7/24 Destek +90 538 211 45 67
Dalaman Bozburun transfer

Dalaman Bozburun Transfer

Dalaman Bozburun transfer taleplerinizi hızlı servis, güvenli transfer vizyonumuzla güvenli ve konforlu bir şekilde karşılıyoruz. TDA olarak TURSAB A grubu seyahat acentesi ve D2 taşıma belgeleri ile hizmet vermekteyiz. Filomuz maksimum 7 kişilik Vip Mercedes Vito ve maksimum 16 kişilik Mercedes Sprinter araçlardan oluşmaktadır. Dalaman Havalimanına inip Bozburun ’da bir yere gidecek iseniz bizlere isim, soy isim, varış günü, saati ve uçuş kodu bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz. Şoförlerimiz sizleri Dalaman Havalimanı yolcu çıkışında isminizin yazılı olduğu tabela ile karşılayacaktır. Yolculuk 2,5 saat sürecektir. Bozburun ‘dan Dalaman Havalimanı’na gidecek iseniz talebinizi gidiş gününden 1 gün önce veya ilk rezervasyonda bildirebilirsiniz.

Bizlere Telefon: +90 538 211 45 67    ve    WhatsApp: +90 538 211 45 67 ile ulaşabilirsiniz.

Güvenli transfer anlayışımız doğrultusunda araçlarımızı modern ve bakımlı tutuyoruz. Şoförlerimizi ise müşteri memnuniyeti odaklı, güler yüzlü, eğitimli ve işinde uzman kişilerden seçiyoruz. Yolculuğunuzun mutlu ve konforlu geçmesi için transfer ve turizm sektöründe tecrübeli genç ve dinamik bir ekip olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz.

Covid-19 virüsünün etkisi birçok insanı toplu taşıma ve shuttle tercihinden uzaklaştırdı. Özel araç transferi son zamanlarda büyük önem kazandı. Transfer talebinde bulunan misafirlerimizin hassasiyetleri arttı. Bizler de tüm bunları dikkate alarak araçlarımızı dezenfekte ve en temiz şekilde tutuyoruz. Şoförlerimiz sizlere maskeleri takılı şekilde hizmet vermektedir ve araçlarımızda da her ihtimale karşı fazladan maske bulundurulmaktadır. Dalaman Bozburun transfer sürecinin konforlu geçmesi içinse araç içi döşemelerini modern ve bakımlı tutuyoruz. Araçlarımızın koltukları deri kaplıdır. Tüm Vip Mercedes Vito ve Sprinter araçlarımızda klima ve internet bulunmaktadır.

Dalaman Bozburun Transfer – Bozburun ’a Ulaşım

Bozburun ‘a Dalaman Havalimanı’ndan 2,5 saatlik bir yolculuk ile ulaşılmaktadır. Bozburun Marmaris’e ise 50 km uzaklıktadır. Marmaris otogarından Bozburun ‘a saatte bir minibüs sefer yapmaktadır. Şahsi aracınız yoksa ve Dalaman Havalimanı’na gelip Bozburun ’a gelmek isterseniz bizlerden Dalaman Bozburun transfer talebinde bulunabilirsiniz. Dalaman Havalimanı Marmaris transfer sayfamızdan da Marmaris’e ulaşım hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dalaman Bozburun transfer

Bozburun Hakkında

Bozburun beldesi yarımadanın güney ucunda bulunur ve oldukça küçük şirin bir yerdir. Gürültüden uzak bir tatil planınız var ise Bozburun sizler için eşsiz doğası ve masmavi deniziyle harika bir destinasyon olacaktır. Tarihi milattan önce iki binli yıllara dayanan Bozburun ‘da yaklaşık iki bin kişi yaşamaktadır. Bölgenin antik çağlardaki ismi Karya’dır.  Birçok antik kentin kalıntıları günümüze kadar ayakta kalmayı başarmıştır. Çok köklü bir tarihe sahip olan Bozburun ‘da bilinen on adet antik kent vardır. Bu antik kentler tarihi sırayla şunlardır; Bybassos, Hygassos, Kastabos, Syrna, Amos, Kasara, Thyssanos, Phoinix, Tymnos ve Loryma’dır. Tarihi yerlere gezi için bizlerden rehberli veya rehbersiz Dalaman Bozburun transfer isteğinde bulunabilirsiniz. Bölge ve tarihi hakkında uzman rehberlerimiz size gün boyunca eşlik edecektir.

Coğrafi şeklinden dolayı bölgeye Bozburun denmektedir. Denize uzanan burun boz renkte dağların uzantısı şeklindedir. Beldenin etrafında birbirinden güzel koylar bulunmaktadır. Adaboğazı koyu açık, berrak ve yeşil renkteki denizi ile yerli veya yabancı turistlerin en çok uğradığı koylardan biridir. Küçük bir balıkçı kasabası görünümündeki Bozburun arkeolojik yapısını günümüze kadar koruyan sayılı tatil yörelerinden bir tanesi.

Bozburun ziyaretiniz sırasında birbirinden güzel koylara mutlaka gitmelisiniz. Günü birlik olarak hizmet veren ahşap yapıdaki gulet tekne turları hakkında detaylı bilgileri konakladığınız yerin işletmecilerinden veya resepsiyon görevlilerinden edinebilirsiniz. Bozburun küçük bir yerleşim yeri olduğu için herkesin bütün detaylar hakkında yeterli bilgisi vardır ve yerel halk birbirini tanımaktadır. Hemen sizlere isteğiniz doğrultusunda bilgili birini bulacaklardır.

Şehir gürültüsü ve trafikten uzak huzurlu bir tatil arayan yerli ve yabancı turistlerin tercihi olan Bozburun büyük otellere ev sahipliği yapmıyor. Çok küçük bir tatil yöresi olduğu için Bozburun ‘da apart ve pansiyon tarzı turizm işletmeleri bulunuyor. Dalaman Bozburun transfer hizmetimizle sizi bölgedeki tüm apart, otel veya evinize ulaştırıyoruz. Koy ve plajlar daha çok günübirlik veya haftalık tekne kiralayan insanlarla kalabalıklaşıyor. Küçük olduğu için alışveriş için fazla alternatifi bulunmayan bölgede yöreye özgü organik salça, reçel gibi yiyecekler satan küçük işletmeler de bulunmaktadır. Maharetli ellerle tasarlanmış Bozburun manzarasının yer aldığı magnetleri sevdikleriniz ya da kendiniz için hediye etmek amacıyla satın alabilirsiniz.

Call Now Button