7/24 Destek +90 538 211 45 67
Dalaman Havalimanı Kaşa nasıl gidilir

Dalaman Havalimanı Kaşa Nasıl Gidilir?

Tatil sezonunun gelmesiyle Muğla bölgesinde tatile gideceklerin internet üzerinde cevabını aradığı sorulardan biri de Dalaman Havalimanı Kaşa nasıl gidilir? olmaktadır. Türkiye’nin en önemli tatil merkezlerinden biri olan Kaş ilçesi Antalya ve Dalaman Havalimanları arasında bulunmaktadır. Kaş’a daha çabuk ulaşmak isterseniz Dalaman Havalimanı’nı tercih etmenizi öneririz. Çünkü Kaş Dalaman Havalimanı’na, Antalya Havalimanı’na göre 70 km. daha yakındır. Her iki havalimanından da virajlı yollarla ulaşılan Kaş küçük fakat birbirinden farklı tatil aktivitelerine sahip bir turizm cennetidir.

Dalaman Havalimanı Kaşa nasıl gidilir? gibi sorularınızı cevaplamak ve endişelerinizi en aza indirmek, en konforlu Dalaman Kaş transferini sağlamak amacıyla günün her saati hizmetinizdeyiz. Dalaman Havalimanı’ndan Kaş’a ulaşmanın birçok yolu vardır. Dilerseniz taksi tutabilir veya toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsiniz. Özel transfer seçeneği bunların arasında en pahalı gibi görünse de durum hiç de öyle değildir. Kişi başına hesap yapınca Dalaman Kaş arası özel transfer diğer seçeneklere göre daha ekonomiktir.

Dalaman Havalimanı Kaşa Nasıl Gidilir?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Dalaman Kaş arası özel transfer seçeneği diğer taksi ve toplu taşımaya göre çok daha ekonomiktir. Ayrıca özel transfer araçları sadece size özel transfer hizmeti verdiği için vip olarak hizmet verir. Bakımları, tasarımları ona göre yapılır. Son derece temiz ve hijyeniktirler. Filomuz yeni Mercedes Vito, Mercedes Sprinter ve Volkswagen Crafter araçlardan oluşmaktadır. Araçlarımıza binince bahsettiğimiz konforu tam olarak anlayacaksınız. Dalaman Havalimanı Kaşa nasıl gidilir? sorunuza tam anlamıyla cevap bulacağınız hizmetlerimizle nasıl gideceğim endişesine kapılmanıza gerek kalmayacak.

TDA transfer olarak bir transfer firmasının ve araçlarının sahip olması gereken tüm lisanslara sahibiz. Sizlere Dalaman Kaş arası seyahatiniz boyunca son derece konforlu ve huzurlu bir transfer süreci vaad ediyoruz. Fiyatlarımıza herhangi bir ücret ilavesi yoktur. Yolculuk bitince transfer tutarını şoförünüze ödeyebilirsiniz. Transfer rezervasyonlarınızı konfirme etmek için de herhangi bir ön ödeme yapmanıza gerek yoktur. Araçlarımız sizleri alınacağınız yerde tam saatinde bekliyor olacaktır. Klimalı ve vip tasarıma sahip yeni kasa Mercedes Vito araçlarımızla diğer tatilcilerden bambaşka bir transfer deneyimine sahip olun.

Dalaman Havalimanı Kaşa nasıl gidilir?

Kaş’ta Gezilecek Yerler

Kaş oldukça küçük fakat içerisinde sayısız turizm aktivitesi barındıran şirin bir tatil beldesidir. Kaş’ta Antalya’da ki gibi her şey dahil devasa oteller beklemeyin. Çünkü Kaş’ın coğrafi yapısı bu tarz otellere uygun değil. Burada turizm tamamen butik. Her bütçeye uygun konaklama tesisleri bulmak tabi ki mümkün. Masmavi denizinden bahsetmeye gerek yok sanırım. Çünkü Kaş dünyanın incilerinden biri olan Türkiye’nin Akdeniz sahillerinden sadece birisi. Tekne turlarıyla, dalış yerleri ile, sakin atmosferi ile tam anlamıyla unutulmaz tatil deneyimleri biriktirme noktası.

Dalaman Havalimanı Kaşa nasıl gidilir? gibi, Kaş yolları virajlıymış. Nasıl gideceğim gibi soruları bir kenara bırakın. Bu konuyu zaten konforlu araçlarımızla eğlenceye çevireceksiniz. Yoldaki manzaralar araçlarımızın konforu ile birleşince iyi ki Kaş’a gelmişim diyeceksiniz. Transfer işini de hallettiğimize göre artık Kaş’ın tadını çıkarma vakti. Resimlerimizi Instagram’a ekleyip, İstanbul veya Ankara’da ki arkadaşlarımız kıskandırma vakti:))) Kaş ne yazık ki son yıllarda betonlaşmadan oldukça etkilendi. Hemen dibindeki Kalkan ile adeta bir villa tatili beldesine dönüştü. Tabi halen eşsiz manzarası sizleri bekliyor olacak. Akdeniz mutfağının lezzetlerini tatmadan, dalış yapmadan, tekne turu yapmadan asla Kaş tatilinizi sonlandırmayın. Eğer vizeniz var ise hemen karşıdaki komşu Meis Adası’nı da ziyaret edin. Yarım saatlik bir teken yolculuğu ile Meis’e ulaşmak mümkün. Dalaman Kaş ulaşım bizimle konforlu.

Call Now Button