7/24 Destek +90 538 211 45 67
dalaman kaş transfer saatleri

Dalaman Kaş Transfer Saatleri

Dalaman Kaş arası toplu taşıma yapan firmaların araç kalkışları için belirli Dalaman Kaş transfer saatleri vardır. Bizim gibi özel transfer hizmeti sunan firmalarda araçlar için sabit kalkış saatleri yoktur. Araçlarımız sizleri Dalaman Havalimanı’nda veya dönüşlerde otelinizde istediğiniz saatte karşılamaktadır. Toplu taşıma firmalarında olduğu gibi aracın kalkması için havalimanında 1-2 saat beklemenize gerek yoktur. Rezervasyon sırasında bizlere bildirdiğiniz uçuş kodu ile uçağınızın varışı ekibimizce anlık takip edilir. Herhangi bir gecikme olsa bile aracımız sizi Dalaman Havalimanı’ndan almadan ayrılmaz. Şoförünüz sizi yolcu çıkışında isim tabelası ile tam zamanında bekler. Toplu taşıma araçlarında olduğu gibi kalkış saatini veya aracın dolmasını beklemeniz gerekmez.   

Dalaman Kaş transfer saatleri bilgisini toplu taşıma yapan firmaların sitelerinden edinebilirsiniz. Bölgesel firmalar dışında toplu taşıma yapan diğer iki büyük firma ise Havaş ve Muttaş’tır. Fakat bu iki firmanın da Kaş’a transfer hizmeti yoktur. Birçok tatilci bu iki firmanın Kaş’a gittiğini düşünerek internette Dalaman Kaş Havaş olarak arama yapmaktadırlar. Firmaların web sitelerinden de görebileceğiniz gibi Kaş transfer hizmeti sunmamaktadırlar.

Dalaman Kaş Transfer Saatleri

Özellikle pandemi sonrası özel transferlere olan talepler artmaktadır. Özel transfer araçlarımız sadece sizlere hizmet vermektedir. Vip olarak tasarlanmış, bakımlı ve modern Mercedes Vito araçlarımız sizleri ve sevdiklerinizi Kaş içinde gideceğiniz yöne konforlu bir şekilde ulaştırmaktadır. Araçlarımız her yolculuk sonrası bir sonraki transfer için temizlenir ve dezenfekte edilir. 17 adet yeni model Mercedes Vito araçlarımız her an transfer talepleriniz için hazır bulunmaktadır. Özel transferlerin toplu taşımaya veya taksi ücretlerine göre daha pahalı olduğu kanısı yanlıştır. Örneğin 7 kişilik bir vip aracın fiyatı ile 7 kişinin toplu taşıma aracına ödeyeceği fiyat arasında çok büyük fark yoktur. Vip transferde Dalaman Kaş transfer saatleri nedir diye düşünmenize veya internet araması yapmanıza gerek yoktur. Sizleri hiç bekletmeden gidiş ve dönüş transfer gününüzde tam zamanında karşılıyoruz.  

Dalaman Kaş transfer saatleri

Antalya Kaş Yolu Tehlikeli Mi?

Kaş konumu gereği Antalya ve Dalaman arasında hemen hemen tam ortada bulunmaktadır. Dalaman Havalimanı Kaş’a daha yakındır. Buraya tatile gelmek isteyen misafirlerimizin en çok endişe ettiği konulardan biri de Kaş’a ulaşım ve yol durumudur. Evet Kaş yolu özellikle Fethiye çıkışı sonrası oldukça virajlıdır fakat yeteri kadar da geniştir. Yani ortada endişe edilecek bir durum yoktur. Gayet modern ve bakımlı bir yoldur. Yol boyunca deniz manzarası ise sizlere eşlik etmektedir.

Tüm bu endişeleri ve Dalaman Kaş transfer saatleri nedir gibi soruları bir kenara bırakın ve araçlarımızla konforlu seyahatin, sunduğu sayısız tatil aktiviteleriyle de Kaş’ın tadını çıkarmaya bakın. Kaş masmavi plajları, çam ormanlarıyla kaplı görkemli Torosların uzantısı olan dağları, otelleri ve eğlence hayatı ile sizlere unutulmaz tatil anıları biriktirme fırsatı sunuyor. Burada Antalya veya Marmaris’teki gibi her şey dahil devasa oteller bulmayı beklemeyin. Kaş’ta hayat oldukça butik ve gürültüden uzak. O nedenle sakin bir tatil isteyen kişilerin tercihlerinin başında geliyor. Kaş ayrıca hemen yakınında bulunan Kalkan ile beraber bir kiralık villa tatili destinasyonu. Bütçeniz yeterli ise Kaş’ı çevreleyen tepelerde bir villa kiralayabilirsiniz.  

Call Now Button