminizin yazılı olduğu bir tabela ile beklerken göreceksiniz. Gecikmelerde Dalaman Ölüdeniz transfer fiyatları dışında bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Transfer süresince alkollü içki içebilirsiniz. Fakat sigara için lütfen şoförünüzden mola isteyiniz.

Dönüş transferlerinizi günü ve saati kesin ise ilk rezervasyon sırasında bize bildirebilirsiniz. Tarih belli değil ise belli olduğu zaman, transfer gününden en geç bir gün öncesi bize iletmenizi rica ederiz.

Fethiye ve Ölüdeniz dünyanın en önemli tarihi ve kültürel zenginliklerine ev sahipliği yapmaktadır. Günübirlik tur planlarınız var ise araçlarımız gün boyunca hizmetinizde olacaktır. Kişi sayısı fazla ise yüksek kapasiteli araçlarımız emrinizde olacaktır.

Fethiye ve Ölüdeniz ayrıca gece ve eğlence hayatı ile popülerdir. Fethiye veya Ölüdeniz içerisinde doğum günü, düğün, özel parti gibi etkinlikleriniz var ise bizlerden toplu araç talebinde bulunabilirsiniz. Tüm özel tur istekleriniz için Dalaman Ölüdeniz transfer fiyatları dışında bir tarife belirleyeceğiz ve sizlere bilgi vereceğiz. Tek amacımız sizlerin mutluluğu. O nedenle en iyi fiyatı sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Dalaman Ölüdeniz transfer fiyatları

Dalaman Ölüdeniz Transfer Fiyatları – Ölüdeniz ‘de Nerede Kalınır?

Ölüdeniz tatiliniz boyunca dalış, doğa yürüyüşü, yat turu ve yamaç paraşütü bir çok etkinlik yapabileceğiniz imkanlar sunuyor. Her türlü bütçeye uygun konaklama seçenekleri ile yerli ve yabancı turistlerin Türkiye’de en çok uğradığı bölgelerin başında geliyor. Tatiliniz sabahtan akşama kadar çok hareketli olacak. Ölüdeniz bunu sizlere kesinlikle garanti ediyor. Tabi ki bütün bu güzellikleri yaşamanız için konaklama planlarınızı çok iyi yapmanız gerekiyor. Biz de planlarınıza destek olabilmek amacıyla birkaç gerekli bilgiyi vermeyi yararlı bulduk. En uygun Dalaman Ölüdeniz transfer fiyatları ile de sizleri kaldığınız otel veya yere en iyi servis garantisi ile ulaştırmayı kendimize ilke edindik.

Ölüdeniz ’i konaklama açısından 5 ayrı bölge olarak incelersek, en doğru fikri edinmek çok daha kolay olacaktır. İlk bölüm meşhur Ölüdeniz lagünü etrafındaki oteller. Burada oteller lagünün en sonuna inşa edilmiş. Meşhur Ölüdeniz ise bu otellerin plajını oluşturuyor. Fakat buradaki oteller beş yıldızlı oteller değil. Orta düzeyde oteller.

Halka açık ücretsiz plaj niteliğindeki Belceğiz plajı tarafında ise daha büyük kapasiteli oteller bulunuyor. Burası Ölüdeniz ’in şehir merkezi ve dört beş yıldızlı oteller burada. Her şey dahil sistemiyle çalışan en büyük oteller ise dağın tepelerinde yer alıyor. Otellerin daha doğrusu apart tarzı otellerin bulunduğu bölge ise Ölüdeniz ’e çok yakın olan Hisarönü bölgesi. Burada sayısız kiralık evler ve apart oteller bulunuyor. İngiliz turistlerin ilk tercih ettikleri yerlerin başında geliyor. Hatta birçok yerli ve yabancı turist burada ev sahibi. Ölüdeniz ve Dalaman Ölüdeniz transfer fiyatları hakkında çok daha detaylı bilgiyi Dalaman Ölüdeniz transfer yazımızda vermiştik.

Ölüdeniz ve Tekne Tatili

Fethiye, Türkiye’nin hatta dünyanın en önemli tekne turizm merkezlerinden bir tanesi. Ölüdeniz ise de Fethiye içerisinde yer alan destinasyonlardan bir tanesi. Fethiye’den çıkıp yelken seyrine başlayan bir çok denizci Ölüdeniz ve çevresindeki koylara mutlaka uğramaktadır. En popüler yerlerden biri olan Gemiler Adası Ölüdeniz ’e çok yakındır. Diğer ünlü bölge de Kelebekler Vadisidir. İki yüksek kanyon arasında bulunan Kelebekler Vadisi teknecilerin mutlaka uğradığı muhteşem güzelliklere sahip bir bölgedir. Buraya bir tekne tatili için bütçeniz kısıtlı ise günübirlik tur yapan guletler ile gelebilirsiniz. Bu guletler Ölüdeniz Belceğiz plajından tura başlamaktadır. Burada tur satan acenteleri bulabilirsiniz. Dalaman Ölüdeniz transfer fiyatları bilgisi alıp transfer rezervasyonu isterseniz, sizleri araçlarımız teknelere kadar ulaştıracaktır. Tek yapmanız gereken uzman rezervasyon ekibimize ulaşmanız. Sizlere gereken tüm destek ve cevapları vermekten mutluluk duyarız.

Call Now Button