7/24 Destek +90 538 211 45 67
dalaman marmaris vip transfer

Dalaman Marmaris Vip Transfer

Modern ve lisanslı araçlarımızla Dalaman Marmaris vip transfer istekleriniz için hizmetinizdeyiz. Dalaman Marmaris arası yolculuğunuz yeni model Mercedes Vito araçlarımızla son derece konforlu ve mutlu geçecektir. Uçuş kodunuz ile varışlarınızı anlık takip ediyoruz ve sizleri Dalaman Havalimanı yolcu çıkışında isminizin yazılı olduğu tabela ile şoförlerimizle karşılıyoruz. Gecikme durumunda araçlarımız sizleri karşılamadan asla Dalaman Havalimanı yolcu karşılama bölümünü terk etmeyeceklerdir. Marmaris’de sizleri her otel ve konuma konforla ulaştırıyoruz. Zaten manzaralar ile oldukça eğlenceli olan Dalaman Marmaris arası yola bizler de konforlu araçlarımızla daha fazla eğlence katıyoruz.  

Dalaman Marmaris vip transfer hizmeti veren Mercedes Vito araçlarımız özel olarak tasarlanmıştır. Deri kaplı koltuk ve klima donanımlarıyla yolculuğunuz son derece rahat gerçekleşecektir. Daha lüks bir yolculuk tercih ederseniz Lüks Mercedes Vito araçlarımız hazır olacaktır. Bu araçlarımızda tv sistemi ve minibar bulunmaktadır. Şoför ile yolcu bölümü arası kapalıdır.

Dalaman Marmaris Vip Transfer

Marmaris’deki oteliniz veya herhangi bir konumdan Dalaman Havalimanı’na dönüş için taleplerinizi ister ilk geliş transferi görüşmesi sırasında isterseniz de dönüş gününden geç iki gün önce bize iletebilirsiniz. Uçuş saatine ve yol durumu ve mesafeye göre bir alış saati belirleyip sizlere bilgi vereceğiz. Alış saatinde Dalaman Marmaris vip transfer araçlarımız hazır olacak ve sizleri Dalaman Havalimanı’na tam zamanında, en güvenli şekilde ulaştıracaktır.  

Geliş ve dönüş transferi ödemeleriniz her yolculuk sonunda ayrı ayrı yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme kabul edilmemektedir. Ödemeyi şoföre nakit olarak yapabilirisiniz. İsterseniz de hesabımıza havale yapabilirsiniz. Dalaman Marmaris transfer Mercedes Vito araçlarımız maksimum yedi kişi taşıma kapasitesine sahiptir. Her yolcunun valizi için de yeterli kapasite mevcuttur. Yedi kişiden fazla iseniz maksimum on dört-on yedi kişilik Mercedes Sprinter araçlarımızı tercih etmeniz daha uygun olacaktır.

Dalaman Marmaris vip transfer

Marmaris Nasıl Bir Yer?

Marmaris sadece tatilcilerin değil, hayat boyu yaşamak isteyenlerin de tercih ettiği yerlerin başında gelmektedir. Akdeniz’de bulunması ve bir sahil şehri olması nedeniyle hem tatil hem de yaşamak için son derece çekici bir bölge durumundadır. Yılın on bir ayı güneş alan bölgede yaz oldukça sıcak, kış ise oldukça ılık geçer. Sadece Şubat ayında çevredeki dağların tepesine kar yağması nedeniyle hava soğuk olur. Eğlenceli hayatı, doğal güzellikleri, denizi ve kozmopolit ve Avrupai yaşam tarzı ile bir çok kişinin yaşamak istediği yerlerden biridir. Dalaman Havalimanı’na yakınlığı sayesinde ulaşım oldukça kolaydır. Dalaman Marmaris vip transfer araçlarımız ile de bu kolaylığa konfor katmaktayız.

Marmaris ayrıca birçok ünlü tatil beldesine yakındır. Fethiye, Göcek, Bodrum veya Datça’ya günübirlik geziler yapmanız mümkündür. Marmaris Yarımadası etrafında ise bir çok sayısız koy ve plaj bulunmaktadır. Bozburun, Selimiye, Orhaniye, İçmeler, Turunç yarımada etrafında bulunan ve kendilerine özgü güzelliklere sahip tatil beldeleridir. Çam ormanlarıyla kaplı dağlarla çevrili koylardaki masmavi deniz dünyanın en güzel manzaralarından birini sunmaktadır.  

Call Now Button