7/24 Destek +90 538 211 45 67
dalaman havalimanı fethiye ulaşım

Dalaman Havalimanı Fethiye Ulaşım

Modern transfer aracı filomuz ile Dalaman Havalimanı Fethiye ulaşım taleplerinizi karşılamaktayız. Tüm araçlarımız gerekli kanuni lisanslara sahiptir ve son derece güvenli transfer servisi sağlamaktadır. Araçlarımız ayrıca vip transfer amacıyla tasarlanmış ve donatılmıştır. Bu nedenle yolculuklarınız son derece konforlu ve mutlu geçecektir. Turizmin incilerinden olan Fethiye içinde her otel ve konuma siz ve sevdiklerinizi konforla ulaştırıyoruz. Geliş transferlerinizde sizi tam zamanında Dalaman Havalimanı yolcu çıkışında bekliyoruz. Dalaman Havalimanı’na dönüş transferiniz için de sizi bulunduğunuz konumda tam alış saatinde karşılıyoruz.

Dalaman Havalimanı Fethiye ulaşım transferi rezervasyonunuzu gerçekleştirmek için bizlere telefon ve Whatsapp ile ulaşabilirsiniz. Konfirme için ön ödeme yapmanıza gerek yoktur çünkü ödemenin tamamını yolculuk sonrası şoförünüze nakit olarak yapabilirsiniz. Deneyimli ve bakımlı şoförlerimiz vip araçlarımızla sizleri karşılayacak ve yolculuğunuz boyunca taleplerinizi mümkün oldukça karşılamaya çalışacaklardır. İki nokta arasında başka bir yerde inecek yolcunuz var ise lütfen bize iletiniz. Valiz dışında başka bir eşyanız var ise bildiriniz. Çocuklu misafirlerimiz ihtiyaçları var ise bizden bir adet ücretsiz çocuk koltuğu talep edebilirler.  

Dalaman Havalimanı Fethiye Ulaşım

Dalaman Havalimanı Fethiye arası yolculuk trafiğe göre yaklaşık 45-60 dakika sürmektedir. Çalış, Ölüdeniz ve Karagözler Fethiye içinde genelde otellerin bulunduğu bölgelerdir. Bu bölgelere transfer fiyatlarımız merkeze uzak olmaları nedeniyle farklılık göstermektedir. Tüm bölgelere fiyat bilgisi için fiyat tablomuza bakabilirsiniz. Fethiye ayrıca bir koy cennetidir ve bu nedenle otelciliğin yanında tekne turizmi sektörü de gelişmiştir. Kiralık ve özel teknelerin bağlı bulunduğu marinalar bulunmaktadır. Bu marinalara gidip tekne turuna katılacak iseniz bizlerden tüm marinalara da transfer talep edebilirsiniz.

Fethiye tatiliniz boyunca sizlere çok fazla tatil aktivitesi sunan bir turizm destinasyonudur. Doğal güzellikleri ile de diğer bölgelere göre farklılık göstermektedir. Son zamanlarda sadece tatilciler için değil sürekli kalmak için gelenler için de cazip merkezidir. On yıl öncesine göre nüfusu oldukça artmıştır ve kozmopolit bir şehre dönüşmüştür. Dünyanın her yerinden turist görmek mümkündür. Lüks tekne sektörü nedeniyle de çok zengin turistler için de cazibe merkezidir.

Dalaman Havalimanı Fethiye ulaşım

Muğla Fethiye Nasıl Gidilir?  

Fethiye Dalaman Havalimanı’na oldukça yakındır. Kırk beş dakikalık bir yolculuk ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Örneğin İstanbul’dan sadece elli dakikalık bir uçuşla ve kırk beş dakikalık karayolu ulaşımı ile toplamda iki saat içinde Fethiye’ye ulaşabilirsiniz. Dalaman Havalimanı’na geldikten sonra Fethiye’ye gitmek için birçok Dalaman Havalimanı Fethiye ulaşım alternatifi vardır. Muttaş ve Havaş toplu taşıma hizmeti vermektedir. Taksi bir diğer alternatiftir. Bir diğeri de özel transfer firmalarıdır. Biz de TDA firması olarak bu özel transfer firmaları içinde liderliğimizi sürdürmekteyiz. Sadece size özel, istediğiniz saatte, hijyenik ve konforlu bir yolculuk tercih ederseniz uygun Dalaman Fethiye transfer fiyatları ile hizmetinizdeyiz.  

Call Now Button