7/24 Destek +90 538 211 45 67
Dalaman Kaş ulaşım

Dalaman Kaş Ulaşım

Muğla ve Antalya illerinde en önemli ve güvenli transfer şirketi olan TDA, 2007 yılında Öz Palmira turizm acentesi bünyesinde kurularak bölgede hizmet vermeye başlamıştır. Mevsim fark etmeksizin 7/24 hizmet veren firmamız bünyesin VIP araçlar bulundurmaktadır. İster bireysel ister ailenize isterseniz de kalabalık arkadaş grubunuzla tatile gelin araçlarımız hizmetinizdedir. Dalaman Kaş ulaşım için sadece bir telefon kadar yakınınızdayız.

Yolcu taşımacılığı için Türkiye Cumhuriyeti anayasasının gerektirdiği tüm zorunlulukları ve belgeleri yerine getirmiş olan TDA TURSAB A grubu acentesidir. Tüm şoförlerimiz SRC belgelerine sahip olup araçlarımız D2 taşıma belgelidir. Ayrıca seyahat sırasında karşılaşılabileceğiniz olumsuz durumlar için her bir yolcumuza ferdi kaza sigortası yapılmaktadır. TV, internet, klima ve mini bar tüm araçlarımızda sabit olduğu gibi pandemi nedeniyle araç temizliğine hat safhada dikkat edilerek sizlere hizmet edilir. Transferinizin güvenli ve konforlu olması bizim için çok önemlidir. Her türlü transfer talepleriniz için:

Telefon: +90 538 211 45 67 ve WhatsApp: +90 538 211 45 67

Rezervasyon sırasında isim, soy isim, telefon numarası, transfer başlangıç noktası ve eğer havalimanından transferiniz gerçekleşecek ise uçuş takibi için uçuş kodunuz sizden talep edilecektir. Şoförlerimize de aktarılacak olan bu bilgiler ışığında şoförümüz adınızın yazılı olduğu bir tabela ile sizleri bekleyecektir. Uçuşunuzda herhangi bir rötar olması durumunda lütfen tarafımıza bildiriniz. Dalaman Havalimanı ve Kaş arası yaklaşık olarak 170 km’dir ve 2,5 saat sürmektedir. Lütfen transfer başlangıç saatini kararlaştırırken bu mesafeyi göz önünde bulundurunuz. Önceliğimiz güvenli bir transferle birlikte sizleri istediğiniz saatte arzu ettiğiniz hedefe ulaştırmaktır. Sizlerden transfer öncesi ön ödeme talep edilmeyecek olup transferiniz sonlanınca ödemeye şoföre yapabilirsiniz. Tüm transferlerimiz de ve Dalaman Kaş ulaşım sırasında köprü, tünel, karayolu ve KDV ücretlerimize dâhildir.

Dalaman Kaş Ulaşım – Kaş’a Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Tatile çıkmanın verdiği mutluluk ile kıyıları ve farklı şehirleri görerek Kaş’a ulaşmak yıl boyu yaşanan iş ve hayat stresini atmanın huzurlu bir yoludur. İstanbul Kaş arası 852 km olup yaklaşık 12 saat sürecektir. Ege bölgesinde gelecek tatilciler Muğla – Fethiye istikameti boyunca Kaş’a ulaşacaklardır. Antalya’dan minibüsler aracılığıyla da Kaş’a ulaşım mümkündür. Antalya şehir otogarında ilçeler için özel peronlar bulunmaktadır. Böylece minibüslere ulaşmak çok kolaydır.

Fethiye-kaş arası bisiklet severler içinde harika bir rotadır. Bisikletinizle kıyı boyu ilerleyerek farklı koylarda mola verebilir, deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Tüm yolun yorgunluğunu atmak için Kaputaş plajı ve Patara harika birer alternatiftir.

İstatistiklere bakıldığı zaman en hızlı ve güvenli ulaşım olan havayolu ulaşımı Kaş’a ulaşım için en doğru tercih olacaktır. Dalaman Havalimanı Antalya Havalimanında daha yakın olması sebebiyle bu yolculuk için en uygun limandır.

Dalaman Kaş ulaşım

Kaş’ta Görülmesi Gereken Yerler

Hiçbir vasıtaya gerek duymadan Kaş ilçe merkezini yürüyerek rahatlıkla gezebilirsiniz. Yüksek katlı olmayan ve rengârenk çiçeklerin süslediği şirin binaların oluşturduğu Uzun çarşı hem kısa bir yürüyüş için hem de hediyelik eşya alışverişiniz için eşsiz bir yerdir. Yürüyüşünüz sırasında antik medeniyetlerden kalan birçok yapı sizleri karşılayacaktır. Bunlardan bir tanesi M.Ö. yüzyılda yapılmış olan Aslanlı Lahittir. Adeta açık hava müzesi olan Kaş merkezinde antik kent ve ilk günkü gibi korunan antik bir tiyatroda görmek mümkündür. Antiphellos antik kenti ve yaklaşık 4000 kişilik kapasitesiyle günümüzde hala hizmet verebilen antik tiyatro kesinlikle görülmesi gereken yerlerin başında geliyor. Kralların gücünü ölümlerinden sonra bile gösterebilmek ve görkemli bir anıt oluşturmak için yüksek kayalıklara yapılmış olan Likya Kaya Mezarlarına kısa ama biraz yorucu bir yolculuk yapmanız gerekebilir. Ama kesinlikle bu eşsiz yapıları görmek tüm yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı olacaktır. Akşamüstü eşinizle birlikte küçük bir balık restoranında romantik bir yemek için birçok alternatif bulunduğunu da söylemek gerekiyor. Bu gezintiniz sırasından gözünüze birçok mekân çarpacaktır ve kendi tercihiniz en doğrusu olacaktır.

Kaş ilçe merkezini yürüyerek dolaştınız ve güzellikleri gördünüz. Şimdi sizlere kesinlikle görmeniz gereken Kaş çevresinde plaj ve turistik yerlerden bahsedeceğiz. İlk olarak Kaş’ın bu derece ünlü olmasında etkisi büyük olan Kaputaş Plajında bahsedelim. Aracınız Fethiye-Kaş arası yoluculuk yaparken bir anda karşınıza çıkarak sizi adeta büyüleyen Kaputaş Plajı masmavi bir deniz ve güneşin mükemmel bir birleşim noktasıdır. Kaş’a sadece 20 km uzaklıkta olmasından dolayı Kaş’ta ikamet edenlerinde uğrak noktasıdır. Plaja giriş ücretsizdir ve aracınız için herhangi bir park ücreti talep edilmemektedir. Fakat araç için park yeri bulmak biraz zahmetli olacaktır.

Tekne ile ulaşım sağlanabilecek olan Kekova bölgesi dalış severler için muhteşem bir destinasyondur. Yıllar önce meydana gelen depremden dolayı antik bir batık kent barındıran Kekova kentinin denizinin maviliği dillere destandır. Deniz o derece turkuaz bir renktir ki Kekova Mavisi diye bir tanımlama bile mevcuttur.

Antik kalıntıları gezip görmek isteyen tatilciler mutlaka Patara Antik Kentini görmelidirler. Geniş bir oturuma sahip olan kalıntıları gezmek için bol bol yürüyüş yapmanız gerekiyor. Fakat bu yürüyüşünüz uzun mu uzun bir kumsala sahip olan Patara Plajına çıkacaktır. Böyle muhteşem bir son için her türlü yorgunluğa değeceğine inanmak güç değildir. Patara plajı dünyanın en uzum kumsallarından bir tanesidir ve bölgeye Fethiye istikametinden ulaştığınız zaman sizleri büyüleyerek karşılayacaktır.

Dalaman Kaş Ulaşım – Neden VIP Transfer Tercih Edilmeli?

Son iki senedir pandemi ile mücadele eden insanlar çalışma ve günlük hayatlarında daha izole bir hayat tercih etmeye başlamışlardır. Bu tercihleri kişileri uzaktan çalışmaya, yakınları ile daha nadir görüşmeye ve toplu taşımayı kullanmamaya itmiştir. Güvenli ve sağlıklı bir tatil geçirmek için ister otelinize isterseniz de villanızda tatil yapmaya gelin ulaşım için en doğru tercih TDA transfer VIP araçları olacaktır. Her transfer sonrası dezenfekte edilen araçlarımız siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunulur. Kaş hakkında daha farklı bilgiler için Dalaman Kaş transfer fiyatları yazımıza bakabilirsiniz.

Call Now Button