7/24 Destek +90 538 211 45 67
Dalaman transfer fiyatları

Dalaman Transfer Fiyatları

En uygun Dalaman transfer fiyatları, lisanslı ve modern araç filomuzla sizlere on iki ay boyunca her gün transfer servisi sağlamaktayız. Firmamız, kanunen bir transfer firmasının sahip olması gereken tüm lisans ve yetkilere sahiptir. A grubu TURSAB acente, D2 taşıma, koltuk ve taşıma sigortası belgeleriyle sizlere en güvenli şekilde Dalaman Havalimanı ve bölgeler arası transfer hizmeti sağlamaktayız. Hızlı servis, güvenli transfer ilkesini sloganı olarak benimseyen ekibimiz müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmaktadır. TDA firması turizm, transfer ve müşteri hizmetleri alanlarında tecrübe sahibi ve modern vizyona sahip genç bir ekip tarafından kurulmuştur. Ekibimize ulaşmak ve transfer, rezervasyon ve fiyat prosedürleri hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimiz:

Telefon: +90 538 211 45 67 ve WhatsApp: +90 538 211 45 67

Dalaman Transfer Fiyatları – Filomuz ve Fiyatlar

Maksimum 7 kişilik Vip Mercedes Vito ve Maksimum 16 kişilik Mercedes Sprinter araçlardan oluşan filomuzu sürekli modern ve bakımlı tutmaktayız. Dalaman transfer fiyatları politikamızı da herkesin transfer hizmetlerine ulaşabilmesi amacıyla ve fiyatların pazara oranla makul düzeyde olacak şekilde belirliyoruz. Şoför ekibimiz ise bölgeyi iyi bilen, uzun yıllara dayanan transfer hizmetleri tecrübesine sahip, eğitimli ve kültürlü kişilerden oluşmaktadır. Şoförlerimiz sizlere Dalaman transfer yolculuğunuz süresince profesyonel, güler yüzlü ve yardımsever bir şekilde hizmet vereceklerdir.

Dalaman transfer fiyatları kişi başı değil araç başı tek yön fiyatlardır. Fiyatlarımıza otopark, tünel, kdv ve yakıt gibi ücretler dahildir. Hiçbir ön ödeme yapmadan rezervasyonlarınız konfirme edilmektedir. Yolculuğunuz sonunda şoförlerimize nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Dalaman Havalimanı’ndaki karşılamalarda uçuşlarınız bizlere bildirdiğiniz uçuş kodları ile ekibimiz tarafından anlık olarak izlenmektedir. İnişlerin gecikmesi durumunda araçlarımız sizleri almadan asla havalimanından ayrılmayacaklardır ve sizlere rezervasyon konfirmesi sırasında bildirilen fiyat dışında hiç bir ek ücret istenmeyecektir.

2020 yılı Mart ayında ülkemizde de hızla yaygınlaşmaya başlayan Covid-19 virüsü sonrası, yolcular toplu taşıma araçları ve havalimanları shuttle servisleri yerine özel transferleri daha çok tercih etmeye başladılar. Transfer araçlarının güvenliği lisansları ve bakımlarına göre değerlendirilirken günümüzde artık temizlik ve hijyen açısından da değerlendirilmeye başlandı. Yolcuların hassasiyetleri ve güvenlik kaygıları arttı. Bizler de güvenli transfer anlayışımızı Covid-19 virüsü bakımından hijyenik ve dezenfekte araçlarımızla maksimum düzeye taşıdık. Şoförlerimiz maskeleri takılı ve sosyal mesafeyi koruyarak sizlere hizmet vermektedir.

Dalaman Transfer Fiyatları – Dalaman Hakkında

Dalaman, Antalya ve Bodrum’u sınır kabul edersek merkezi konumu ve Muğla’nın tüm tatil beldelerine yakınlığı ile turizm ve ulaşım sektöründe önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle Türkiye’nin önemli uluslararası havalimanlarından bir tanesi burada yer almaktadır. Yerli ve yabancı turistlerce bilinirliği Antalya ve Bodrum kadar olmasa da Dalaman’ı asla bir geçiş merkezi olarak betimleyemeyiz. Dalaman Akdeniz ve Ege atmosferini harmanlayan, sayısız muhteşem koylara sahip, her türlü bütçeye hitap eden konaklama tesisleriyle eşsiz bir tatil merkezidir.

Dalaman’ a gitmenin en kısa yolu uçak seyahati. Örneğin İstanbul’dan sadece 50 dakikalık bir uçuşla Dalaman Havalimanı’na ulaşabilir, oradan da taksi, toplu taşıma veya özel transfer araçlarıyla muhteşem tatil bölgelerine ulaşabilirsiniz. Bizlerden Dalaman transfer fiyatları hakkında bilgi alıp özel transfer talebinde bulunabilirsiniz.

Akdeniz ikliminin hakim olduğu Dalaman yılın 10-11 ayı güneşli bir havaya sahiptir. Küresel ısınmanın etkisini hızla hissettiğimiz bu günlerde tatil sezonları Kasım ayına kadar uzamaktadır. İstanbul, Ankara gibi yerler karla kaplı iken aynı anda Dalaman ’da denize girmek mümkündür. Dünyada çok az yerde yetişen Sığla ağaçlarıyla kaplı ormanları ve turkuaz denizleri ile her yıl 4,5 milyon kadar yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Dalaman ve Turizm

Sarıgerme plajı en popüler yerdir. 7 kilometre uzunluğa sahip olan plaj halka açık ve ücretsiz olup bazı bölümleri otellerin kullanımına ayrılmıştır. Hilton ve Rixos gibi ünlü konaklama firmalarına ait lüks oteller bulunmaktadır.

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Dalaman Havalimanı’na 20 dakika uzaklıkta bulunan lüks otellerden bir tanesidir. Otele direkt olarak Dalaman transfer hizmetimiz vardır ve Dalaman transfer fiyatları hakkında bilgi almak için uzman ekibimize ulaşabilirsiniz. Lüks odaları, sayısız aktiviteleri ve spa merkezi ile otel yerli, yabancı olarak ise yoğunlukla İngiliz ve Rus turistlerce tercih edilmektedir.

Kendine ait özel iskelesi bulunan, havuzla çevrili göl evleri konseptti ile konaklama anlayışına farklı ve modern bir vizyon katmaktadır. 5 adet a’la carte restoran ve çeşitli ülke kültürlerine ait barlar bulunmaktadır. Kendisine ait 650 metre uzunluğundaki plajı tercih etmeyen tatilciler yedi adet açık veya üç adet kapalı yüzme havuzlarını tercih edebilirler. Spor salonları, çocuk havuzu ve aktiviteleri, tenis kortu ile her yaştan tatilciye eğlence ve spor imkanı sağlamaktadır.

Dalaman transfer fiyatları – Sarıgerme

Sarsala koyu ise günübirlikçi tatilcilerin geldiği ve teknecilerin teknelerini demirledikleri popüler plajlardan biridir. Araçla ulaşılabilen koy masmavi denizi ve çam ormanlarıyla kaplı dağları ile eşsiz bir güzelliğe sahiptir. Koya ulaşmak için bizlerden Dalaman transfer fiyatları ve transferleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Antalya, Bodrum veya Çeşme gibi kalabalık ve gece hayatı ile ünlenmiş turizm beldelerine kıyasla sakin ve huzurlu atmosferi ile fark yaratmaktadır. Bölge ayrıca alternatif spor faaliyetlerine uygun doğal yapılara sahiptir. Dalaman çayı bunlardan en popüler olanıdır. 12 kilometre uzunluğundaki çay Türkiye’de bulunan önemli rafting parkurlarından bir tanesidir.

Dalaman Transfer – Dalaman Havalimanı

1981 yılında hizmete açılan Dalaman Havalimanı ilçe merkezine 6 km uzaklıktadır. Yıllık 4,5 milyon yolcu kapasitesine sahiptir. Faaliyete başlamasıyla bölge turizm yönünden gelişmeye, yöre halkı da tarım ve hayvancılık yerine turizm ile geçinimini sağlamaya başlamıştır. Göcek, Fethiye, Datça ve Marmaris gibi çevre ilçelerin de turizm açısından gelişmesine katkıda bulunmuştur.

Yap-İşlet Devret inşa modeli ile ATM Havalimanı Yapım ve İşletim firması tarafından 2004 yılında inşası biten yeni dış hatlar terminali, 2006 tarihinde yerli ve yabancı turistler için hizmete açılmıştır. Restoranları, duty free mağazaları, modern iç hatlar ve dış hatlar terminalleri ile günümüz modern havalimanı yolcu ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayabilmektedir. Dalaman Havalimanı’ndan alış veya havalimanına dönüş Dalaman transfer fiyatları ve ihtiyaçlarınız için uzman ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Dalaman transfer sayfamızdan da farklı bilgiler edinebilirsiniz.

Dalaman etrafını çevreleyen, Türkiye’nin en önemli turizm beldelerine uygun fiyatlarımızla tatile gelen herkese transfer servislerimiz ulaştırmaya çalışıyoruz. Araçlarımızı belirli periyodlarla yeniliyor ve bakımlılarını yapıyoruz. Fethiye, Göcek, Marmaris, Bodrum gibi her bölgede bulunan tüm konumlara modern ve lisanslı araçlarımızla siz tatilcileri güvenle ve konforla ulaştırıyoruz. Geliş transferi günü uçuş kodlarınız ile inişleri takip ediyor ve aracımızı sizleri Dalaman havalimanı yolcu çıkışında bekletmeden karşılıyoruz. Şoförlerimiz valizlerinizi araca koymada yardım edecek ve gideceğiniz yere sizleri güvenle ulaştıracak. Transfer yolculuğunuz boyunca lüks Mercedes Vito araçlarımızda tv seyredebilir ve mini bardaki içecek ve yiyecekleri tüketebilirsiniz.

Dalaman transfer fiyatları politikamızı tatil beldelerine gelen herkese modern transfer servislerimizi ulaştırabilmek adına en uygun şekilde belirliyoruz. Değişen mazot fiyatları ve ekonomik düzen nedeniyle sabit fiyat politikasına geçmek zor olsa da sürekli fiyatlarımızı makul hale getirmeye çalışıyoruz. TDA firması turizm ve transfer sektöründe uzman bir ekiple kurulmuştur. Sektördeki en genç ekibe sahiptir. O nedenle ekibimiz modern transfer taleplerini daha iyi bilen, modern turizm servislerini daha iyi sağlayabilen bir ekiptir. Kendimizi sürekli geliştirmek ve eksiksiz transfer hizmetleri sunabilmek çabası içindeyiz. Tek yapmanız gereken bizlere telefon veya Whatsapp ile ulaşmak ve güvenli transfer rezervasyonunu gerçekleştirmektir. Siz sadece tatilde neler yapabileceğinizi düşünün. Ulaşım kısmını bize bırakın. Hızlı fakat güvenli transfer hizmetimiz ile sizleri her noktaya ulaştırıyoruz.

Call Now Button