7/24 Destek +90 538 211 45 67
Dalaman Havaalanı transfer fiyatları

Dalaman Havaalanı Transfer Fiyatları

Dalaman Havaalanı transfer fiyatları politikamızı tüm misafirlerimize hizmet sunabilmek amacıyla uygun fiyatlar ile belirliyoruz. TURSAB A grubu seyahat acentesi ve D2 taşıma ruhsatı ile firmamız, bir transfer firmasının sahip olması gereken tüm yetki ve lisanslara sahiptir. Maksimum müşteri memnuniyeti odaklı çalışan genç ekibimiz ile yılın her ayı günün her saati sizlere transfer hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız. Bizlerden Muğla bölgesindeki her yöne transfer rezervasyonu talebinde bulunmanız için iletişim bilgilerimiz:

Telefon: +90 538 211 45 67 ve WhatsApp: +90 538 211 45 67

Dalaman Havaalanı transfer fiyatları kişi başı değil araç başı fiyatlardır. Filomuzda 7 yolcu kapasiteli Vip Mercedes Vito ve 16 yolcu kapasiteli Mercedes Sprinter model araçlar bulunmaktadır. Araçlarımız her yolcu için bir büyük bagaj ve bir el bagajı taşıma kapasitesine sahiptir. Eğer tekerlekli sandalye veya katlanabilir scooter gibi eşyalarınızı da yanınızda olacak ise bu durumu bizlere ilk rezervasyon sırasında bildirmenizi rica ederiz.

Rezervasyon ekibimiz ve şoförlerimiz olarak tüm taleplerinizi karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Hızlı servis, güvenli transfer vizyonumuzla amacımız sizlere huzurlu, mutlu, konforlu ve güvenli bir Dalaman Havaalanı transfer yolculuğu sağlamaktır.

Dalaman Havaalanı Transfer Fiyatları – Rezervasyon Prosedürü

Sayfamızdan gideceğiniz yöne Dalaman Havaalanı transfer fiyatları hakkında bilgi aldıktan sonra rezervasyon ekibimize telefon veya WhastApp ile ulaşabilirsiniz.

Araçlarımızın müsayitliğini kontrol ettikten sonra sizlerden isim, soy isim, kişi sayısı, alınacak ve gidilecek yer, tarih, saat ve Dalaman Havaalanı ‘ndan alınacak iseniz uçuş kodu bilgilerini isteyeceğiz. Rezervasyon taleplerinizin konfirme edilmesi için herhangi bir ön ödeme, sözleşme veya banka havalesi yapmanıza gerek yoktur. Ödemelerinizi transfer yolculuğunuz sonunda şoförlerimize nakit olarak yapabilirsiniz.

Günü geldiğinde bizlere verdiğiniz uçuş kodları ile inişlerinizi anlık takip etmekteyiz. Rötar olduğu zaman aracınızın ayrıldığına dair bir panik yaşamanıza gerek yoktur. Araçlarımız sizi almadan asla Dalaman Havaalanı ‘ndan ayrılmayacaklardır. Gecikme için de sizden ekstra bir ücret talep edilmeyecektir. Dalaman Havaalanı yolcu çıkışında şoförünüz isminiz yazılı olduğu bir tabela ile sizi bekleyecek.

Yolculuğunuz süresince araçlarımızda sigara içmek yasaktır fakat alkollü içecek tüketebilirsiniz. Şoförünüzden sigara molası isteyebilirsiniz. Yolculardan biri veya birileri alış ve varış noktaları arasında başka bir yerde inecek ise bilgisini lütfen bize ilk rezervasyon sırasında veriniz. Kayda değer bir mesafe farkı olmadıkça ek bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Dönüş transfer isteklerinizi ister ilk rezervasyon sırasında isterseniz de dönüş gününden en geç 1 gün öncesinde bizlere iletebilirsiniz. Uçuşunuzu kaçırmamak için karşılıklı olarak karar verdiğimiz saatte hazır olmanızı rica ederiz. İç hatlar uçuşlarında 1 saat 15 dakika, uluslararası uçuşlarda ise 2 saat 15 dakika öncesinde Dalaman Havaalanı ‘nda bulunulmalıdır. Karar verilen alış saatlerimiz bu süreler ve yolculuk süresi hesaba katılarak belirlenmektedir.

Yüksek turizm sezonlarında Muğla il sınırları içinde bulunan tatil beldelerinde karayolu trafiği oldukça yoğun olmaktadır. Dalaman Havaalanı ise yerli ve yabancı turistler nedeniyle çok kalabalık olmakta ve check in işlemleri uzayabilmektedir. Profesyonel şoförlerimiz her ne kadar sizleri güvenlik kurallarını ihmal etmeden mümkün olan en kısa sürede Dalaman Havaalanı ‘na yetiştirecek olsa da karayolu trafiği her türlü etkene açık olabilmektedir. Dalaman Havaalanı transfer fiyatları ve Dalaman Havaalanı transfer yazılarımızdan prosedürler hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Dalaman Havaalanı Transfer Fiyatları – Tatil Beldelerine Ulaşım

Dalaman ilçesi ve havaalanı Antalya ve Bodrum il sınırlarını dikkate alırsak tam merkezi bir konumdadır. Bu nedenle tüm tatil beldelerine maksimum 2,5 saatlik bir yolculukla ulaşmak kolaydır. En doğudaki Antalya ve en batıdaki Bodrum’a ve diğer tatil beldelerine gitmek isteyen yerli ve yabancı turistler Dalaman Havaalanı ‘nı tercih etmektedirler.

Dalaman Havaalanı ‘nın faaliyete başlaması ile Dalaman, Türkiye’nin en önemli turizm ve transfer bölgelerinden biri haline gelmiştir. Cumhuriyetin ilk yıllarından 80li yıllara kadar geçimini tarım ve balıkçılık ile sağlayan bölge halkı, Dalaman Havalimanı inşası sonrası turizm sektörü geliştiği için bu sektöre yönelmiş ve son otuz yılda turizm sektöründe büyük tecrübe kazanmıştır.

Dalaman coğrafi konumu ile Yunan Adaları’na yakındır. Bu nedenle burası 60lı ve 70li yıllarda Yunan Adaları’na gelen yabancı turistlerin günübirlik uğradığı küçük bir kasaba idi. Günümüzde ise uluslararası uçuşların gerçekleştirildiği Terminal 2 binası ile Dalaman yılda ortalama üç milyon yabancı turisti ağırlamaktadır. Hatta yaklaşık yirmi bin İngiliz vatandaşı Dalaman ve çevre tatil beldelerinde ikamet etmektedir. Siz değerli yerli ve yabancı misafirlerimiz Dalaman Havaalanı transfer fiyatları hakkında bizlerden bilgi edinebilir ve transfer talebinde bulunabilirsiniz.

Tatil Beldeleri

Turkuaz denizlerde, bembeyaz kumsallarda rüya gibi tatil yapmak için Berlin’den, Londra’dan veya Moskova’dan Miami’ye ve Karayipler’e saatlerce uçmanıza gerek yok. Dalaman ve yakınındaki tatil beldeleri tüm bu güzellikleri size çok daha ekonomik ve konforlu sunuyor. Üstelik Avrupa’da nerede yaşarsanız yaşayın çok kısa uçuş süreleriyle ulaşmak mümkün. Diğer yazılarımızda her bölge için ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz yine de biz her bölge için kısa fakat yararlı bilgileri verelim.

Sarıgerme ve plajı Dalaman Havaalanı ‘na sadece 20 dakika uzaklıkta. 5 yıldızlı otellerin de bulunduğu plaj halka açık ve şehir ve insan gürültüsünden uzak.

Türkiye’nin hatta dünyanın en popüler yat turizmi merkezlerinden biri olan Göcek, transfer ile Dalaman Havaalanı ‘na sadece 30 dakika uzaklıkta. Rixos ve Hilton gibi otellere ev sahipliği yapsa da Göcek koyları ve tekneleriyle meşhur. Oldukça küçük bir şehir merkezine sahip fakat dünyanın en lüks marinalarına ev sahipliği yapmakta. D marin ve Marintürk tekne sahipleri veya tekne kiralayan yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri.

Dalaman Havaalanı ‘na 45 dakika uzaklıktaki Fethiye ise İngiliz turistlerin tercih ettiği gece hayatı ve koyları ile gelişmiş bir tatil beldesi. Türkiye’nin en modern ilçelerinden bir tanesi. Dünyanın en iyi yamaç paraşütü merkezi Ölüdeniz ve mavi bayraklı plajı ile dünyada popüler bir turizm bölgesi

Marmaris transfer ile Dalaman Havalimanı ‘na 1,5 saatlik uzaklıkta. Çam ormanlarıyla kaplı yolu ve yol sonunda tepeden manzarası ile eşsiz bir tatil beldesi. Şehir merkezindeki plajı, marinaları, kalesi ve barlar sokağı ile Bodrum’dan sonra ikinci popüler tatil beldesi.  Yarımadada bulunan Bozburun, Selimiye, Orhaniye gibi kasabaları ve koyları ile gulet tipi tekne turizmin en önemli bölgesi

Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi Dalaman Havaalanı transfer fiyatları mızı tüm misafirlerimize hizmet sağlamak amacıyla uygun seviyede tutuyoruz. Uzman ekibimizle 7/24 iletişime geçebilir ve transfer isteklerinizi iletebilirsiniz. Bahsettiğimiz tüm bölgeler içinde gezi planlarınız var ise bizlerden rehber ve yüksek kapasiteli araç talebinde bulunabilirsiniz. Düğün, doğum günü partileri, spor organizasyonları gibi etkinlikleriniz için de hizmetinizdeyiz.

Dalaman Havaalanı transfer fiyatları politikamızı Dalaman etrafındaki her tatil beldesi ve konum için en ideal şekilde belirlemeye çalışıyoruz. Amacımız Muğla bölgesine gelip, transfer ihtiyacı olan herkese modern transfer hizmetlerimizi ulaştırabilmektir. Sürekli yeni tutulan filomuz ile Dalaman Havalimanı ve gideceğiniz yer arasında sizlere mutlu yolculuklar yaşatıyoruz. Trafik durumunu dikkate alarak sizleri geliş veya dönüş transferlerinde tam zamanında güler yüzle karşılıyoruz. Özellikle yüksek sezonda yani yaz sezonunda Dalaman ve civarında trafik yoğunluğu oldukça artmaktadır. Bir çok yolcu tatil yapacakları otellere veya kiralık evlerine ulaşma telaşı içindedir. Marmaris, Fethiye, Bodrum gibi yerlerde şehir için trafiği neredeyse kitlenir bir vaziyet almaktadır. Bu nedenle uçağınızı kaçırmamak için dönüş transferi alış saatini belirlemeyi uzman ekibimize bırakınız.

Dalaman Havalimanı dışında Bodrum ve Antalya Havalimanları için de transfer hizmeti sağlıyoruz. Örneğin bazı misafirlerimiz Kaş’a gelmek için Antalya Havalimanı’nı tercih etmektedirler. Modern ve lüks Mercedes Vito ve Sprinter araçlarımız ile bizler için mesafenin önemi yok. Siz sadece gideceğiniz yeri bize söyleyin. Hatta İstanbul’a bile transfer hizmeti sağlamaktayız. Mesafeden ziyade bizler için araçlarımızın kalitesi önemli. Araçlarımızın konforu sayesinde tüm mesafeler sizler için göz açıp kapatıncaya kadar bitmiş olacaktır.

Dalaman Havaalanı transfer fiyatları bilgisini ilgili sayfamızdan edinebilirsiniz. Tüm bölgelere ait fiyatları tablo halinde görebilirsiniz. Ön ödeme yapmaya gerek olmadan geliş ve dönüş transfer kayıtlarınızı yaptırabilirsiniz. Valizleriniz dışında başka bir eşyanın taşınması gerekiyor ise lütfen bize transfer rezervasyonu sırasında bildiriniz. Mümkün olduğu şekilde yardımcı olmaya çalışacağız. Araçlarımızda sigara içmek ne yazık ki mümkün değildir fakat şoförünüzden sigara molası isteyebilirsiniz. Yolculuk sırasında bir marketten alış veriş yapmanız gerekiyorsa 15-20 dakika kadar araçlarımızı bekletebilirsiniz.

Call Now Button