7/24 Destek +90 538 211 45 67
Dalaman Fethiye transfer fiyatları

Dalaman Fethiye Transfer Fiyatları

Dalaman Fethiye transfer fiyatları politikamızı, güvenli ve konforlu transfer hizmetlerine uygun fiyatlarla ulaşabilmeniz yönünde belirliyoruz. Dalaman Havalimanı Fethiye arası 60 kmdir ve seyahatiniz sezondaki trafik durumuna göre yaklaşık 1 saat sürecektir. Transferdalamanhavalimanı ve Transferdalamanairport kısaca TDA firması olarak gerekli tüm lisanslara sahibiz. Firmamız TURSAB A grubu seyahat acenteleri üyesidir. Araçlarımız ise D2 taşıma  ve seyahat sigortaları ruhsatlarıyla transfer hizmeti vermektedir. Deposit ödemesi yapmadan rezervasyonlarınız konfirme edilmektedir. Binek, vip minivan ve minibüslerden oluşan filomuzu sürekli modern ve bakımlı tutmaktayız.

Dalaman ve Antalya bölgelerinin lider transfer firması olarak sizlere güvenli ve mutlu bir transfer süreci sağlamak en büyük mutluluğumuzdur. Dalaman Fethiye transfer fiyatları bilgisi ve rezervasyon için iletişim bilgilerimiz:

Telefon: +90 538 211 45 67 ve WhatsApp: +90 538 211 45 67

Dalaman Fethiye Transfer Fiyatları – Rezervasyon ve Ödeme

TDA firması genç yaşlarına rağmen büyük turizm ve müşteri hizmetleri tecrübesine sahip modern anlayışa sahip bir ekip tarafından kurulmuştur. Firma olarak yeni nesil turizm ve müşteri taleplerini modern vizyonumuz ile en doğru şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Bu nedenle hızın önem kazandığı günümüzde bizler de sizlere en hızlı şekilde hizmet veriyoruz. Tek yapmanız gereken Dalaman Fethiye Transfer fiyatları bilgisini sayfamızdaki fiyatlar tablosundan edindikten sonra rezervasyon ekibimize ulaşmak. Dilerseniz rezervasyon sırasında da fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Hızlı servis verebilmek amacıyla sayfamızda klasik bir rezervasyon formu bulundurmuyoruz. Çağımızın hızlı iletişim uygulaması WhatsApp ile bizlere bir transfer için gereken tüm bilgileriniz gönderebilir veya sorularınızı sorabilirsiniz. Sizlere anlık dönüş yapacağız. Araçlarımızın müsaitliğini kontrol ettikten sonra rezervasyonunuz konfirme edilecektir. Ön ödeme yapmanıza, herhangi bir sözleşme imzalamanıza gerek yoktur. Alış gününde araçlarımız tam saatinde sizleri bekliyor olacaktır. Seyahatiniz bitince ödemeyi şoförünüze nakit olarak yapabilirsiniz.

Dalaman Fethiye transfer fiyatları dışında ek bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Uçaklarınızın inişlerinde bir rötar olursa araçlarımız sizleri Dalaman Havalimanın’dan almadan ayrılmayacaklardır. Rötar durumlarında herhangi bir ek ücret ödemesi yapmayacaksınız.

Dalaman Havalimanı’na dönüş veya kaldığınız yerden başka bir bölgeye transfer taleplerinizi ilk rezervasyon sırasında bizlere bildirebilirsiniz. Otelden otele veya bir ilçeden başka bir ilçeye transfer istekleriniz için de hizmetinizdeyiz.

Çocuklu misafirlerimiz bizden 1 adet ücretsiz çocuk koltuğu / booster talebinde bulunabilirler. Yanınızda katlanabilir tekerlekli sandalye veya scooter gibi ek eşyalar getirebilirsiniz. Araçlarımızın müsaitliğine göre sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışacağız.

Dalaman Fethiye Transfer Fiyatları – Fethiye Hakkında

Fethiye hakkında daha ayrıntılı yazımız için Dalaman Havalimanı Fethiye transfer yazımıza bakabilirsiniz. Fethiye, tatil boyunca yapılabilecek tüm spor, kültürel ve eğlence benzeri aktivitelerin yapılabildiği bir tatil bölgesi olması özelliği ile Türkiye’nin hatta dünyanın en özel bölgelerinden bir tanesidir. Bu nedenle dünyanın her yerinden yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Doğal güzellikleri, modern turizm tesisleri, Dalaman Havalimanı’na yakınlığı ve gelişmiş şehir merkezi ile en çok tercih edilen tatil beldeleri den bir tanesidir. Yelkenden tutun da yamaç paraşütüne kadar yüzlerce aktiviteye dünyada liderliğe oynarcasına ev sahipliği yapmaktadır. En uygun Dalaman Fethiye transfer fiyatları ile bu güzellikleri size yakın hale getiriyoruz.

Dalaman Fethiye transfer fiyatları – Kayaköy

Fethiye ve hemen 25 km uzaklıktaki Göcek dünyanın önemli tekne turizmi merkezlerindendir. Her iki bölge de doğal şartlara karşı korunaklı sayısız koylara ve modern marinalara ev sahipliği yapmaktadır. Fethiye, Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi ile dünya çapında üne sahiptir. Ölüdeniz ayrıca dünyanın en iyi yamaç paraşütü merkezidir. Dünyanın en iyi koy otellerinden biri olan Lykia World Otel de burada bulunmaktadır. Ölüdenizde bir çok konaklama, yeme içme ve yamaç paraşütü firmaları bulunmaktadır. Bölgedeki tüm otellere Dalaman Havalimanı Fethiye transfer hakkında ilgili sayfamızdan bilgi alabilirsiniz. Dalaman Fethiye transfer fiyatları bilgisi de edinebilirsiniz.

Kayaköy, Fethiye’nin diğer popüler destinasyonlarından bir tanesidir. Yüz yıl öncesine kadar bir Rum köyü olan Kayaköy, günümüzde terkedilmiş evleriyle farklı bir atmosfer sunmaktadır. Kayaköy iki farklı yerleşim alanından oluşmuştur. Bunlardan birincisi eski Rum köyü tarafıdır. Köy, dağın yamaçlarına basamak gibi kurulmuştur ve tarihi 19. Yüzyıl başlangıcına dayanmaktadır. 1957 Fethiye depreminde bazı yerlerinde yıkıntıya uğrasa da günümüze kadar ayakta kalabilmiştir. Kiliseleri, dönemine özgü taş evleri ile yerli ve yabancı bir çok turistin uğrak yeridir.

Russell Crowe’un yönetmenliğini yaptığı ve başrol oyuncusu olarak da yer aldığı The Water Diviner filminin bazı sahneleri de burada çekilmiştir. Filmde Avustralya vatandaşı olan Conor’un oğulları Anzak askeri birliği ile Çanakkale savaşına katılır. Savaş bitmesine rağmen Connor’un oğulları eve dönmez ve onlardan haber alınamaz. Connor onları bulmak için Türkiye’ye gelir. Oğullarından birini akli dengesini yitirmiş halde bir köyde yaşarken bulur. O köy Kayaköy’dür.

Fethiye Özel Turlar

Bahsettiğimiz gibi Fethiye, doğal ve tarihi güzellikleriyle özel tur planlarınız için sayısız rota barındırmaktadır. Lykia medeniyetinin başkenti Fethiye’de Lykia dönemine ait birçok antik tiyatro ve kaya mezarları bulunmaktadır. Günübirlik tarihi ve doğa gezileriniz için bizlerden özel araç talebinde bulunabilirsiniz. Kişi sayısı fazla ise yüksek kapasiteli transfer ve tur araçlarımız hizmetinizde olacaktır. Bizlerden ayrıca rehber talebinde de bulunabilirsiniz. Dalaman Fethiye transfer fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Call Now Button